Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за патрони Балиста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за патрони Балиста

    Молбата ми е към колегите от Казанлък.Може ли да споделите актуални цени на патрони Балиста, както дали е възможно да ми купи някой малко патрони и да ми ги прати по куриер с наложен платеж?По данни от сайта на фирмата-Вартекс се намират на пл. Севтополис 17, предполагам там е магазина им.Предварително благодаря.
    Николай Папазов

  • #2
    До: Въпрос за патрони Балиста

    Няма ли колеги ловци от Казанлък?
    Николай Папазов

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за патрони Балиста

      Здравейте! За цените на патроните "Балиста" може да се провери тук:http://www.gunshop.vertex-bg.net/

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за патрони Балиста

        Мерси много, цените са добри.Остава да се намери колега, който да съдейства с изпращането.
        Николай Папазов

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за патрони Балиста

          Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
          Няма ли колеги ловци от Казанлък?
          Здравеите колега, аз съм от Казанлъшко .Патроните "Балиста" са наи-добрите български поне за сега.Не отстъпват на много вносни като качество, а пък цените са от 0,40 ст. 1,2лв.
          Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за патрони Балиста

            За актуална информация относно цени на патрони и наличности:
            фирма Вертекс - Казанлък
            043162188
            мейл: vertex@gbg.bg

            До колкото знам, миналата година щяха да откриват и магазин в София.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за патрони Балиста

              Здравеите аз съшто ползвам тези патрони доволен съм икъм качество и към цена.

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за патрони Балиста

                На изложението в НДК №9,10,11-40 ст.
                бренеке нормално-65 ст.
                подкалибрено-80ст.
                Nissan Pathfinder 4.0L

                Коментар


                • #9
                  От: До: Въпрос за патрони Балиста

                  Проба с подкалибрено бренеке от 130м. от 10, 10 в една тенекия от сирене.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Въпрос за патрони Балиста

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Проба с подкалибрено бренеке от 130м. от 10, 10 в една тенекия от сирене.
                    Добър резултат.Аз моите още не съм ги пробвал ама ако така продължава сезона май ще тренирам и аз на тенекия от сирене.
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за патрони Балиста

                      Ще повярвям, когато видя!
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за патрони Балиста

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        Ще повярвям, когато видя!
                        Виждането е лесно!
                        Взимаш 10 бренекета, мериш 130м. и стреляш.
                        Аз също бях Тома Неверни, но се наложи да ги платя. Такъв беше облога.
                        Добре, че цената е тънка 86ст. на бр.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за патрони Балиста

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Виждането е лесно!
                          Взимаш 10 бренекета, мериш 130м. и стреляш.
                          Аз също бях Тома Неверни, но се наложи да ги платя. Такъв беше облога.
                          Добре, че цената е тънка 86ст. на бр.
                          Колко грама е куршума и каква е началната дулна скорост и ако може една снимка на куршума.
                          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за патрони Балиста

                            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                            Колко грама е куршума и каква е началната дулна скорост и ако може една снимка на куршума.
                            Човек, какви са тези въпроси?
                            Ето ти линка на производителя.
                            http://gunshop.vertex-bg.net/category-19.html
                            Аз не съм оръжеен майстор, а и Казанлък ти е на по близо и от на мен.
                            Куршума е леко заострен и има с медно покритие. Тези с които правихме пробата бяха обикновени, аз си взех с медно покритие.
                            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за патрони Балиста

                              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                              Човек, какви са тези въпроси?
                              Ето ти линка на производителя.
                              http://gunshop.vertex-bg.net/category-19.html
                              Аз не съм оръжеен майстор, а и Казанлък ти е на по близо и от на мен.
                              Куршума е леко заострен и има с медно покритие. Тези с които правихме пробата бяха обикновени, аз си взех с медно покритие.
                              Зададох въпрос на чист български език и очаквам коректен и компетентен отговор(а не някакъв войводски коментар,щото ако бяхме потомци на тия 100 войводи нямаше да ги траем тия педали и мегаломани дето ни управляват....а да не забравя и някои откровено луди от една атакуваща формация) .Ходил съм в Казанлък ,даже съм си купувал една пушка (Арсенал 90 7,62 Х39) и едно патлаче и знам какво се произвежда...просто ми стана интересно дали си познаваме външната балистика на пушката.Това е важно защото приятелю,когато вдигнеш ''гърмящата пръчка '' срещу нещо дето мърда и е 2-3 пъти по тежко от тебе и бяга 2 пъти по-бързо тогава трябва да си двойно ,тройно осигурен откъм начална дулна енергия,която е в пряка връзка с теглото на проектила(заряда),началната дулна скорост и оттам по-най-известната формула E=mc2 намираме какво животно и на каква дистанция можем да ''мятаме''.Поздрави и да запазим добрия и компетентен тон.Post scriptum От този линк не получих визуална представа за вида на въпросния подкалибрен куршум.Имам опит с един български подкалибрен куршум наречен''Вандал'' с тегло 20 грама и начална дулна скорост 620 м/s,който като конституция стоеше добре ,но в реални се оказа че е от едно меко деформируемо олово с което се прекаляваше с неговата експанзивност(доста лесно и рано се фрагментира).Имам опит с амуниции на Динамит Нобел които наред с полуобшивката си са направени от двукомпонентно олово(едното -първото меко,а второто твърдо)смесено съответно с арсен и антимон.Така ,че ако е нещо ново ...аферим,но ако добре известна стара изгъзица благодаря....затова искам снимки.
                              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X