Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Откриване 2009

    До колкото си спомням 12...ама незнам за последните промени в закона. А сега ти ми кажи, че като има слука и те хване ловната страст никога не си превишавал нормата Ако погледна броя на излетите и броя на отстреляните птици усреднено за месеца излиза, че съм доста под нормата .., тъй че пъдпъдък ще има!
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #47
      До: Откриване 2009

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      До колкото си спомням 12...ама незнам за последните промени в закона. А сега ти ми кажи, че като има слука и те хване ловната страст никога не си превишавал нормата Ако погледна броя на излетите и броя на отстреляните птици усреднено за месеца излиза, че съм доста под нормата .., тъй че пъдпъдък ще има!
      Абе и ти имаш право в този ред на мисли. Аз имам тази година точно 3 излета и 7 отстреляни пилета.Не че нямам мерак, ама без куче не си е работа. Сега си взех една бретонка и я обучавам за лов, ама първите излизания с нея ги виждам чак през ноември - тогава пъдпъдък няма да има за съжаление.

      Коментар


      • #48
        До: Откриване 2009

        Сега си взех една бретонка и я обучавам за лов, ама първите излизания с нея ги виждам чак през ноември - тогава пъдпъдък няма да има за съжаление.
        [/QUOTE]Моята бретонка преди няколко години я учихме със сина ми през април. Отначало с пъдпъдъци от фризера, а след това от едно място купих 3 живи пилета. Много е готино да я гледаш как вдява все повече и повече. Сега е почти професор ама темперамента и е в повече. Като се поумори работи по-добре. Разкошни кучета са !
        Тази земя, по която тъпча сега,
        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
        тази земя – не е моя земя,
        тази земя, простете, е чужда.

        Коментар


        • #49
          До: Откриване 2009

          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
          До колкото си спомням 12...ама незнам за последните промени в закона. А сега ти ми кажи, че като има слука и те хване ловната страст никога не си превишавал нормата Ако погледна броя на излетите и броя на отстреляните птици усреднено за месеца излиза, че съм доста под нормата .., тъй че пъдпъдък ще има!

          Абе... 'найсе да са...
          А относно средните стойности... то и средната температура в болниците е 36.6... ама некои са със стайна температура, некои са на 42грд..
          А относно ловната страст... има една шопска приказка... Кат' ми се приработи легам и чекам да ми мине..

          Ти просвети целокупното человечество кога успя да се преоблечеш между гургулика и пъдпъдъка...
          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

          Коментар


          • #50
            До: Откриване 2009

            Както виждаш имам и раница и джип. Махам камуфлажната риза, слагам елека, обувам върху панталоните крачолите за тръни, слагам си шапката с оранжевото навън(тя е с две лица), сменям нашийника на Бети, сменям патроните и съм готов. Това ми отнема не повече от 5 мин.
            Ако питате "кому е нужно?" ще ви отговоря... Дори и така облечен имам чувството, че гургулиците(насрещно движещите се) виждат бялата глава на пушката. Започнах да я закривам с ръка докато седя неподвижно и каточели спряха да "скършват" пред мен.
            А сигналните дрехи според мен са задължителни. Особено в началото на сезона, когато колегите са поизгубили рефлекси и увлечени във водене на целта допускат грешки. На откриването на Ветрино един колега "наръси" друг с 11-ки. На пострадалия нищо му нямаше(няколко капки кръв), но се оплака, дойде полиция, иззеха оръжието и т.н.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X