Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крайслер Вояджър. Въпроси.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крайслер Вояджър. Въпроси.

    Някой разправял ли се е с такова? В кой сервиз не е страшно да се вкара? Къде раздават части? Уж трябвало реактивни щанги, ама не вярвам да се свърши с това.

  • #2
    Купуваш части от тук
    http://www.vestauto.net/
    и си го оправяш сам

    Коментар


    • #3
      Бе, аз вече се сетих че ще стане така. Няма канал, студено е ...
      Благодаря за сайта.

      Коментар


      • #4
        Re: Крайслер Вояджър. Въпроси.

        Първоначално публикуван от Стефан
        Някой разправял ли се е с такова?
        да за съжаление. и продължавам. иначе за сервиз и части - на ЛС.
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #5
          Само не от Уест ауто - големи пумияри са, почти колктото Скорпион 13. Драсни едно лично да те свържа със правилните хора.
          И Митко разбира се, само дето е далече и ми е съвестно да го дърпаме непрекъснато за всичко....
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Уест не е Вест нали

            Коментар


            • #7
              И аз днес се сдобих с такова чудо без да искам-3,3 V6

              Коментар


              • #8
                Бе ти луд ли си? Нали преди време тука народа разправяше че вменяем трезвен човек не трябва даже да се приближава до чудото. Или ти го подариха?

                Коментар


                • #9
                  Имал съм таквози нещичко и мога да кажа, че бях много доволен от него! 3.3, ауто.

                  Коментар


                  • #10
                    Някой може ли да каже как се свалят рамената на чистачките.Има някаква планка която според мен е ключалка,въпреки,че я освобождавам,не помръдват.

                    Коментар


                    • #11
                      Знам как се сваля, ама трябва да ти покажа, малко е сложно с описание.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        По принцип става въпрос за задната чистачка.Моторчето си работи,но рамото не се движи.Исках да я извадя,но не успях .Засега карам така,но мразя нещо по колите ми да не е в ред.

                        Коментар


                        • #13
                          Абе като погреднеш шпулата на рамото - централната чакт, където е остта от вътрешната страна (откъм купето) трябва да има една пластинка. Тази пластинка е със сложна форма, в единия край е занитена плътно, а в другия има идна овална дупка с нит вътре - пластинката може да се мести около задния нит като около ос, колкото позволява изреза на овалната дупка...Баси колко сложно звучи, а е супер просто. С една отвертка лекичко я отместваш, така че да освободи рамото от вътрешната шпула. После надигаш рамото с чистачката нагоре (да не се притиска към стъклото зашото като е под напрежение не се вади) и после се опитваш да извадиш чистачката от шпулата с поклашане (леко)...
                          Сега като прочетох нищо не си разбрах ама така е, трябва да се види...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Точно това правя,но не помръдва,Явно добра спойка е станала.И си мислех да не има нещо друго.Благодаря много.Но щом няма друго ще го оправим

                            Коментар


                            • #15
                              Получава се някакъв бял окис, щот сплавът е подобен на цам и той добре държи елементите. Пробвайте да го напръскате с АТF и лекичко да го почукнете...
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X