Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Cruiser 100

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Cruiser 100

    Здравейте,колеги
    Не намирам във форума информация за 100-тицата.
    Ако греша,моля да ме упътите

  • #2
    До: Land Cruiser 100

    изчакай модела да навърши 20-30 години и ще има повече инфо
    криза е бедни сме

    Коментар


    • #3
      До: Land Cruiser 100

      Хубав, здрав..... .
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        До: Land Cruiser 100

        Ами той вече е на 10 години
        Колко още да го чакам да остарее,колеги

        Коментар


        • #5
          До: Land Cruiser 100

          Ами самата идея, че такава десет, единадесет годишна такава джипка струва колкото нова Каптива говори доста.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            До: Land Cruiser 100

            ами трябва и да уточниш за коя стотица...тя не е една беля...

            Коментар


            • #7
              До: Land Cruiser 100

              и аз от известно време ги заглеждам 100-ците ама не мога да намеря мнения по вапроса , и по скоро се чудя за някоя натокана 80-ка но и те станаха на доста години.
              Grand Vitara 2005g- за работа
              Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
              Lexus RX200t -2016г.-евридейката

              Коментар


              • #8
                До: Land Cruiser 100

                Добре дошли във форума на бедните.
                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                Коментар


                • #9
                  До: Land Cruiser 100

                  Вместо да си купи човек ново СУВ-че за 40-50 х.лв на лизинг може да се вземе такава "кола",но не знам какви са експлоатационните разходи. Бях замислил смяна на колата имам едно версо да го продам и взема на лизинг една такава тойота но покрай тази криза човек не знае дали след 5 месеца 800-1000лв лизингова вноска ще е поносима .
                  А дали е толкова скъпа може но нали говорим за на старо има за по 40х.лв а в германия и за по-малко но не знам какво ще става с акциза нали ще го махат.
                  Другото е колко ще стане годишният данък до 1-2 години, тъй като имам една гранд витара 2005 и данъка и е 20лвна версото 200лв а на колегата пасат нов и данъка му е 450лв за 150 коня
                  Grand Vitara 2005g- за работа
                  Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
                  Lexus RX200t -2016г.-евридейката

                  Коментар


                  • #10
                    До: Land Cruiser 100

                    Гледам в Дубай стотиците между 2002 и 2004 год.втора ръка са от 18 до 25000 долара цена там.Ама не се знае каква е...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Land Cruiser 100

                      Първоначално публикуван от damianski Преглед на мнение
                      и аз от известно време ги заглеждам 100-ците ама не мога да намеря мнения по вапроса , и по скоро се чудя за някоя натокана 80-ка но и те станаха на доста години.
                      Нищо и няма на годините ,хич да не ти пука,вземай няма да съжаляваш.
                      ТЛК 80 4,2ТД-95г

                      Коментар


                      • #12
                        До: Land Cruiser 100

                        има ли някой във форума с тлк 100, да каже какво го очаква човек като пари, мисля че това интересува и автора на темата пък и мен но аз ще го ползвам като паркетник само онроуд 4е много ми харесва ( гранд витарката ще си я карам оффроуд)
                        Grand Vitara 2005g- за работа
                        Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
                        Lexus RX200t -2016г.-евридейката

                        Коментар


                        • #13
                          До: Land Cruiser 100

                          Първоначално публикуван от damianski Преглед на мнение
                          има ли някой във форума с тлк 100, да каже какво го очаква човек като пари, мисля че това интересува и автора на темата пък и мен но аз ще го ползвам като паркетник само онроуд 4е много ми харесва ( гранд витарката ще си я карам оффроуд)
                          Като пари не мога да кажа,но извън пътя вози по-добре от витара,та вземеш ли я ще се откажеш от витарата
                          ТЛК 80 4,2ТД-95г

                          Коментар


                          • #14
                            Колеги,пуснах тази тема,защото това е джипката,коята съм решил да си закупя.
                            Аз не съм голям любител на карането off-road,но понякога ми се налага.
                            Освен това 100-тицата е истинският мъжкарски SUV.
                            Ако някой има удоволствието да притежава този автомобил да даде някаква информация
                            Според вас кой двигател е по-добър-4.7 v8 бензин или 4.2 дизел,не само като разход,а и като динамика

                            Първоначално публикуван от dimvex Преглед на мнение
                            Гледам в Дубай стотиците между 2002 и 2004 год.втора ръка са от 18 до 25000 долара цена там.Ама не се знае каква е...
                            Според мен,колега,би трябвало в Дубай повече да карат бензин,но не съм сигурен.Дай повече инфо за Дубай...някой линк да погледна и аз
                            И двата двигателя са акцизни и затова ще е по-добре да се изчака след
                            01.01.2010.
                            Нали след тази дата ще отпадне плащането на акциз
                            Само не знам дали това отпадане на акциза ще важи и за автомобили внесени от страни извън ЕС
                            Ако някой знае да пиши подробности
                            Последно редактирано от alex_markov; 16-07-09, 05:04.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Land Cruiser 100

                              Аз лично не виждам начин да отпадне акциза,понеже си гоима навсякъде,но 100-цата си е също като 80-само ,че е по-нова и съвременна джипка,естествено и си е много истинска-4.7 ВЕ-8 е много хубав мотор,както и легендарния 4.2ТД-само че този на 100 цата е с 4 клапана и 207 коня.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X