Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд - първи стъпки . (suzuki)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроуд - първи стъпки . (suzuki)

    Здравейте приятели, отскоро вече и аз съм офроудър и искам да споделя първите си впечатления . Първи джип ми е и изобщо 4х4 и ето какво откривам като разлики със опелчето ми .
    1. 4х4 залепва джипа на пътя, спира да носи и да се пързаля и тегли яко, без особени затруднения .
    2. Бавните са супер екстра, на 2000 оборота и на 1-ва бавна джипчето едвам пъпли но може да изкачва невероятни баири без да тормозиш съединителя и като изцяло контролираш движението .
    3. Харесва ми много че е по високо от кола и се чувствам доста по удобно
    4. Качвам високи бурдюри без особени затруднения .
    5. Влизам си в дупките по улиците без притеснение .
    Ето и малко снимки от вчерашното леко офроудче, съжалявам че са само 3 но батериите на апарата свършиха още в началото ....



    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

  • #2
    Ето поредния болен... Лошо е че тази болест прогресира, сам ще видиш впоследствие.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      РЕ:

      Май "Поредния болен" е по правилното заглавие на темата
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #4
        Еми честито, чети тук и питай, карай и гледай да не стигаш бързо до темата на Kinex - за инклинометъра и защита от преобръщане
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Мдаааа,ся ше се почне:''Ама тука се окантари,дайте окачване!!!'',''С кои гуми ше мина брез блатото???'',''Яяя...,може и настрани да се катери...''Кефиш ме,пич,ако идваш към то Софията,непременно се обади... Тука има едно Рио Де Лайнаре...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            РЕ:

            Интересното е че болестта е заразна и сега 2ма приятели искат да си купуват джипове а брат ми вече усилено търси и в петък другата седмица сме в София - той да разглежда джипки по автокъщите а аз ще взимам жената от летището
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #7
              Гледайте само да не се засилите към Петрич и прочутите Ферози от този приветлив град
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                РЕ:

                Ферозите ги знаем а и брат ми твърдо е решил да е Витара дълга база .
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #9
                  Ферозите са си хубави джипки, само да не са от там.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    По-лошото е когато си болен .... от много време ...... като мене ..... а това са 6 години !!!
                    Е от тогава знам много неща, знам какво, къде и колко ... ама от това не ми става по-леко, защото все не стигат финикийските знаци ....

                    А пък някога..."Айде да се бегаме" ..... като казват колегите ...!!!
                    Казвай къде и кога .... щото ако кажа аз ..... не знам после дали и трактор ще помогне, ..... ако въобще ни намери ... !!!
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Офроуд - първи стъпки .

                      Първоначално публикуван от v0id
                      1. 4х4 залепва джипа на пътя, спира да носи и да се пързаля и тегли яко, без особени затруднения .
                      ]
                      честито
                      само не надценявай 4х4 че като поднесе тогава става много весело

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от quadra
                        Еми честито, чети тук и питай, карай и гледай да не стигаш бързо до темата на Kinex - за инклинометъра и защита от преобръщане
                        Всичко ще бъде наред бебчо.
                        Ела батко да те гушни.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от kinex
                          Всичко ще бъде наред бебчо.
                          Ела батко да те прегърне.
                          Ааааа!! АХТУНГ!
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Тая работа без блокажи дали ще стане?
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #15
                              Всички ГрандЧерокитата (с малки изключения) имат среден блокаж които при три гуми в тракция е достатъчен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X