Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми? Откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми? Откъде?

    Здравейте,изчетох темите за Траял гумите и сериозно се замислям за една такава задна,но ненамирам от къде мога да поръчам такава за ендуро мотор (18"),можете ли да ме упътите с сайт,по възможност български или по някакъв друг начин.
    Не бързам,имам още доста проценти в сегашните таралежки,но обичам да се подгатвям от рано

  • #2
    До: Гуми? Откъде?

    Аз поне до сега не сам виждал по магазините такава гума.Но може на някое място да има успех дано намериш.

    Коментар


    • #3
      До: Гуми? Откъде?

      Колега не се лъжи че триал гумите държат повече от ендурото.Само на камъни са добри за друго не стават,не са и ефтини ,ако искаш пробвай ги няма да ти харесат казвам го от личен опит.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #4
        До: Гуми? Откъде?

        Незнам,досега не съм карал мотор с такава гума,доста четох и по западните сайтове,но по мнение на Митков,доста добре се представят,другото което е - какво разбираш под ендуро гума,защото масово се кара с таралежки,или по точно гуми за крос,разгледах из сайтовете (български) ,триалски гуми ненамерих но в раздел Enduro Trails имаше гума 1:1 с триалската,поне като шарка и се колебаех,до преди 5 минути бях готов да си купя такава гума,но мнението ти пак направи хаос в главата ми,благодаря ти за което,не се оплаквам,можех да направя голяма грешка
        Въпреки че има тема за триал гуми(или няма,просто мнения,немога да кажа точно в момента) аз бих искал да чуя още мнения на хора с опит!

        Коментар


        • #5
          До: Гуми? Откъде?

          цъкни ми на скайпа да поговорим за триал гумите, пък и гледам че като моя мотор имаш
          тука вече много е предъвквана темата

          Коментар


          • #6
            До: Гуми? Откъде?

            Намират ли му се на някой гуми 4,00х18 и 2,75х21 в задоволително състояние?
            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
            Джон Кенеди

            Коментар


            • #7
              До: Гуми? Откъде?

              Намират ли му се на някой гуми 4,00х18 и 2,75х21 в задоволително състояние
              ..да
              цъкни ми ако не размислиш на 0888 30 27 66 ще измислим нещо

              Коментар


              • #8
                От: До: Гуми? Откъде?

                Tемата е доста стара но ако мога да помогна:
                Преди две седмици в Стара Загора на автокъщата до завод "Наталия" видях траял гуми, няколко 18/3.25, цена не видях, понеже си търсех ендуро гуми. Хората казаха че са втора ръка, въпреки че бяха с косъмчетата по грайферите. Някой ако се интерисува, да каже мога да прескоча до там за повече инфо.
                Кольо Динев

                Коментар


                • #9
                  От: До: Гуми? Откъде?

                  Garkoff Aз имам една малко изхабена ама да не ти пречи.По принцип много държат.Знам от личен опит

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X