Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

    Здравейте скъпи приятели на мотокроса.На 19.07.2009 в гр.Сопот ще се проведе традиционен мотокрос по случай празниците на най-великия български писател Иван Вазов.Наградният фонд за участниците ще бъде много голям.Каним всички приятели на мотокроса както и състезатели и ветерани да вземат участие.По-късно ще пусна снимки от мотополигона в гр.Сопот :

  • #2
    До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

    Това е една много хубава новина,браво на организаторите.Ако може и малко информация какво ще е необходимо за участие.

    Коментар


    • #3
      До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

      За пистата над картинг пистата ли става въпрос?Ако е така пистата става страхотно аз съм ходил 1-2 пъти със атв-то.Ще дойда да гледам

      Коментар


      • #4
        До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

        На традиоционен мотокрос може да се каже,че участват мотористи на всякакво ниво , от аматиори до професионалисти

        Коментар


        • #5
          До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

          Първоначално публикуван от m.pichon
          Регламент? Изисквание ? Записване ? Нещо по общо
          Записването ще стане в неделя 19.07.2009 от 8:00 часа -10.00 часа.Старта ще бъде от 10:30 часа.Поне трябва да имате лична застраховка при участие:Регламента е ясен най-вероятно за всички

          Коментар


          • #6
            До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

            Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
            За пистата над картинг пистата ли става въпрос?Ако е така пистата става страхотно аз съм ходил 1-2 пъти със атв-то.Ще дойда да гледам
            За самата писта:А защо и да не участваш.Имаме нужда малко от помощ ако имаш желание може да дойдеш да дадеш едно рамо

            Коментар


            • #7
              До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

              Първоначално публикуван от m.pichon
              Поне трябва да имате лична застраховка при участие:Регламента е ясен най-вероятно за всички .... Трябва да си направя лична застраховка живот за минимум 15 000 лева ? Нали това важи за тези с А и Б лиценз (А на традиционните няма уж такива работи .... ) ако е така то само професионалисти ще участват,тъй като само те имат лицензи и възможност ..?

              Позволете ми да се включа в темата ! Първо искам да поздравя организаторите на това състезание - Предварително благодаря за поканата ние от MONI RACING TEAM с наи голямо удоволствие ще доидем

              Искам да отговоря на колегата относно застраховките - На против тези традициони състезания не се провеждат от БФМ така че не са само за професионалисти ! На такова състезание може да участва всеки НО ЗАСТРАХОВКАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА Ще си позволя да дам едно малко обяснение - Недй си боже да стане някаква злополука ако учасникът няма ЗАСТРАХОВКА ЖИВОТ ЗА СПОРТИСИ -РИСКОВА ГРУПА 1 организаторът може да бъде подведен под съдебна отговорнос - За това Застраховката е задължителна независимо какво е състезанието - такива застраховки изискват при всички спортове в България Когато състезанието е кръг от ИЕШ или РШ тогава вече е необходим ЛИЦЕНЗ

              Моля организаторите да ме извинят ако съм ги пренабрегнала с моят отговор но аз смятам че това уточнение е правилно да се знае

              На Организаторите пожелавам Успешно провеждане на състезанието - А на всички състезатели Успешни и Безавариини стартове

              Коментар


              • #8
                До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

                Ето и малко снимки от трасето и неуморимата работа която тече по него !!


















                Последно редактирано от Ambarev; 12-07-09, 18:20.

                Коментар


                • #9
                  До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

                  Сега през седмица съм свободен Ако имате нужда от помощ пишете и ще дойда И без това ще дойда да видя

                  Коментар


                  • #10
                    До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

                    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                    Сега през седмица съм свободен Ако имате нужда от помощ пишете и ще дойда И без това ще дойда да видя
                    направо идвай винаги ще има хора и ще има какво да се работи

                    Коментар


                    • #11
                      До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

                      Браво!Приказката че балкана ражда хора ,а полето тикви се потвърждава!
                      Поздрави от Габрово,и ние ще ви уважим с присъствие!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

                        Ще стартират ли състезатели с АТВ-та?
                        sigpic

                        Коментар


                        • #13
                          До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Браво!Приказката че балкана ражда хора ,а полето тикви се потвърждава!
                          Поздрави от Габрово,и ние ще ви уважим с присъствие!
                          Заповядайте Габровци,добре дошли на мотополигон Сопот.Очакваме ви с нетърпение и най вече ви желаем добро класиране

                          Коментар


                          • #14
                            До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

                            Момчета така и неспонахте къде се намира трасето?Това трасето от едно време ли е и сте изградили ново.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Завръщане на мотокроса в гр.Сопот

                              много камани по трасето се виждат.така ли е цялото

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X