Обява

Свий
Няма добавени обяви.

JET SKI ПРИМОРСКО 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

    Първоначално публикуван от joro_vitara Преглед на мнение
    Запиши ако обичаш още един участник Руслан Трифонов и един навигатор Чопъра. С Кавазаки Ултра 250х
    А как ще му навигира ако не е тайна ?

    Коментар


    • #17
      До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

      Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
      А как ще му навигира ако не е тайна ?
      Е а ко е готов water bookа ще видиш.
      Последно редактирано от ГЕОРГИ ФИКОВ; 16-07-09, 21:28.

      Коментар


      • #18
        До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

        Утре започваме да подготвяме трасето (да наредим шамандурите).Интерес има много сериозен до тук имаме над 30 участника.Според мен ще се заформи много готин купон на плажа.След състезанието ще бъде официалното откриване на новия плажен БАР FOREST beach така че всеки да се чувства поканен.След като наредим всичко след 16.00 часа се разрешават свободни тренировки.Който дойде утре (петък ) може да си пусне джета да го кара и да го остави на плажа да нощува организирана е въоражена охрана.
        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
        www.offroadprimorsko.com
        0899883765

        Коментар


        • #19
          До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

          Ей, с тоя мерак и Джет ски Шампионат може да се спретне. За моторните шейни вече има мераклии, тук виждам също.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #20
            До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

            На вниманието на записаните и тези които планират да участват!!!
            Днес 17.07 след 16.00ч.ще могат да се правят тренировки по маркираното трасе. ако някой няма високо проходимавтомобил за да си пусне джета имаме осигурен такъв. джетовете ще могат да нощуват на плажа( осигурена е охрана) планираме утре да се стартира в 11.00 , което означава, че всички участници ще трябва да са на плажа в 10.00 за кратък брифинг за разясняване на правилата и мерките за безопастност.
            За времеизмерването ще се грижи Добри ( VOID)от Бургас, което си е една добра гаранция за безпристрастно класиране. След прогонване на трасето ще се уточнят броя обиколки за всеки клас и какви наказания ще има за пропускане на буй.

            Коментар


            • #21
              Снимки от Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

              Малко суров материал от днес.Другите ще публикувам на по късен етап,че в момента нямам време.Тези от вас,които искат снимки с резолюция 3872х2592 нека да ми пишат на и-меил,понеже са около 5МВ.

              Коментар


              • #22
                До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

                Страхотно състезание се получи . Приморско отново показаха че ги бива в организирането на спортно развлекателни забавления и купона беше на ниво . Имаше много надъхани състезатели с отлични времена а челните позиции бяха със стотни разлика . Започвам със снимките ... а коментарите ще ги оставя за утре ...





















































                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #23
                  До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

                  Да ни препоръчате добър бракоразводен адвокат, защото след тези кадри ще ни трябва
                  Да състезанието се получи много добре , напук на скептицизма на мнозина . Доволни сме , че си доставихме удоволствие , както за нас , така и за всички зрители на плажа. Дано втория кръг който планираме за септември да бъде още по масов и оспорван. Видя се, че не всичко е в ръцете на техниката а в ръцете на пилота.Благодарни сме на зрителите, които не се натрапваха и не създаваха опасни ситуации, както и ,че всичко мина без инциденти.
                  Искам да благодаря и на Добри, за професионалното и безпристрастно времеизмерване, както и железните нерви които демонстрира при наличието на толкова свежа плът

                  Коментар


                  • #24
                    До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

                    Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                    Да ни препоръчате добър бракоразводен адвокат, защото след тези кадри ще ни трябва
                    Да състезанието се получи много добре , напук на скептицизма на мнозина . Доволни сме , че си доставихме удоволствие , както за нас , така и за всички зрители на плажа. Дано втория кръг който планираме за септември да бъде още по масов и оспорван. Видя се, че не всичко е в ръцете на техниката а в ръцете на пилота.Благодарни сме на зрителите, които не се натрапваха и не създаваха опасни ситуации, както и ,че всичко мина без инциденти.
                    Искам да благодаря и на Добри, за професионалното и безпристрастно времеизмерване, както и железните нерви които демонстрира при наличието на толкова свежа плът
                    Жоро, наистина страхотно състезание, ние сме много доволни че станахме част от него и се надяваме септември отново да ни поканите и помислете и за Иван диджея, смятаме че ще нарпави страхотен купон и ще ангажира с повече занимания русалките че те милите доста скучаха, а аз не можех да им обърна внимание

                    Относно адвоката нямай грижи, в момента се развеждам и имам най добрата адвокатка
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • #25
                      До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

                      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                      Стояне, наистина страхотно състезание, ние сме много доволни че станахме част от него и се надяваме септември отново да ни поканите и помислете и за Иван диджея, смятаме че ще нарпави страхотен купон и ще ангажира с повече занимания русалките че те милите доста скучаха, а аз не можех да им обърна внимание

                      Относно адвоката нямай грижи, в момента се развеждам и имам най добрата адвокатка
                      За русалките аз ще се погрижа следващия път поне като ме обвинява женами в разни изневерки да е вярно.Стоян на писарството добри на времето аз на купона.
                      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                      www.offroadprimorsko.com
                      0899883765

                      Коментар


                      • #26
                        До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

                        Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                        За русалките аз ще се погрижа следващия път поне като ме обвинява женами в разни изневерки да е вярно.Стоян на писарството добри на времето аз на купона.
                        Дамяне с тези бракоразводни коментари ще си изгоните кандидат плеймейтките,а като ги гледам са талантливи момичетата,дайте някакво класиране от класовете и машините с които са били състезателите
                        [FONT=Comic Sans MS]
                        [/FONT]

                        Коментар


                        • #27
                          До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

                          Първоначално публикуван от tsonko Преглед на мнение
                          дайте някакво класиране от класовете и машините с които са били състезателите
                          ще се пробвам довечера да кача класирането с времената на състезателите, че два дни няма интернет на компа където са таблиците.
                          очакваме още снимки, имаше много материал за снимане, но ние бяхме заети с други неща

                          Коментар


                          • #28
                            До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

                            В прикачения файл е класирането и времената в отделните стартове, ще помоля някой от модераторите да ги визуализира по добре
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #29
                              До: JET SKI ПРИМОРСКО 2009

                              Русалките септември месец пак са там,а вие мислете как ще ни забавлявате

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X