Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети за височината (лифт) на FRONTERA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвети за височината (лифт) на FRONTERA

    искам да вдигна малко фронтерката за да сложа малко по високи гуми някой ако може да помогне
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    Що не разтърсиш в нет-а?

    http://forum.australia4wd.com/index....f&showforum=62

    http://www.fronteraowners.co.uk/suspension_lift.htm
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      търсих V93 ама мнооо ми куцат Чуждоземските езици а в BG-сайтове няма нищо по по принцип по добри мнения освен в OFFROAD-BULGARIA няма да получа така че помагайте
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от MARINHAKER
        търсих V93 ама мнооо ми куцат Чуждоземските езици а в BG-сайтове няма нищо по по принцип по добри мнения освен в OFFROAD-BULGARIA няма да получа така че помагайте
        а колко големи гуми мислиш да монтираш?
        с фабричното окачване си влизат 31"
        LZ1RED

        Коментар


        • #5
          най-лесният и евтин вариант е да направиш боди лифт 1" руснаците го правят с шайби за хокей ставало най-добре подлагат се под оригиналните тампони на купето. Но с този лифт вкарваш максимум 33" по-нагоре си трябва окачване и става мнооооого скъпо. А ти с какви гуми си? мойта е като камион висока досега нито веднъж не съм изпитал нужда от по-голяма височина?
          това е с 31" клиренсът е 25 см.

          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            Божо бре, къде са Кобрите?
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              аз никога не съм имал. А и тия са си екстра, аз не съм от типа лайнолюбител та да се завирам зорлем в рио де лайнаре

              no signature no problems

              Коментар


              • #8
                Да, ама мислеше да се обзавеждаш, мислех че си го направил монструозен
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от quadra
                  Да, ама мислеше да се обзавеждаш, мислех че си го направил монструозен
                  какъв е смисъла като моята представа за офф-роуда е като твоята да стигна за където съм тръгнал без зорлем да си троша колата.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    Абсолютно вярно, но на мен явно за там за където съм тръгнал шосейните гуми не ми стигат... С тези паркетници дето ги карам, нали трябва малко да им повиша проходимостта.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Аз да ти кажа до сега никога не съм закъсвал с тези гуми, не съм имал за цел де ама в кал си вършат работа в сняг са супер, карам ги вече около 35 000 и се държат много добре, може би няма да имам шанс в дъбока и лепкава кал ама и не ми се е налагало като се изтъркат избора ми е само един... ти знаеш какъв
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        Живот и здраве на новия ще видя какви гуми ще сложа, още не съм наясно. Но така или иначе първо трябва да го купя.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          в момента съм с 31' FANATIC но мисля да сложа 33' съмнявам се че ще опират,казаха ми 4е се завъртали тросионите от пред а от заде на рисьорите се сменяли пластините с по дълги нещо подобно където V93 писа но някой дали го правил http://www.fronteraowners.co.uk/suspension_lift.htm
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от MARINHAKER
                            в момента съм с 31' FANATIC но мисля да сложа 33' съмнявам се че ще опират,казаха ми 4е се завъртали тросионите от пред а от заде на рисьорите се сменяли пластините с по дълги нещо подобно където V93 писа но някой дали го правил http://www.fronteraowners.co.uk/suspension_lift.htm
                            Натягането на торсионите хубаво, ама прочети хубаво в този линк какви са последствията, ако прекалиш с това. За повдигане, ще се повдигнеш малко отпред, но това ще е за сметка на хода на окачването.
                            Както ти каза fanatic 33" ще можеш да вкараш и с 1" боди лифт, което вероятно ще ти е по-евтино, отколкото лифт на окачването.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от MARINHAKER
                              в момента съм с 31' FANATIC но мисля да сложа 33' съмнявам се че ще опират,казаха ми 4е се завъртали тросионите от пред а от заде на рисьорите се сменяли пластините с по дълги нещо подобно където V93 писа но някой дали го правил http://www.fronteraowners.co.uk/suspension_lift.htm
                              Това е много хубаво, но натягането на торсионите ще ти скъси хода от пред и ще ти подрусва повече, отзад можеш само ушите да си смениш но пак ограничаваш хода на окачването ако не смениш амортисьори отпред и отзад, има смисъл да сложиш 33" ако правш цялостно окачването иначе само ще изглежда много страшно фронтерата без реално да можеш да я кълчиш по чукарите.
                              Най-евтиният начин за 33" е както ти писах по-горе.
                              no signature no problems

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X