Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Lаnd Rover Defender 1987 - нужда от сервиз и някои части

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Lаnd Rover Defender 1987 - нужда от сервиз и някои части

    Търся читав и учтив сервиз на Lаnd Rover Defender; копче за аварийните светлини за модел 1987г., жило за километража, халогенни фарове, осветителни фарове на багажника.

  • #2
    До: Lаnd Rover Defender

    Прочети това:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=58386

    ....и си избери.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #3
      До: Lаnd Rover Defender

      Първоначално публикуван от DOC- Преглед на мнение
      Търся .... копче за аварийните светлини за модел 1987г., жило за километража, халогенни фарове, осветителни фарове на багажника.
      Това ми прилича на части, а не на услуга в случeя с доставките помага Lazar дьо Падок .....после монтажа е лесен
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        До: Lаnd Rover Defender

        Здравей и добре дошъл в портала!
        След като си от София, потърси Боби - 0 8 8 9 2 3 1 0 4 2.
        Той е много в час относно Ленд Ровър.
        Успех!

        Коментар


        • #5
          До: Lаnd Rover Defender

          Първоначално публикуван от DOC-
          OK. Благодаря!
          Ааа не,не .... не става така.
          Ти от вратата и за краката направо,давай както си му е реда.
          1. Здравейте .....
          2. Имам ....
          3. Ето снимки ...
          ... и така,такива като теб (с такова бижу) са кът.

          Иначе Здравей,
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #6
            До: Lаnd Rover Defender

            Ха-ха-ха, здравейте, слушал съм от приятели за този сайт и...ето ме при вас:
            -казвам се Малин Танчев, от София, лекар съм по професия-работя в неотложно звено към групова практика в ж.к. Дружба и в частната ми Служба по трудова медицина.
            -от 2007г. имам Lend Rover Defender 90 Turbo Diesel 1987г., какъвто от много години съм мечтал да притежавам.
            -не съм компютърен маниак и още не знам как се качват снимки тук, за да го покажа /бял е на цвят/, а и да кача една-две от мото обиколките ми из Италия, Турция, Испания и Португалия, но се надявам да се науча на това.
            Пуснах това запитване за читаво /нарочно използвам този жаргон/ обслужване в София, защото ми писна от арогантното и надменно икономско и некоректно поведение в TRADECAR и DARU CAR.
            Трябва ми копче за аварийните светлини /счупено/ и жило за километража /счупена щипка/, халогенни фарове, осветителни фарове горе на багажника, възнамерявам да монтирам подходяща лебедка и едни предпазни пластини отдолу, отпред и отзад, които не знам как се казват, както и шнорхел по-нататък.
            Това е, приятно ми е да се представя и да се запознаем!
            Безаварийно на всички! DOC.

            Коментар


            • #7
              До: Lаnd Rover Defender

              Първоначално публикуван от DOC- Преглед на мнение
              Ха-ха-ха, здравейте, слушал съм от приятели за този сайт и...ето ме при вас:

              -от 2007г. имам Lend Rover Defender 90 Turbo Diesel 1987г., какъвто от много години съм мечтал да притежавам.
              -не съм компютърен маниак и още не знам как се качват снимки тук, за да го покажа /бял е на цвят/, а и да кача една-две от мото обиколките ми из Италия, Турция, Испания и Португалия, но се надявам да се науча на това.
              Пуснах това запитване за читаво /нарочно използвам този жаргон/ обслужване в София, защото ми писна от арогантното и надменно икономско и некоректно поведение в TRADECAR и DARU CAR.
              Трябва ми копче за аварийните светлини /счупено/ и жило за километража /счупена щипка/, халогенни фарове, осветителни фарове горе на багажника, възнамерявам да монтирам подходяща лебедка и едни предпазни пластини отдолу, отпред и отзад, които не знам как се казват, както и шнорхел по-нататък.
              Това е, приятно ми е да се представя и да се запознаем!
              Безаварийно на всички! DOC.
              Хохоо добре дошъл във филма,с тези планове.

              Ако това може да ти помогне за снимките... ЦЪК

              ... иначе темата за частите е почти тази ...ЦЪК ако решиш да търсиш по-горе споменатия Lazar дьо Падок.


              .... и отдели време за четене, има много полезно назад в 34-те страници,
              бутона търсене (горе в дясно) също помага понякога,пробвай.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-07-09, 21:43.
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • #8
                До: Lаnd Rover Defender

                Добре дошъл Док, колегите са ти дали ценни съвети, възползвай се, а ако трябва нещо, питай пак. И дано скоро видим звяра на живо. И за Португалия ще си говорим отделно, слабост ми е.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Lаnd Rover Defender

                  Първоначално публикуван от DOC- Преглед на мнение
                  .... в ж.к. Дружба ...
                  Там е сервиза на vladi333
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    До: Lаnd Rover Defender

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Там е сервиза на vladi333
                    И има някои уникални машини, особено за ходова част. А и собственика е от нашите, член на Ленд Ровър Ентусиастс.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Lаnd Rover Defender 1987 - нужда от сервиз и някои части

                      Опитвам се да вляза тук: vladi333, но нещо не ме допуска. Ако може, дайте ми телефона на този човек, за да го открия в Дружба.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Lаnd Rover Defender 1987 - нужда от сервиз и някои части

                        DOC,
                        я ми кажи къде в Дружба ти е местонахождението, че и за живея и работя в Дружба и карам LR Discovery. Да вземем да се видим, на по кафе (бира, ракия, уиски и т.н.).

                        Поздрави
                        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Lаnd Rover Defender 1987 - нужда от сервиз и някои части

                          Първоначално публикуван от DOC- Преглед на мнение
                          Опитвам се да вляза тук: vladi333, но нещо не ме допуска. Ако може, дайте ми телефона на този човек, за да го открия в Дружба.
                          Влез в профила на vladi333 от там в .... => за мен и в подписа му има нужната ти информация.


                          Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                          DOC,
                          я ми кажи къде в Дружба ти е местонахождението, че и за живея и работя в Дружба и карам LR Discovery. Да вземем да се видим, на по кафе (бира, ракия, уиски и т.н.).

                          Поздрави
                          .... ВНИМАВАЙ, .... пази се,ще те заведат в едно заведение и ще те въвлечат в .... L.R.E (алк.)
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-07-09, 11:18.
                          Land Rover Discovery:
                          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Lаnd Rover Defender 1987 - нужда от сервиз и някои части

                            Пробвай от тук http://www.autoexpress-2.com....979 15 15...0888 725 739...GPS координати:
                            N 42°39`19.6
                            E 023°24`27.8 ......
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #15
                              До: Lаnd Rover Defender 1987 - нужда от сервиз и някои части

                              Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                              DOC,
                              я ми кажи къде в Дружба ти е местонахождението, че и за живея и работя в Дружба и карам LR Discovery. Да вземем да се видим, на по кафе (бира, ракия, уиски и т.н.).

                              Поздрави

                              Ами давам дежурства в 28 ДКЦ, днес бях цял ден, следващата неделя пак съм дежурен. Джипа е паркиран отпред, заповядай на по кафе, а извън работното време на по бира, ракия, уиски и т.н.. А 5-16.07. ще замествам една колежка в бившия филиал, бл.266, вх.А.
                              Поздрави!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X