Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телоподаващ апарат Einhell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Телоподаващ апарат Einhell

    Мда, явно случая е такъв:
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Телоподаващ апарат Einhell

      Напълно възможно е даже и еврокънектор да няма . Икономия от всякъде .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Телоподаващ апарат Einhell

        Гумен си е шланга на викито,с евроконектор.На времето си бях купил варстрой 140А,шланга е с пласмасов шлаух някак закеркелечен в машината.Успях да прогоря шланга още с първото пускане на ръкохватката на земята,завъртя се и проби шлауха за СО2.Това е ръкохватката на викито,мисля,че е някъкъв италианец.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Телоподаващ апарат Einhell

          Шланга е гумен и е без евроконектор като цяло максимално опростен апарат за да е по достъпен като цена за масовия пазар, защото 590 лв за 135 А 11кг инвертор е по-добре отколкото 500 лв за Einhell 150A 30kg трансформатор, инъче машината перфектно работи с 0,8 тел. Вярно е че го има пукането което Асен от Дел каза и е дефект от старите им модели,които Вики са копирали, но за толкова пари толкова.

          Коментар


          • От: Телоподаващ апарат Einhell

            За какво пукане става въпрос......? Другото предлагам да не го обсъждаме а и не е наш проблем ! Последните две седмици заварявам на открито и високо 20-30 метра ,духа вятър и заваряваме с максимален разход на газ....Удължителите са по 100-150 метра ,единствения проблем е удължителя да е разпънат а не навит на руло,инъче машината започва да пляка....Опиши го това ,аз не съм го забелязал !
            Последно редактирано от Roninn; 23-09-11, 10:17.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Телоподаващ апарат Einhell

              Не се връзвай на такава забележка бе колега , може да е тази причината може и омазнявания по профила който заваряваш да е имало , само човек които не е бил принуден да си изкарва хляба примерно със Струна 250А монофазна ,може да се заяжда при такава работа .А че може още по идеално ,сигурно може но сравнението, при контролирани условия - еднакви детайли и подготовка,тел,ампераж ,влажност.
              Аз мисля че за тези пари е много добре.
              Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

              Коментар


              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                За какво пукане става въпрос......? Другото предлагам да не го обсъждаме а и не е наш проблем ! Последните две седмици заварявам на открито и високо 20-30 метра ,духа вятър и заваряваме с максимален разход на газ....Удължителите са по 100-150 метра ,единствения проблем е удължителя да е разпънат а не навит на руло,инъче машината започва да пляка....Опиши го това ,аз не съм го забелязал !
                Говорите за много различни машини.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Телоподаващ апарат Einhell

                  По принцип конструкцията на читавите шлангове е много добре защитена . Под първия гумен слой има някъква материя подобен на сезал между него и маркуча вървят двете кабелчета на спусъка . След това е силовия кабел който е под формата на плътна медна оплетка след него е втори гумен или пластмасов маркуч в който вървят жилото за тела и маркуча за газта . Въобще не е лесно да го пробиеш всичко това . Преди 2 години прегазих един с мотокара има няма поне 6 тона и още си работи . Основния дефект който дават всички шлангове без значение от марката се намира непосредствено под външния гумен маркуч това са двете кабелчета на спусъка или е прекъсват и спусъка спира да работи или се протриват и като се размърда шланга дават контакт . Втория дефект е запушване на теловодещото жило това се получава главно при работа с ръждясала тел . То не е болка за умиране струва десетина лева и въобще не се занимавам с глупости да го промивам . В момента в работата имам един шланг на който му обелих външния гумен маркуч точно заради тия скапани кабелчета . При обелването обикновенно се разпада сезаления слой и се налага силовата медна оплетка да се бандажира с изолирбанд и върху него да се прекарат кабелчетата . После върху цялото се надява тънкостенен гумен маркуч с вътрешен дияметър 15 - 16 мм който се стяга с тел върху запресовките от двете страни и шланга е готов . Лошото е че в последно време не намирам подходящ такъв маркуч . Понеделник ще снимам шланга да добиете визуална представа за какво става въпрос .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Телоподаващ апарат Einhell

                    "Подходящия маркуч" са 2-4 слоя термосвиваем шлаух с подходящ диаметър. Нахлузваш и обдухваш с пистолета за горещ въздух. Става като заводско.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Телоподаващ апарат Einhell

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      "Подходящия маркуч" са 2-4 слоя термосвиваем шлаух с подходящ диаметър. Нахлузваш и обдухваш с пистолета за горещ въздух. Става като заводско.
                      Термосвиваем шлаух с дължина 3 метра има ли ? Аз по магазините съм намирал само парчета по метър . Няма ли да прогори бързо от пръските ? Лошото при мен е че пода е цимент с метална прах и стружки и шлауха ще се протрие бързо .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Телоподаващ апарат Einhell

                        Има разбира се. Той фабрично е на макари.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Телоподаващ апарат Einhell

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Говорите за много различни машини.
                          Говорим за различни машинис едни и същи управления. На няколко секунди има едно по силно пукане или поне на мен така ми се струва, но като цяло не влияе на шева. Доволен съм от машинката. А термосвиваемото няма как да прегори. И аз си го мисля този вариант

                          Коментар


                          • От: Телоподаващ апарат Einhell

                            Ето къкво представлява шланга под външната гумена броня.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM6709.jpg
Прегледи:1
Размер:157.0 КБ
ID:5306725Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HPIM6706.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5306726
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Телоподаващ апарат Einhell

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Ето къкво представлява шланга под външната гумена броня.
                              В момента Бинцел имат интересно предложение:
                              АЛУМИНИЕВ БИКОКС (шланг - тоководещата част). Страшно лек и удобен. Цената е около 65 - 75 лева. Заслужава си.
                              АИГ-Заваряване ООД
                              Производител на заваръчни апарати "DEL"
                              http://www.aigwelding.com
                              0889 522 036

                              Коментар


                              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                                Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                                В момента Бинцел имат интересно предложение:
                                АЛУМИНИЕВ БИКОКС (шланг - тоководещата част). Страшно лек и удобен. Цената е около 65 - 75 лева. Заслужава си.
                                То моя дето го събрахме за алуминия май е такъв . То по пътя на логиката освен по лек би трябвало и да е по ефтин все пак алуминия е едни поне 3 пъти по ефтин от медта .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X