Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бенчрест

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бенчрест

    Здравейте!
    Може ли някой по запознат от мен да напише набързо каквото знае за Бенчреста,и каде е най-близкото до Дупница място на което може да се практикува.

  • #2
    До: Бенчрест

    http://www.bgfta.org/index.php?cmd=br
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      До: Бенчрест

      Много благодаря за бързия отговор.

      Коментар


      • #4
        До: Бенчрест

        Ако напишеш в Google "бенчрест" ще научиш доста, ако напишеш в youtube "benchrest" ще видиш нагледно.Аз така разбрах и сега като трябва да си прострелвам флоберката отивам на стрелбището, премествам маса и стол до мястото за стрелба, поставям пушката с двуногата а под приклада торбички с пясък и почвам да отстрелвам много мънички мишени на 50м.
        Чел съм, че в Хасково има хубаво стрелбище на което се провеждат такива състезания.Ако имам възможност ще отида да погледам

        Коментар


        • #5
          До: Бенчрест

          Колегата traktorist е прав- стрелбището в Хасково е на европейско ниво,но и аз не съм го ползвал. Само съм минавал от там. Ако искате, може да се организираме да отидем да гледаме състезание или да постреляме. Иначе прострелките на моите карабини ги правя в подножието на Балкана /на безопасно место/.

          Коментар


          • #6
            От: Бенчрест

            Здравейте Кажи ми кой знае дали има клуб в България или асоциация за benchrest? Как да се свържете с тях?

            Коментар


            • #7
              От: До: Бенчрест

              Привет, я из России занимаюсь профессиональной стрельбой. Я часто бываю в Варне, не могли бы вы сказать мне, есть ли в Болгарии клуб или ассоциация для скамейки? Как вы с ними связываетесь? Я хочу тренироваться в Болгарии.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X