Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къмпинги в Гърция

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    ако това ти върши работа http://wikimapia.org/#lang=en&lat=40...search=camping

    мисля че имаше и един който се казва Ахил на източния край на града http://www.greece.com/photos/destina...illes/12110643
    Благодаря колега, сега почвам да звъня...
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

    Коментар


    • От: Къмпинги в Гърция

      То вече е малко късно за къмпинги, но ето от тук http://www.campingreece.gr/camgingreece-en.pdf може да си свалите pdf файл с всички къмпинги в Гърция. Има карти и добро описание, но няма GPS координати.

      Коментар


      • От: Къмпинги в Гърция

        Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
        И така, ето малко разказ, снимки и равносметка.




        В крайна сметка по някое време дойдоха униформени с джипка и се наложи да съберем панаира.
        Последваха мъчително обикаляне по сокаци и паланки с идеята да не се набиваме в къмпинг, но уви.Резултатът бе сериозно затъване в пясъка на един много ветровит плаж, както и почти 100%-ва вероятност да се обърна по покрив с цялото семейство .Заигравка с някакъв полу-военен, полу-цивилен обект до Криарици щеше да завърши трагично- при инклинометър достигнал края на скалата си(при изкачване) реших да направя десен завой.Задна дясна гума пропадна между едни скали, а предна лява се вдигна на около 80-90 см.от земята.Дето се казва кой-каквото си направи, друг не може да му го стори.С божа помощ и с навигация от сина ми успях да излезна от критичното положение, но разбрах в крайна сметка, че сам джип НЕ СТАВА да ходи където няма пътища.
        Можеш ли да кажеш повече подробности за Криарици,харесва ми мястото и ми се иска да го посетя с каравана-на диво или на къмпинга
        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • От: До: Къмпинги в Гърция

          Здравейте приятели,много се надявам да ми помогнете в избора който сме направили,защото малко ми е
          объркано. Преди година бяхме с жената в Гърция долу на Миродато бийч изцяло на дивотия,но при българи,всичко беше
          ок и така.Но сега ще сме сами с жената и понеже времето ни пришпори,избрахме следното:
          от 09.07 до 15.07 избрахме къмпинг комица на Атон -www.camping
          обаче започнах да се притеснявам дали ще се оправя там.Една колежка днес я накарах да звънне да запазим,
          до 7 дена трябва да преведа 25% от сумата за 6 нощувки,това е нищо,но исках да ви питам:
          имате ли отзиви за там,били ли сте там,далече ли са палатките от плажа,само на гръцки ли се говори или има
          и българи там и всичко,всичко което ми кажете ще ми помогне и упъти дали да запазя място там.
          Жената ми е дала координати и само чака да преведа.
          Фактически това ще ми е първото ходене с жената на такъв къмпинг ,имаме пълно оборудване и все пак съм малко
          притеснен дали ще се оправим,въпреки че там предполагам е пълно с къмпинги ако нещо не стане на този .
          Благодаря ви и дано някой ме упъти.

          Коментар


          • От: До: Къмпинги в Гърция

            Първоначално публикуван от boys_san Преглед на мнение
            Здравейте приятели,много се надявам да ми помогнете в избора който сме направили,защото малко ми е
            объркано. Преди година бяхме с жената в Гърция долу на Миродато бийч изцяло на дивотия,но при българи,всичко беше
            ок и така.Но сега ще сме сами с жената и понеже времето ни пришпори,избрахме следното:
            от 09.07 до 15.07 избрахме къмпинг комица на Атон -www.camping
            обаче започнах да се притеснявам дали ще се оправя там.Една колежка днес я накарах да звънне да запазим,
            до 7 дена трябва да преведа 25% от сумата за 6 нощувки,това е нищо,но исках да ви питам:
            имате ли отзиви за там,били ли сте там,далече ли са палатките от плажа,само на гръцки ли се говори или има
            и българи там и всичко,всичко което ми кажете ще ми помогне и упъти дали да запазя място там.
            Жената ми е дала координати и само чака да преведа.
            Фактически това ще ми е първото ходене с жената на такъв къмпинг ,имаме пълно оборудване и все пак съм малко
            притеснен дали ще се оправим,въпреки че там предполагам е пълно с къмпинги ако нещо не стане на този .
            Благодаря ви и дано някой ме упъти.
            100 метра много ли са Не съм ходил там,но като погледнеш на гуглето става ясно, че е много подредено.
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • От: До: Къмпинги в Гърция

              Здравейте колеги, много е писано за къмпингуването в Гърция, но не намерих препоръка за бунгала. Моля препоръчайте къмпинг с хубави бунгала. Под хубави разбирам:гледка към морето, WC,TV, хладилник и тн. Ще ходя сам с малко дете и искам хем да ми е лесно, хем детето вече да не иска на хотел.
              ++359885252320
              Драго

              Honda CR-V 3 gen.

              Коментар


              • От: До: Къмпинги в Гърция

                Здравейте приятели,миналогодишното ми пътуване до комица беше супер успешно,страхотно място ,тихо спокойно,
                отзивчиви хора ,абе супер.
                Следва друг въпрос за който съм сигурен ,че ще можете да ми помогнете .
                Желанието ми е да отида за 2/3 дена на дивотия на Ситония(места бол) и после да се преместя на платен къмпинг
                с моя палатка,която да заложа много близко до водата (разбирайте 20ина метра).
                Интересува ме мненние за Къмпинг "Paradisos Kriaritsi" на север от Каламици и точно под Сикия.
                Чета страхотни отзиви,цените са супер,там е и призрачният град ,през който едвам се намира плажа,
                но бил ли е някой там за да ми даде инфо,там дето мога да сложа палатката далече ли е или близо до водата и да каже някои подробности
                за къмпинга . Благодаря ви предварително

                Коментар


                • От: До: Къмпинги в Гърция

                  Извинявайте ,и в допълнение : за къмпинг ИЗА,дали има такава близост и съответните удобства

                  Коментар


                  • От: До: Къмпинги в Гърция

                    Къмпинга на Сикя (Мелиси) го затвориха преди година: щели да правят увеселителен парк тип "Дисни". Със скоросттта на вземане на решения и строеж от елините, това означава, че в тоя живот имаме реален шанс да видим първата копка... С други думи, ако не се изхвърляш с каравани и други прекалено набиващи се на очи, къмпингувания, може спокойно да бивакуваш там. Една скромна почерпка на "проверяващите" миналата година ми донесе и кило ципуро, в добавка към спокойствието. Криарици е добър, но претъпкан. Каламици- също.
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • От: Къмпинги в Гърция

                      Здравейте колеги. Търсих с търсачката но не открих тема, освен тази и реших тук да попитам. Предложете някое място за преспиване било то къщичка, апартамент, стая, хотел в рамките на разумните цени в Гърция с хубав плаж? Имах планове за къмпинг на Сани с каравана, но в последния момент пропаднаха и съответно търся друго решение. Мерси предварително.

                      Коментар


                      • От: Къмпинги в Гърция

                        Ето тук

                        Коментар


                        • От: Къмпинги в Гърция

                          Някой има ли пресни впечатления от последните дни, колко се бави минаването през гръцките ГККП заради граничните проверки дето въведоха преди около седмица? Предстои ми пътуване като смятах да е през Маказа, ама ако се бави много, мога да мина през Златоград.
                          ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                          Коментар


                          • От: Къмпинги в Гърция

                            Петък сутринта,Кулата - 5 минути.
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Къмпинги в Гърция

                              Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
                              Някой има ли пресни впечатления от последните дни, колко се бави минаването през гръцките ГККП заради граничните проверки дето въведоха преди около седмица? Предстои ми пътуване като смятах да е през Маказа, ама ако се бави много, мога да мина през Златоград.
                              Маказа:
                              Петък сутрин - посока Гърция почти транзит
                              Неделя следобед посока България - опашка от преди последния тунел, 45мин.
                              0+

                              Коментар


                              • От: Къмпинги в Гърция

                                Благодаря и на двама ви! Това ми е достатъчно!
                                ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X