Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Къмпинги в Гърция

    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
    Аз мисля до средата на април да открия сезона. Ще съм на най- невероятното местенце, отново близо до портокали бийч....
    Има ли желаещи да опънем заедно палатките- мисля си, че и най- придричивите няма да имат повод да мрънкат?
    Желаещи винаги ще се намерят, а къде беше портокали бийч?

    Коментар


    • #62
      От: Къмпинги в Гърция

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Желаещи винаги ще се намерят, а къде беше портокали бийч?
      5 км. преди Сарти.
      Аз си мислех за втората или третата седмица на април да отидем?
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • #63
        От: Къмпинги в Гърция

        Вальо,на кои дати мислиш точно да ходиш?Ще е супер да се съберем там.
        Discovery I, 300 TDI

        Коментар


        • #64
          От: Къмпинги в Гърция

          Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
          5 км. преди Сарти.
          Аз си мислех за втората или третата седмица на април да отидем?
          Аха.. М, лошо. Втората седмица (около 15-ти) е Троян и мисля да отида, а третата е Велиден и тогава мисля да се разходя из Корфу.

          Коментар


          • #65
            От: Къмпинги в Гърция

            Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
            5 км. преди Сарти.
            Аз си мислех за втората или третата седмица на април да отидем?

            Видях го. 40 07 38 N 23 57 57 E.
            Това е под Ворвороу.

            Ще мисля по въпроса. Има време и дано е хубаво времето. Великдена кога се пада?

            Коментар


            • #66
              От: Къмпинги в Гърция

              Аз мога да дойда единствено по официалните празнични дни,тоест Великден.По принцип мога и за събота и неделя само,но ми е доста далеко за 2 дни.
              Discovery I, 300 TDI

              Коментар


              • #67
                От: Къмпинги в Гърция

                Аз на великден съм в Александруполи (много скапан град) така, че мисля да ида преди това на палатка...
                Всъщност на мен не ми се струва особено далечна дестинация въпросното плажче и миналата година го посещавахме на две, максимум на три седмици. Аз практикувам следното: петък вземам жената след работа, преди това съм напълнил багажника, вземам още един или двама човека и към 23.00- 24.00 вече сме опънали палатките. В неделя следобяда събирам панаира и по някое време вечерта сме си у дома. Предвид местоположението на горичката няма никаква нужда да пътуваме с високопроходимите варели- лека кола се справя и по- евтино и по- комфортно, но най- вече по- бързо.
                Единствено ако групата е по- голяма и е с много багаж, джипката е оправдан разход.
                08седемшест5едно513четири

                Коментар


                • #68
                  От: Къмпинги в Гърция

                  Аз няма къде да побера багажа в колата.Пък и вече не може да се кара бързо,както едно време.От Севлиево до това плажче със сигурност ще има 8 часа път.Гергьовден също е вариант,6 май е почивен ден.
                  Discovery I, 300 TDI

                  Коментар


                  • #69
                    От: Къмпинги в Гърция

                    Ангажимента за Великден ми отпадна така, че обмислям една палатка до обсъжданата дестинация.

                    Желаещи за съвместно бивакуване има ли?

                    От лошо време не се опасявам, тъй като междувременно този уикенд реших да оПна една палатка за сефте. Опъвах под гаден, студен дъжд, после си взех упойката и съм заспал. Събудих се не от студ, а от някакво странно усещане за нещо непривично. Излизайки установих 15 см. сняг върху палатката...
                    Така, че: мокър, от дъжд не се бои и ако всичко е наред мисля да открия сезона и на Халкидики.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Вальо; 18-04-11, 19:58.
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • #70
                      От: Къмпинги в Гърция

                      Всъщност, времето го дават доста прилично и то в Кавала, която е доста по- на север: http://www.weather-forecast.com/loca...recasts/latest .
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • #71
                        От: Къмпинги в Гърция

                        Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                        ...после си взех упойката и съм заспал. Събудих се не от студ, а от някакво странно усещане за нещо непривично. Излизайки установих 15 см. сняг върху палатката...
                        Колега, каква упойка взимаш?

                        Коментар


                        • #72
                          От: Къмпинги в Гърция

                          Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                          Колега, каква упойка взимаш?
                          Честно казано не ми беше студено. Спах по тениска, в чувал за колоездачи и с едно тънко допълнително одеало. Задължително, обаче върху надуваем дюшек.
                          Странното бе недостатъчната светлина, която се процеждаше през стените на палатката, в обичайното време за задължителното сутрешно отводняване. Първоначално реших, че е от упойката, но после разбрах, че греша...
                          08седемшест5едно513четири

                          Коментар


                          • #73
                            От: Къмпинги в Гърция

                            Хайде колеги, на никой ли не му се ходи на палатка???
                            Какви по- добри условия от сега: четири почивни дни, хубаво време, достатъчно събран студ от зимата.
                            Аз мисля да тръгнем рано сутринта в петък, но ако някой се навие да пътуваме заедно, може и още в четвъртък вечерта да потеглим.
                            08седемшест5едно513четири

                            Коментар


                            • #74
                              От: Къмпинги в Гърция

                              Аз имах голямо желание за Гърция,но вече е късно,запазих си хотел в Доспат.Вальо,имаше ли някой с теб,който да не е бил упоен да каже как е спал на тази температура?
                              Discovery I, 300 TDI

                              Коментар


                              • #75
                                От: Къмпинги в Гърция

                                Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                                Аз имах голямо желание за Гърция,но вече е късно,запазих си хотел в Доспат.Вальо,имаше ли някой с теб,който да не е бил упоен да каже как е спал на тази температура?
                                Разбира се, че имаше- жена ми, но тя спа само на третия ден, когато нямаше сняг и естествно бе значително по- студено. Единствено студ се усеща на главата, затова по някое време станах да си облека суитшърта- заради качулката. След тази интервенция, на сутринта приятелите, които бяха с каравана ме събудиха рано, понеже се уплашили като видели какъв студ е, да не съм умрял...
                                08седемшест5едно513четири

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X