Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къмпинги в Гърция

    На какви езици се пита, че нещо гръцкият ми куца?
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • От: Къмпинги в Гърция

      Не държа на 1ва линия, дори по прикрито някъде ще е по-добре, нито пък да е в населен район.
      Благодаря за информацията , ще импровизираме
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: Къмпинги в Гърция

        Август месец се мръщят за под 10 дни.

        Коментар


        • От: Къмпинги в Гърция

          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          На какви езици се пита, че нещо гръцкият ми куца?
          Оказа се, че немския им е по-добре от английския, но имаш и ръце нали!
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • От: Къмпинги в Гърция

            юли и особено август не са най-подходящото време за ходене в Гърция... жегата е ужасна, цените са най-високи, а пък има народ почти като на нашето море... Аз затова последните 4-5 години ходя от 1 септември...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • От: Къмпинги в Гърция

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              юли и особено август не са най-подходящото време за ходене в Гърция... жегата е ужасна, цените са най-високи, а пък има народ почти като на нашето море... Аз затова последните 4-5 години ходя от 1 септември...
              Точно така! Отивайки сега, рискуваш да се върнеш разочарован: жега, цифромания, навалица, много българска реч (аз, например, ходя именно в Гърция, щото не им разбирам нищо от ломотенето: всичко приемам като фонов шум и си разпускам тотално, без да ставам неволен слушател на разни словоизлияния на познати езици).
              08седемшест5едно513четири

              Коментар


              • От: Къмпинги в Гърция

                В началото на септември ще ходя до Каламитси, Ситония, където искам да взема поне за ден моторна лодка под наем. Някой може ли да ми даде някакви подробности и по възможност телефон/мейл, за да резервирам предварително, защото тогава очаквам да се изсипе доста народ на този ръкав. Търся лодка(и) с читава тента и неособено мощен мотор.

                Коментар


                • От: Къмпинги в Гърция

                  Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
                  В началото на септември ще ходя до Каламитси, Ситония, където искам да взема поне за ден моторна лодка под наем. Някой може ли да ми даде някакви подробности и по възможност телефон/мейл, за да резервирам предварително, защото тогава очаквам да се изсипе доста народ на този ръкав. Търся лодка(и) с читава тента и неособено мощен мотор.
                  В Каламици няма да намериш такова животно.
                  Лодки под наем със сигурност имаше в началото на Ситония във Вурувуро. Разтърси се в нета за координати.

                  Коментар


                  • От: Къмпинги в Гърция

                    Лодки се дават под наем почти навсякъде, ако няма точно на Каламици то със сигурност ще
                    ти кажат от къде можеш да си наемеш. Кото ориентир преди 10-тина дена ползвахме твърдо
                    корито за около 8-9 човека малко нагъчкани с 30 к.с. четиритактов мотор за 50 евра на ден
                    (изразходваното гориво се заплаща отделно).

                    Коментар


                    • От: Къмпинги в Гърция

                      Благодаря за информацията. Живот и здраве след месец ще кажа, дали и какво съм намерил.

                      Коментар


                      • От: Къмпинги в Гърция

                        Айде аз пак да си питам, че след седмица заминаваме.
                        "Имам сега и аз една питанка.Някой ходил ли е на Портокали тая година?Как е положението?Миналата година не правеха проблеми за свободно лагеруване, само един горски обикаляше на мотопед и следеше да не се палят отгньове.Мисля да отида пак в началото на септември и не искам да ме гонят посред нощ..."
                        Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                        Коментар


                        • От: До: Къмпинги в Гърция

                          Здравейте прятели.
                          Щом сте говорили за морето в Гърция искам и аз да коментирам нещо защото скоро сам гледал снимките от морето и се сетих за най-хубавото място "thalatta camp".Τова е един кампинг в Халкидики.Заслужава да погледнете в техния сайт.

                          Коментар


                          • От: До: Къмпинги в Гърция

                            Първоначално публикуван от niki855 Преглед на мнение
                            Здравейте прятели.
                            Щом сте говорили за морето в Гърция искам и аз да коментирам нещо защото скоро сам гледал снимките от морето и се сетих за най-хубавото място "thalatta camp".Τова е един кампинг в Халкидики.Заслужава да погледнете в техния сайт.
                            Това... беше едно много хубаво място преди 3-4 години, когато нямаше толкова много българи там. Миналата ( 2012 ) година беше като къмпинг смокиня, само с по-добри тоалетни...

                            Коментар


                            • От: Къмпинги в Гърция

                              А аз да попитам в Гърция може ли да си напалиш огън в бивака или е забранено.
                              Jeep Cherokee XJ 4,0
                              0878 97 36 19

                              Коментар


                              • От: Къмпинги в Гърция

                                Първоначално публикуван от emil84 Преглед на мнение
                                А аз да попитам в Гърция може ли да си напалиш огън в бивака или е забранено.
                                Можеш да си напалиш само барбекю за еднократна употреба.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X