Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Къмпинги в Гърция

    Ето и едно клипче за доказателство, че времето там тече по-бързо.

    Timelapse сниман от скалите на Портокали със iPhone:

    Mitsubishi SpaceGear 2.4

    https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

    Коментар


    • #92
      От: Къмпинги в Гърция

      Ето и моите снимки - http://www.offroad-bulgaria.com/show...9490&p=1527746
      Mitsubishi SpaceGear 2.4

      https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

      Коментар


      • #93
        От: Къмпинги в Гърция

        Никой ли няма да слиза към Гръчко за почивните дни? Ако някой размисли, може да ме намери за по бира на плажа на Sykia- 40*02'38.44" 23*59'03.47"
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • #94
          От: Къмпинги в Гърция

          Прикачени икони


          Погледнете на тази снимка как скалата на втори план от дясната част на снимката прилича на надупена жена.
          Много интересно

          Коментар


          • #95
            От: Къмпинги в Гърция

            Нищо не се вижда. Явно цензурата има пръст .
            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
            LZ1YBB

            Коментар


            • #96
              От: Къмпинги в Гърция

              Цензурата няма никакъв пръст, но това не е изключено в последствие.
              Колегата не се е справил с прикачането на изображението.

              Коментар


              • #97
                От: Къмпинги в Гърция

                Ей го на-гузен негонен бяга . Майтап.Разбрах, че проблема не е в нашия телевизор.
                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                LZ1YBB

                Коментар


                • #98
                  От: Къмпинги в Гърция

                  Здравейте,
                  първо искам да благодаря на всички които са писали по темата и от които си допълних личната информация за пътешествията в Гърция. Имам едно запитване, ако някой може да помогне с информация. На средния ръкав на Халкидики - Ситония, се интересувам ако знаете къде има чешми с питейна вода, в диапазона от Vourvourou до Сарти. В двете крайни точки знам къде са чешмите, но ако някой знае други и не е проблем да ги сподели, ще съм благодарна за инфото

                  Коментар


                  • #99
                    От: Къмпинги в Гърция

                    И аз искам същото да разбера - къде има чешми и стават ли за пиене? Къде са тези чешми в 'крайните точки'?
                    Мерси и от мен.

                    Коментар


                    • От: Къмпинги в Гърция

                      Вода за миене може да си пълните от банята в близкия къмпинг-поне миналата година ние правехме така.Вода за пиене си носехме от БГ, но може да си вземете и от там.Наблюденията ми са, че е по-евтина от нашата.Има и чешми, но не знам къде са.Миналата година зад нас бяха опънали лагер двама индианци-баща и син.От тези дето изпълняват перуанска музика из целия свят.Живееха там от 2 месеца.Като си затръгваха ни оставиха към 40-50 бутилки с вода, напълнени от някаква чешма, която обаче не успяхме да се разберем къде е.Те не говореха английски, а ние-испански.
                      Имам сега и аз една питанка.Някой ходил ли е на Портокали тая година?Как е положението?Миналата година не правеха проблеми за свободно лагеруване, само един горски обикаляше на мотопед и следеше да не се палят отгньове.Мисля да отида пак в началото на септември и не искам да ме гонят посред нощ...
                      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                      Коментар


                      • От: Къмпинги в Гърция

                        Някой скоро да се е е върнал от Гръцко?Колко струва бензина там?
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • От: Къмпинги в Гърция

                          1.60 1.70 evra

                          Коментар


                          • От: Къмпинги в Гърция

                            LPG: 0.75 - 0.85 Euro
                            Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

                            Коментар


                            • От: Къмпинги в Гърция

                              Не е точно по темата, но някой има ли си на представа какви са цените на къщи/квартири по южната част на Ситония.
                              Има ли ги в изобилие или си иска обикаляне, ако нямаме предварителна резервация ....
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Къмпинги в Гърция

                                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                                Не е точно по темата, но някой има ли си на представа какви са цените на къщи/квартири по южната част на Ситония.
                                Има ли ги в изобилие или си иска обикаляне, ако нямаме предварителна резервация ....
                                Зависи от две неща - кой месец и дали е на първа линия. Юни и септември на първа линия студио с кухня е 40-50 евро, а не на първа линия има и за 20 евро съвсем прилични. Във върховия сезон е +20 евро. Това е цена за цялото студио, а не за един човек! Тръгваш и с питане на място гарантирано ще намериш.
                                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X