Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Къмпинги в Гърция

    Благодаря за сайта,ще го разгледам подробно и ще пиша.Щом септември е извън сезона,значи ли,че мога да тръгна без предварителна резервация?
    Discovery I, 300 TDI

    Коментар


    • #47
      От: Къмпинги в Гърция

      Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
      Благодаря за сайта,ще го разгледам подробно и ще пиша.Щом септември е извън сезона,значи ли,че мога да тръгна без предварителна резервация?
      Препоръчвам след 1.9. Цените падат, а времето не е толкова горещо. иначе е над 40градуса. Особено на юг. Има и доста атрактивни оферти за студия с кухня и баня.
      Това също помага: http://www.booking.com/

      Коментар


      • #48
        От: Къмпинги в Гърция

        Лично аз съм си избрал района на Vourvourou на средния ръкав на Халкидики. Нося лодка и плажуваме на островите където няма жив човек през седмицата.
        В Гугъл замя е 40 12 26С 23 45 58 И

        Коментар


        • #49
          От: Къмпинги в Гърция

          Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
          Благодаря за сайта,ще го разгледам подробно и ще пиша.Щом септември е извън сезона,значи ли,че мога да тръгна без предварителна резервация?

          За какъв вид къмпингуване става въпрос? Палатка, кемпер?
          На първа линия студио за 3-4човека е 35-45Е. С кухня, хладилник, телевизор.
          Влез в Гугъл Ърта. Има много снимки. Координати съм дал.
          А за без резервация е малко рисковано, като сте с деца.

          Коментар


          • #50
            От: Къмпинги в Гърция

            Съпругата и малкият ще спят в джипа,аз на палатка.Сега като си мисля,май ще е по добре да отида веднъж,например през май,без малкия,да разберем за какво става въпрос.За два дни не ми трябва нито ток,нито хладилник.Джипа ми дава свобода да къмпирам на диво място,но жена ми не е много навита,затова търся къмпинг,на който да спра максимално близо до плажа.Май месец все още е извън сезона,предполагам ще намеря места и без резервация.Разгледах за Vourvourou,допада ми.Ти как къмпингуваш,като ходиш там?
            Discovery I, 300 TDI

            Коментар


            • #51
              От: Къмпинги в Гърция

              Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
              Съпругата и малкият ще спят в джипа,аз на палатка.Сега като си мисля,май ще е по добре да отида веднъж,например през май,без малкия,да разберем за какво става въпрос.За два дни не ми трябва нито ток,нито хладилник.Джипа ми дава свобода да къмпирам на диво място,но жена ми не е много навита,затова търся къмпинг,на който да спра максимално близо до плажа.Май месец все още е извън сезона,предполагам ще намеря места и без резервация.Разгледах за Vourvourou,допада ми.Ти как къмпингуваш,като ходиш там?
              Да предварителния оглед е голям плюс. Особено на Ситония. Той ти е и по - близо акоминеш Рудозем-Ксанти. Аз района между Ксанти и Аспровалта не съм го оглеждал, а там също може да има добри места. Иначе Халкидики съм го обикалял целия и ворвороу най ми допадна. Има доста диви плажове и места. Почти няма сгради на над 2 етажа.
              Аз там ходя на квартира. Повечето от къмпингите са на брега. Иначе съм палаткар от бебе. И булката и щерката също.

              Коментар


              • #52
                От: Къмпинги в Гърция

                Ето още един полезен сайт: http://www.viamichelin.com/

                Коментар


                • #53
                  От: Къмпинги в Гърция

                  Гледам,че около Ситония има най-много къмпинги.Най-добре ще е да отида през м.Май без резервация и ако всичко е заето,да се разположа до някой от тях.
                  Discovery I, 300 TDI

                  Коментар


                  • #54
                    От: Къмпинги в Гърция

                    Харесах си едно място,точно до хотел Посейдон. 40° 1'27.31"С 23°50'12.14"И. Yaro е написал,че местността се казва Азапико.Близостта до хотела ще успокои малко жената
                    Discovery I, 300 TDI

                    Коментар


                    • #55
                      От: Къмпинги в Гърция

                      Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                      Харесах си едно място,точно до хотел Посейдон. 40° 1'27.31"С 23°50'12.14"И. Yaro е написал,че местността се казва Азапико.Близостта до хотела ще успокои малко жената
                      И там е хубаво!!
                      Приятно изкарване!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Къмпинги в Гърция

                        Малко не е по темата,но бях чел,че гръцките полицаи правят проблеми за затъмнени стъкла.Моите са фабрично тъмни (само задните), дали ще имам проблеми?Иначе теглич нямам,така че за това няма как да се заядат.
                        Discovery I, 300 TDI

                        Коментар


                        • #57
                          От: Къмпинги в Гърция

                          Аз мисля до средата на април да открия сезона. Ще съм на най- невероятното местенце, отново близо до портокали бийч....
                          Има ли желаещи да опънем заедно палатките- мисля си, че и най- придричивите няма да имат повод да мрънкат?
                          08седемшест5едно513четири

                          Коментар


                          • #58
                            От: Къмпинги в Гърция

                            Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                            Аз мисля до средата на април да открия сезона. Ще съм на най- невероятното местенце, отново близо до портокали бийч....
                            Има ли желаещи да опънем заедно палатките- мисля си, че и най- придричивите няма да имат повод да мрънкат?
                            Къде се пада това?

                            Коментар


                            • #59
                              От: Къмпинги в Гърция

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Къде се пада това?
                              Ето тук :



                              Това се вижда от входа на палатката ми, а иначе е плажче,съседно на портокали-те, но истинският бонус там е разкошната горичка...
                              Ще ми бъде приятно да къмпираме заедно така, че ако твоите островчета са подобни на това местенце може и там да опитаме.
                              08седемшест5едно513четири

                              Коментар


                              • #60
                                От: Къмпинги в Гърция

                                Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                                Ето тук :



                                Това се вижда от входа на палатката ми, а иначе е плажче,съседно на портокали-те, но истинският бонус там е разкошната горичка...
                                Ще ми бъде приятно да къмпираме заедно така, че ако твоите островчета са подобни на това местенце може и там да опитаме.

                                Много подобни са. Има повече пясък. Дай някакви координати за гугъл земя, моля.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X