Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинги в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Къмпинги в Гърция

    мерси много.май и ние ще се възползваме.
    висете отпуснато

    Коментар


    • #32
      До: Къмпинги в Гърция

      Имаш снимчици на Портокали или Orange beach, края на юни бяхме на Сарти за 8-9 дни горещо препоръчвам на всеки Сарти или където и да е на Ситония невероятно е другата година пак сме там за повече време има и хубав плаж 10 км след Сарти на Линараки
      [SIGPIC][/SIGPIC]
      [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

      Коментар


      • #33
        До: Къмпинги в Гърция

        Първоначално публикуван от dimi69 Преглед на мнение
        Имаш снимчици на Портокали или Orange beach, края на юни бяхме на Сарти за 8-9 дни горещо препоръчвам на всеки Сарти или където и да е на Ситония невероятно е другата година пак сме там за повече време има и хубав плаж 10 км след Сарти на Линараки

        Чудя се за тази събота и неделя дали да си направя едно круизче.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #34
          До: Къмпинги в Гърция

          И аз бих отишъл но съм с 200 км в повече от Видин
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

          Коментар


          • #35
            До: Къмпинги в Гърция

            Само да ви напомня,че сега е разгара на сезона и е пренаселено

            Коментар


            • #36
              До: Къмпинги в Гърция

              Първоначално публикуван от dimi69 Преглед на мнение
              И аз бих отишъл но съм с 200 км в повече от Видин

              Това притеснява ли те?
              LZ1VMH

              Коментар


              • #37
                До: Къмпинги в Гърция

                Влади и аз се замислям за тая събота и неделя за нещо такова
                утре, като се видиме ще го обсъждаме

                а да попитам запознатите - проблем ли е наличието на газова уредба в колата

                Коментар


                • #38
                  До: Къмпинги в Гърция

                  Поне за мене не беше проблем

                  Коментар


                  • #39
                    До: Къмпинги в Гърция

                    Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                    Само да ви напомня,че сега е разгара на сезона и е пренаселено
                    Абсолютно вярно.Като под пренаселено, разбирайте наистина пренаселено- както знаете от утре до края на месеца цяла Гърция е в отпуск и е твърде вероятно преминаването около Солун да е малко мъчение.Пътищата също едва ли ще са от най свободните.
                    Но пък от друга страна-меракът си е мерак тъй, че е@и ги и задръстванията.
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • #40
                      До: Къмпинги в Гърция

                      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                      Това притеснява ли те?
                      не но за тази събота сме на други мероприятия-селски събор с чеверме, за по нататък ако решим ще пиша
                      [SIGPIC][/SIGPIC]
                      [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

                      Коментар


                      • #41
                        От: Къмпинги в Гърция

                        И така мина една година и пак е време за море
                        И пак към Гръцко.
                        Този път целта е западния полуостров на Халкидики - Касандра.
                        Северните му части са сравнително гъсто застроени и не си правих експерименти с търпимоста на домакините. Насочих се на Юг след последното селише по източното крайбрежие Pefkohori. Ориентирът е един голям лиман, може би изкуствен, който го ползват за пристанище на яхти. На Юг от него започва рехава иглолистна горичка, по самия бряг. Мястото е приятно,защото има къде да се скриеш от палещото слънце. Известно е с името Golden beach. Къмпира се под дърветата. Към центъра на залива става по-пренаселено от каравани. Има и шезлонги и 1-2 плажни барчета. Плажната ивица е пясък. Водата, както може да се и очаква е топла и бистра. Вижда се и риба,но не по-голяма от длан. Някои успяват и да хванат по нещо с въдици. Други се пробват с харпуни, но не си заслужава за такива дребни рибета. Има и българско присъствие.
                        Лошото на това място е, че брега под водата непосредствено до пясъка представлява някаква плоска утаечна скала, която е много хлъзгава и трябва да се влиза много внимателно. От друга страна тази дънна плоча свършва рязко и се губи дъното под краката. Така че тук с деца и хора които не могат да плуват - много внимателно! Но течения няма. Скалите които се виждат на Юг са много сурови и с режещи ръбове и хич не си и помисляйте да си правите експерименти там.
                        Но като цяло съм доволен от прекараната седмица тук. Беше все още сравнително спокойно. Времето се променяше често, но нямаше нищо общо с това което е било по нашето черноморие тази седмица. Когато няма вятър вечерите са много приятни и спокойно може да се спи под открито небе и да се посреща изгрева. Като е ясно времето, на изток може да се види и "пушещия" силует на високия Атос на Атон.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled.jpg
Прегледи:2
Размер:143.4 КБ
ID:5192987 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010037.JPG
Прегледи:2
Размер:476.1 КБ
ID:5192988 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010035.JPG
Прегледи:2
Размер:509.4 КБ
ID:5192990 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010033.JPG
Прегледи:2
Размер:468.2 КБ
ID:5192992 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010040.JPG
Прегледи:2
Размер:461.0 КБ
ID:5192989 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010034.JPG
Прегледи:2
Размер:500.3 КБ
ID:5192994 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010048.JPG
Прегледи:2
Размер:574.5 КБ
ID:5192995 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010051.jpg
Прегледи:2
Размер:88.0 КБ
ID:5192993 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010059.JPG
Прегледи:2
Размер:473.4 КБ
ID:5192991
                        Гърците не пазят особено чисто по такива места.
                        Последно редактирано от ctef; 12-07-10, 14:45.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Къмпинги в Гърция

                          Като цяло южната част на Касандра е слабо застроена. Има множество пътчета които се спускат към морето. Бреговете са високи и скалисти, но има и равни места. Спуснах се и към западното крайбрежие. На Юг от Loutra има лъкатушещ черен път по крайбрежието. Но е много голо, а плажовете, поне това което видях, са с обли камъни и чакъл като в планинска река. Направи ми впечатление, че чакъла продължава и на Север, където са и населените места.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010061.JPG
Прегледи:1
Размер:436.4 КБ
ID:5192997 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010060.JPG
Прегледи:1
Размер:488.4 КБ
ID:5192996
                          И пак да го кажем. През уикенда и през сезона по тези места става лудница.
                          Тръгнах си неделя сутринта. Магистралата от Солун към Халкидики беше задръстена и в 3те ленти и колите едва пълзяха.

                          Коментар


                          • #43
                            Здравейте, искам много да благодаря на колегата Стоилов, той наистина ме нави с тези снимки и отидохме с приятели на средния ръкав на Халкидики. Беше невероятно и много красиво място.
                            Но трябва да внимавате с морските таралежи, че за тяхното съществуване разбрах твърде късно след като стъпах на един.

                            Отидох с мои близки и много ни хареса. наистина е много красиво, макар че по безплатните къмпинги има и много естествени тоаленти.

                            Благодаря на всички за информацията която давате.
                            Живи и здрави!
                            Последно редактирано от Венци- малкия; 14-07-10, 14:17.
                            Човек е човек, когато е на път!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Къмпинги в Гърция

                              Мисля това лято и аз да пробвам къмпинг в Гърция.Ще съм с дете и затова ми се иска да е някой с добри условия.Най-вероятно ще е в периода на някои от празничните дни,може би септември,когато ще е пълно с народ и няма да е лошо от сега да си резервирам място.Кой къмпинг бихте ми предпоръчали?
                              Discovery I, 300 TDI

                              Коментар


                              • #45
                                От: Къмпинги в Гърция

                                Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                                Мисля това лято и аз да пробвам къмпинг в Гърция.Ще съм с дете и затова ми се иска да е някой с добри условия.Най-вероятно ще е в периода на някои от празничните дни,може би септември,когато ще е пълно с народ и няма да е лошо от сега да си резервирам място.Кой къмпинг бихте ми предпоръчали?
                                За Гърците сезона свършва на 31.08. После е полупразно и голяма част са затворени. Всичките са с добри условия.

                                http://www.camping.gr/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X