Обява

Свий
Няма добавени обяви.

джанти-ЛР дискавъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • джанти-ЛР дискавъри

    търся метални джанти 15" за ЛР-Дискавъри - 98 год.-5 бр.,предварително благодаря
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

  • #2
    Доста трудна работа , досега съм срещал само 16'' в БГ а в ebay имаше преди но ще излезе доста солен транстората.

    Коментар


    • #3
      Най-добре някой да ти вкара отвън.
      Нови в UK (15-ски) нямат 30 паунда..

      Коментар


      • #4
        съжалявам ,че толкова късно чета отговорите,предлагат ми метални чисто нови но никелирани по 160 лв. за брой пак са с поръчка и за около 15-20 дни идвали.
        Сега съм с 16" алуминии 255/65/16 гумите са Пирели Скорпион но са летни и на кал сякаш занасят повечко от необходимото,но миналата събота бях на лов и автомобила ме накефи невероятно минах след Нива по един много гаден път но мина без проблем.

        Имам и още едно питане за което ако не е за тук се извинявам,счупен ми е дисплея на километража,в Мото Пфое ми искат 1160 лв. т.к. таблото било капсуловано,това вярно ли е и може ли да си намеря в БГ само дисплей.

        Имам проблм с дясна въздушна възглавница ходих във фирмения в Бургас взеха ми сто лева и всичко уж ОК а пак не работи както трябва.Съвет за сервиз? От Ямбол съм и ако има някой по наблизо ще ми е от полза.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X