Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мале мила ... Истински УАЗ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Мале мила ... Истински УАЗ.

    нникога не бих предположил че е възможно да се направи това браво но пича уникално постижение.
    поздрави

    Коментар


    • #32
      До: Модел на УАЗ

      Първоначално публикуван от zaqwsx Преглед на мнение
      Има и такива фенове на марката: http://www.uazbuka.ru/models/model_uaz-469.htm
      Ей,тоя е уникален.Браво за майсторлъка,свалям му шапка.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • #33
        До: Мале мила ... Истински УАЗ.

        Колко ли време му е отнело да го направи?

        Коментар


        • #34
          До: Мале мила ... Истински УАЗ.

          години предполагам ...

          Коментар


          • #35
            От: Мале мила ... Истински УАЗ.

            много хубава джипка колко струва една такава готова ?!?! и от каде можи да се купи ?!?!

            Коментар


            • #36
              От: Мале мила ... Истински УАЗ.

              Може да се направи от сам човек. И тогава ще има истинска стойност.

              ПП. Иначе има някакви сайтове за аксессоари: гуми, джанти, каквото се сетиш... Ама като съм чул, цената им е съпоставима с истинските......
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #37
                От: Мале мила ... Истински УАЗ.

                Много е яко!
                А, малко спам. Случайно някой да знае с какво заваряват толкова тънка ламарина и ако може да се намери, колко пари е?
                "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                Коментар


                • #38
                  UAZ 469B умален деистващ модел

                  Здравейте, искам да ви покажа една интересна страничка за изработването на деистващ модел на Uaz.
                  До скоро се разискаваше в форума за моделистика и реших, че ще е интересно да я покажа и тук.

                  http://kostructor.altervista.org/uaz469.htm (най отдолу на страницата има бутон "avanti" които ви препраща към следващата страница (общо 16))

                  Модела се управлява с 6 канална апаратура, задвижва се от 1 четков мотор тип 600 капсулован и а мотора се захранва от една 6 клеткова 7,2 волта 4500 mah батерия.
                  Ако имате някакви въпроси с удовоствие ще се опитам да отговоря.

                  Коментар


                  • #39
                    От: UAZ 469B умален деистващ модел

                    Първоначално публикуван от mi6el Преглед на мнение
                    Ако имате някакви въпроси с удовоствие ще се опитам да отговоря.
                    Създател ли си на този модел? Или може би братовчед на създатела? А може би ваши взаимоотношения още по-близки?


                    Между другото точно този модел сме го обсъждали в този форум преди година и нещо, или даже още по-рано....
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #40
                      От: UAZ 469B умален деистващ модел

                      Не съм. Трябва ли да съм ? Не мисля, че трябва да си роднина на създателя за да може да отговориш на някой елеметарен въпрос.
                      Направих си труда да проверя за тема - не намерих и реших да споделя..
                      Маи е било грешка, а?

                      Коментар


                      • #41
                        От: UAZ 469B умален деистващ модел

                        Благодаря за линка! Беше ми много интересно. На моменти на някои от снимките има чувството, че гледам истински УАЗ, а не модел!
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • #42
                          От: UAZ 469B умален деистващ модел

                          Благодарност и от мен. Впечатлен съм от това което е направил човека. Разгледах и другите му модели, амфибията е страхотна. Запали ме и аз да направя нещо подобно.
                          Издържах вчера, ще издържа и днес...

                          Коментар


                          • #43
                            От: UAZ 469B умален деистващ модел

                            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                            Създател ли си на този модел? Или може би братовчед на създатела? А може би ваши взаимоотношения още по-близки?

                            Между другото точно този модел сме го обсъждали в този форум преди година и нещо, или даже още по-рано....
                            Да: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=71752
                            Линкът на mi6el е доста по-подробен ,но интересното е, че "водачът" на "УАЗ"-а прилича на колега от форума.Той също се съгласи ,че си приличат,но се разбрахме за имена да не говорим.Не иска да се разчуе-за да не почерпи вероятно.Тц,тц,тц
                            Та който го познае,да си мълчи де!
                            Така или иначе няма да почерпи за известността.
                            Без триене няма движение !

                            Коментар


                            • #44
                              От: UAZ 469B умален деистващ модел

                              Искам такава играчка. Може би с детето ще се скараме за нея
                              TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
                              www.kamino92.com

                              Коментар


                              • #45
                                От: UAZ 469B умален деистващ модел

                                Въпросният "водач"-двойник

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1503800x600.jpg
Прегледи:1
Размер:42.8 КБ
ID:5283442
                                Без триене няма движение !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X