Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цена за Хънтър на старо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цена за Хънтър на старо

    З дравейте колеги! Интересувам се как върят цените за УАЗ хънтер на стро.
    Става въпрос за Хънтър 2004г. 2.7 бензин в добро състояние на 38 000 км.
    Изобщо немам представа за к'во става въпрос...

  • #2
    До: Цена за хънтър на старо

    Питам за цени понеже имам един хънтър пък се чуда ,заслужава ли си да го продавам?
    Изобщо немам представа за к'во става въпрос...

    Коментар


    • #3
      До: Цена за хънтър на старо

      Цената е това което реално някой ще ти плати за него,
      Хънтъра не е масова стока, та да има някаква общоприета цена, а и е криза, така, че ако му търсиш добри пари, по-добре изчакай, ако не можеш/не искаш. Пускай го на толкова колкото си мислиш, че заслужава и имай търпение, че бързо няма да стане
      Успех

      П.С.
      Хънтъра е добра машина (имах такъв)

      Коментар


      • #4
        До: Цена за хънтър на старо

        По мой наблюденя, ако го пуснеш за 7500 - 8000, ще се продаде много бързо. В мобайл.бг има един дето го продават от много време за 13500 без ДДС и един за 9300. Тоя за 9300 го продаваха доста дълго и му смъкнаха цената (7500 мисля), някой го купи и сега си седи там няколко месеца.
        На колегата Pursie един приятел продаде Хънтър за няколко дни, но пак на ниска цена.

        Доколкото си спомням, твоят е с руската скоростна кутия и старото серво, ама изглежда добре

        Та и по мое мнение не си струва да го продаваш, няма да му вземеш много, а той винаги ще ти се отплати при нужда.

        Ако все пак се решиш, бих му хвърлил едно око, два Уаз-а е по добре от един, стига жена ми да не разбере.

        Коментар


        • #5
          До: Цена за хънтър на старо

          Здравейте! На Хънтъра можи да му изкъш около 9500 - 10 000 все пак е 2004г. (нов Джип, и е 38 000 км.)
          Пожелавам ти Успех дано му вземиш доволни пари.

          Коментар


          • #6
            До: Цена за хънтър на старо

            Днес ходих да гледам един Хънтър, продават го в Уникредит Лизинг има го и в мобиле.бг

            Продават го за 7500.

            Външния вид е много добър, но има счупена една задна полуоска (най-вероятно), двигателя е на газ и не работи равномерно (вероятно пробити въздухопроводи или мембрани). Има доста неща за пипване по него (гумени съединения, окачване), но ако някой има интерес може да иде да го види. Скоростната кутия включва много леко, за разлика от моята (ама тя не е стояла 4 месеца без масло), сервото на волана също работи много добре (пак за разлика от моето ;( )

            Аз ходих да го гледам за да го направя градски автомобил, ама в тоя вид нестава (трябва да се постегне доста). Бих го купил ако му намалят цената, за да си имам втори и от него да си свалям части.

            Коментар


            • #7
              До: Цена за хънтър на старо

              има един в мобилето на 8300,беше на 9300, но човека има три джипа /нива и някакъв японски/виждал съм го лично в Кюстендил и мисля, че джипа е доста добър. С карбураторния двигател е 2900 куб.+ газ доколкото си спомням, а и километрите бяха много малко, ако имах излишни пари...

              Коментар


              • #8
                До: Цена за хънтър на старо

                Здравейте!клоеги от днес вече Уазката се продава цената е 8500лв. с ДДС
                Джипа се намира в Монтана в добро здраве на 38 000 км. 2.7 инжекцион 127 коня
                с чисто нов акумолатор два комплекта гуми и джанти, лети и оригинални има и др.
                екстри .снимката на аватара ми е на въпросната Уазка за повече инфо. pepe.bg@abv.bg
                Последно редактирано от pepe; 02-09-09, 10:36.
                Изобщо немам представа за к'во става въпрос...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X