Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Револвери" на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "Револвери" на Фероза

    Нямам.Аз съм намерил друго решение за втулките.Вместо стандартните -гумено метални.Втора година не са мръднали.Не знам обаче дали ги има за Фероза аз съм със самурайски.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #47
      До: "Револвери" на Фероза

      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
      Нямам.Аз съм намерил друго решение за втулките.Вместо стандартните -гумено метални.Втора година не са мръднали.Не знам обаче дали ги има за Фероза аз съм със самурайски.
      Искаш да кажеш , че са гумени с вградена метална тръбичка , така ли? Ако е така , аз така купих задните амортисьори.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #48
        До: "Револвери" на Фероза

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Искаш да кажеш , че са гумени с вградена метална тръбичка , така ли? Ако е така , аз така купих задните амортисьори.
        Да,в оригинал такива са само на задните ресори от предната им страна.Аз сега съм ги наредил и на предните.И ако не мина на пружини ще слагам маслени втулки.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #49
          До: "Револвери" на Фероза

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Да,в оригинал такива са само на задните ресори от предната им страна.Аз сега съм ги наредил и на предните.И ако не мина на пружини ще слагам маслени втулки.
          Аха ...ясно.Е , то има логика да са по- здрави. Някога качи снимки на тия маслени втулки , та да видим за какво се говори.
          На мен заради тия метални втулки ми изрязаха оригиналните болтове на планката на ресора , щото не влизаха и завариха други....
          Изобщо....... Аз само ще си пипам по колата , ама тогава имаше 40 см. сняг , а аз бях със скъсан заден десен амортисъор и трябваше да я регистрирам , че ми изтичаха транзитните. А да слушаш: "Д...а и ръждасалия боклук" , докато ти сменят амовете не е приятно
          Затова пък им капеше вода във вратовете.
          Последно редактирано от TigerHunter; 02-07-09, 22:42.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #50
            До: "Револвери" на Фероза

            Ферозата фабрично си е с гумено-метални. Поне за 2 от трите съм сигурен. (понеже нали на шекелите има по 2).
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #51
              До: "Револвери" на Фероза

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ферозата фабрично си е с гумено-метални. Поне за 2 от трите съм сигурен. (понеже нали на шекелите има по 2).
              На самия ресор 2та са такива. 3ия е на купето е гумени втулки.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #52
                До: "Револвери" на Фероза

                Спам: Баща ми замерил разстоянието от гумата до ръба на калника - 10 см и отпред и отзад. Гумите са 195/80/15 , та мисълта ми е ще влязат ли 235 /75/15 , или трябва да правя фокуси някакви?
                Извинявам се за спама!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #53
                  До: "Револвери" на Фероза

                  Диаметърът на 195/80 R15 e 69,5см.
                  На 235/75 R15 e 73,5 см.

                  Мисля, че няма да имаш ядове.
                  Последно редактирано от Иван Горчев; 05-07-09, 19:13.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #54
                    До: "Револвери" на Фероза

                    235/75/15 влизат без абсолютно никакви ядове, че има място и за още. Гарантирано и изпробвано.

                    Жоро(lz1gvt) е най-пресния ферозаджия с тоя размер, по моя препоръка. И е супер доволен.

                    Това за мен е най-правилния размер гуми за фероза.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #55
                      До: "Револвери" на Фероза

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Привет, колеги!
                      Искам да ви покажа какво намерих в италиянския клуб на Фероза , където се регистрирах преди няколко дни.



                      Италианеца казва , че е шпренгвал ресорите до +9 см при централния отвор (предполагам спрямо въображаемата права между ушите) , което е възмножко , но с оглед на понататъшното улягане.
                      Резултата е , че след монтажа обеците са почти обърнати. Та така е решил проблема.
                      Братче тези гуми не са гуми, вервай ми!
                      Последно редактирано от sparkybg; 06-07-09, 09:37.
                      0898532785-КИКО

                      Коментар


                      • #56
                        До: "Револвери" на Фероза

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        235/75/15 влизат без абсолютно никакви ядове, че има място и за още. Гарантирано и изпробвано.

                        Жоро(lz1gvt) е най-пресния ферозаджия с тоя размер, по моя препоръка. И е супер доволен.

                        Това за мен е най-правилния размер гуми за фероза.
                        Абсолютно съгласен със Спарки. Те това е размера за у гората. Вече имам към 600 км. в гората ... не, че е много спрямо повечето от вас, но до сега не съм имал никакви грижи. А вчерашното минаване над Церецел не беше никак леко след пороите миналата седмица.
                        Последно редактирано от sparkybg; 06-07-09, 14:53.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • #57
                          До: "Револвери" на Фероза

                          Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
                          Братче тези гуми не са гуми, вервай ми!
                          И какво не им е гуменото? Карал съм зимни такива - с тях си купих ферозата, и не съм забелязал проблеми. Основата била GoodYear, и се балансираха идеално.

                          Бъди по-специфичен, моля. "Такова животно нЕма", е несериозно изказване, без никакви аргументи.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #58
                            До: "Револвери" на Фероза

                            Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
                            Братче тези гуми не са гуми, вервай ми!
                            Oти бре , градски! Ще ги пробвам , пък ще видиме.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #59
                              До: "Револвери" на Фероза

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Oти бре , градски! Ще ги пробвам , пък ще видиме.
                              Защото аз сам ги пробвал, а ти както решиш, там кадето си можеш да си купиш много подобри гуми и за горе долу същите пари. Успех.
                              0898532785-КИКО

                              Коментар


                              • #60
                                До: "Револвери" на Фероза

                                Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
                                Защото аз сам ги пробвал, а ти както решиш, там кадето си можеш да си купиш много подобри гуми и за горе долу същите пари. Успех.
                                Е , нема начин вече ги купих и ще ги мъча колкото мога. А иначе си прав , мога да си купя и по- евтини , ама не ме устройват плащанията и времето. Доколкото знам , единственото оплакване от тях е , че им е доста мек борда . Ама щом си ги пробвал , сподели закакво не са ти харесали , та да знам и аз.
                                Поздрави!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X