Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Има-няма 60 коня е (10 сигурно пасат някъде )
    Трябва да я пипна още малко и ще грейне
    Не изглежда кой знае к'во но за десет дни работа толкозНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0209.jpg
Прегледи:1
Размер:141.2 КБ
ID:5292129Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0210.jpg
Прегледи:1
Размер:135.3 КБ
ID:5292130Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0212.jpg
Прегледи:1
Размер:246.3 КБ
ID:5292131


    http://vbox7.com/play:f681d5df68
    878161634

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Айде айде 10 дена .Не казваш за другите иновации .
      Много сте го очукали нисана ,спукали сте го от работа .Спрете пийте по една бира бре .
      А на клипчето на колко оборота караш?Като го гледам как се върти .
      Ще му се завие свят на ролковото отдолу.

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        колега има охладители ще свърши повече работа от пита

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          планетарен на вид вътре не е

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            новото бебче 24 метра за 1 ден

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Първоначално публикуван от voltron9 Преглед на мнение
              колега има охладители ще свърши повече работа от пита
              Ако имаш предвид топлообменник , като на двигателите за двигателното масло . То той би свършил повече работа зимата да загрее хидравличното масло , от колкото лятото да охлади същото.

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Колега , с какви помпи работиш , и защо имаш само 1хидравличен кръг на цялата сонда? можеш ли да кажеш нещо повече за преработката на промивната помпа ако има снимки още по добре планетарния редуктор предполагам изваждаш едното точило и го ползваш само като лагерно тяло , аз имам точния хидромотор за такъв редуктор,без преправ никък , хидромотора е 30000об/мин а планетарния редуктор е с предавателно число 30/1 ако не се лъжа.

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                  Колега , с какви помпи работиш , и защо имаш само 1хидравличен кръг на цялата сонда? можеш ли да кажеш нещо повече за преработката на промивната помпа ако има снимки още по добре планетарния редуктор предполагам изваждаш едното точило и го ползваш само като лагерно тяло , аз имам точния хидромотор за такъв редуктор,без преправ никък , хидромотора е 30000об/мин а планетарния редуктор е с предавателно число 30/1 ако не се лъжа.
                  помпите са с чугунен корпус и ги даваме да ги наварят вътре за да издържат на абразива,1 кръг ми е достатъчен пускам стабилизаторите вдигам кулата и после само вартеливо движение,какво има предвид защо на съм сложил сдвоена помпа ли?а каъв е тоя хидромотор 30000 оборота да не е 3000 ,не знам дали ще има силата,ние сме скожили бг мотор и го ползваме като лагерно тяло постигнахме около 100 оборота,нещо не мога да кача снимки 0897407091

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Първоначално публикуван от voltron9 Преглед на мнение
                    помпите са с чугунен корпус и ги даваме да ги наварят вътре за да издържат на абразива,1 кръг ми е достатъчен пускам стабилизаторите вдигам кулата и после само вартеливо движение,какво има предвид защо на съм сложил сдвоена помпа ли?а каъв е тоя хидромотор 30000 оборота да не е 3000 ,не знам дали ще има силата,ние сме скожили бг мотор и го ползваме като лагерно тяло постигнахме около 100 оборота,нещо не мога да кача снимки 0897407091
                    Със мотокаровия подем да, може и с една помпа да захранва машината.
                    Но ако взимаш от нея за натиск,вдигане и въртене едновременно при захват в сондаж се получават кофти ситуации.
                    http://vbox7.com/play:c275778b5a
                    878161634

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Добавил съм една нула в повече хидромотора е руски аксиално бутален, според мен е най подходящ за тоя редуктор,без преправане.Може ли да качиш някой снимка на лагерното тяло, в момента съм на тоя проблем и ми е малко трудно,като нямам откъде да го погледна

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Сряда не се сяда ,обаче днеска е четвъртък.

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Слави къде правите кладенци сега . Сършихте ли я оная река как беше?
                          Тоя месец сондирах едни скали ,но скали не е точната дума понеже магнита ги ловеше.
                          Пнемоударника не слизаше на долу а сякаш се връщаше обратно нагоре .
                          После един гранит ми се падна . Тоя месец ударих на твърдо та чак желязно .
                          Последно редактирано от монио; 28-08-11, 10:34.

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Но се похваля попаднах и на река златоносна където римляните са я пресявали за злато .Направо са и изместили коритото .
                            Нищо не намерих де(не съм и търсил че много уморен бях) ,но месните разправят че ако промиваш цял ден ще извадиш 1 грам .
                            Селото е последното до границата и да има 100 души да живеят най много на около 1000м надморска .

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Здравей Момчиле.Нещо се по изгубихме.Аз се върнах пак в Дерманци--много камънак ама се оправяме.Счупих един от свределите--ф500.Правих и един сондаж до Враца за обсадна колона ф500 .Там щели да сондират американци за нефт.Дупката беше 8м. и ми дадоха отклонение плюс--минус 10см и дълбочината дае точно 7.6м --беше голямо нагаждане донабивахме я с един багер.http://vbox7.com/play:09b909ddfc

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
                                Здравей Момчиле.Нещо се по изгубихме.Аз се върнах пак в Дерманци--много камънак ама се оправяме.Счупих един от свределите--ф500.Правих и един сондаж до Враца за обсадна колона ф500 .Там щели да сондират американци за нефт.Дупката беше 8м. и ми дадоха отклонение плюс--минус 10см и дълбочината дае точно 7.6м --беше голямо нагаждане донабивахме я с един багер.http://vbox7.com/play:09b909ddfc
                                Дерзай Слави че време няма а и пари на последък .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X