Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Сондажни машини,автосонди.

    Здравей mimi6 . Аз Crown - O - Matiс симисля че е на лебедката едно у-во , но за да не се изложа нещо ще спра до тука . Единственно което мога да ти помогна е да те свьржа с чичо ми който се занимава с износ на резервни части за сондажни апаратури и сондажно оборудване за някои арабски страни .В тоя форум разбрах има тьговци на сондажно оборудване ,ако не могат те да ти помогнат .
    Ще се чуя с него ако дьржиш и ще го питам дали мога да му дам телефона за да си говорите . Той е на години зает човек е , и много даржа на мнението му за мен , за това не давам телефона му , надявам се да ме разбереш . Аз каквото знам най- вероятно ти е известно и на тебе щом се занимаваш с апаратури от рода на SKY TOP и едва ли мога да ти кажа нещо което да не знаеш. Работил сьм и сьм обслужвал такава апаратура заедно с ромьнски и бьлгарски колеги и това което ни трябваше за подмяна го взимахме от друга сьща сонда SKY TOP (донор). Новите неща идваха от Щатите.

    Коментар


    • #62
      До: Сондажни машини,автосонди.

      Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
      Здравей mimi6 . Аз Crown - O - Matiс симисля че е на лебедката едно у-во , но за да не се изложа нещо ще спра до тука . Единственно което мога да ти помогна е да те свьржа с чичо ми който се занимава с износ на резервни части за сондажни апаратури и сондажно оборудване за някои арабски страни .В тоя форум разбрах има тьговци на сондажно оборудване ,ако не могат те да ти помогнат .
      Ще се чуя с него ако дьржиш и ще го питам дали мога да му дам телефона за да си говорите . Той е на години зает човек е , и много даржа на мнението му за мен , за това не давам телефона му , надявам се да ме разбереш . Аз каквото знам най- вероятно ти е известно и на тебе щом се занимаваш с апаратури от рода на SKY TOP и едва ли мога да ти кажа нещо което да не знаеш. Работил сьм и сьм обслужвал такава апаратура заедно с ромьнски и бьлгарски колеги и това което ни трябваше за подмяна го взимахме от друга сьща сонда SKY TOP (донор). Новите неща идваха от Щатите.
      Здравей ...,
      не мисля, че е лебетка, но google ще помогне в случая.
      Мисля, че имаш право и те разбирам напълно относно "чичо" ти !
      Но за мен ще е удоволствие да се запозная с него, дори може да направим нещо съмвестно за доставките на сондажно оборудване.
      Ти към коя фирма работиш!?
      ако получите съгласие моля изпратете ми персонално съобщение!
      Благодаря отново на Всички Ви за оказаната помощ до сега
      Весели Празници !!!!

      Коментар


      • #63
        До: Сондажни машини,автосонди.

        Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
        това което ни трябваше за подмяна го взимахме от друга сьща сонда SKY TOP (донор)
        голям лукс е да имаш такъв донор...
        ... нефт - богата работа ...

        Ние в България така обслужва(х)ме камионите (но разбира се - само от време на време).

        Коментар


        • #64
          До: Сондажни машини,автосонди.

          Могат да си го позволят . Ревяха че за SKY TOP всичко е скьпо и се чака много ,то за коя ли сонда е ефтино. В Бьлгария не сьм виждал SKY TOP апаратури , но сьм чувал че има ако не са изнесени (продадени в чужбина).

          Коментар


          • #65
            До: Сондажни машини,автосонди.

            Принципно спора стара-нова сонда е както въобще спора стара-нова техника!Спора за руската техника-също!Единствените преимущества са по-ефтини и достъпни части и възможността за ремонт от недотам квалифициран персонал/и самата цена на инвестицията разбира се/!Въпрос на лична преценка е каква ще е машината,което зависи според мен само от две неща-наличните финанси и целта на закупуването на машината-къде ,как,колко дълбоко,колко БЪРЗО и колко прецизно ще се сондира!Общо взето обаче запазената Руска техника намаля и цената и цената на 25-30 годишни екземпляри се запази и расте!Едно 2.5 наскоро се продаде за 80 000 лева....което не е много,но само ако имаш гарантирано постоянна натовареност на машината!А Атлас-Копко имат представителство у нас-на околовръстното при Казичане е!Иначе за тях-мотаме се в Германия и отиваме в техен офис,поискахме оферта за един продукт ,след което ни отговориха-имаме си представители в София-там отивайте,тук работа нямате--никакви цени и оферти....такива работи
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #66
              До: Сондажни машини,автосонди.

              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
              Принципно спора стара-нова сонда е както въобще спора стара-нова техника!Спора за руската техника-също!Единствените преимущества са по-ефтини и достъпни части и възможността за ремонт от недотам квалифициран персонал/и самата цена на инвестицията разбира се/!Въпрос на лична преценка е каква ще е машината,което зависи според мен само от две неща-наличните финанси и целта на закупуването на машината-къде ,как,колко дълбоко,колко БЪРЗО и колко прецизно ще се сондира!Общо взето обаче запазената Руска техника намаля и цената и цената на 25-30 годишни екземпляри се запази и расте!Едно 2.5 наскоро се продаде за 80 000 лева....което не е много,но само ако имаш гарантирано постоянна натовареност на машината!А Атлас-Копко имат представителство у нас-на околовръстното при Казичане е!Иначе за тях-мотаме се в Германия и отиваме в техен офис,поискахме оферта за един продукт ,след което ни отговориха-имаме си представители в София-там отивайте,тук работа нямате--никакви цени и оферти....такива работи
              Напьлно сьм сьгласен с тебе и моите наблюдения са такива относно сондажната апаратура втора рька ,цената се запазва и понякога се вдига --на пук на всяка друга техника .Аз сьм за сонди западно производство нищо че е употребявана -братушките не им харесвам нещата много вьпреки , че и тяхните неща си имат предимства .
              А за копко е така и аз го знам това коректни са спрямо дистрибуторите а това в София е тяхно на Атлас копко ,не са дистрибутори или некви други да се представят на такива , ама и цените нямат разлика с германия или австрия ,поне с такова впечетление сьм останал -незнам дали не греша .
              Незнам дали бьлгаските предприемачи от които сьм и аз могат да си позволят западна (условно казано) или американска , канадска сондажната апаратура чисто нова , като се има предвид на какви цени се работи сигурността в бизнеса и коректността . Аз мисля че не може или , ако може леда е тьнак и всеки може да те хльзне или да ти го счупи. Вие какво мислите?

              Коментар


              • #67
                До: Сондажни машини,автосонди.

                Първоначално публикуван от mimi6 Преглед на мнение
                Здравей ...,
                не мисля, че е лебетка, но google ще помогне в случая.
                Мисля, че имаш право и те разбирам напълно относно "чичо" ти !
                Но за мен ще е удоволствие да се запозная с него, дори може да направим нещо съмвестно за доставките на сондажно оборудване.
                Ти към коя фирма работиш!?
                ако получите съгласие моля изпратете ми персонално съобщение!
                Благодаря отново на Всички Ви за оказаната помощ до сега
                Весели Празници !!!!
                Вече се опитвам до колкото мога да работя за себе си вьпреки че работим главно за дьржавата и клиентите . Преди работих за една австрийска фирма .Ще говоря с него след празниците- радвам се че ме разбра относно чичо ми. Контактите са важно нещо за мен и гледам да сьм коректен .
                ПРИЯТНИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ

                Коментар


                • #68
                  До: Сондажни машини,автосонди.

                  А и да не забравяме,че времето в момента не би могло да се охаректеризира като преходно,а като абсолютно неясно...
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #69
                    До: Сондажни машини,автосонди.

                    Камартон май бяха дистрибуторите на Атлас Копко.
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #70
                      До: Сондажни машини,автосонди.

                      Камартон и сега предлагат разни неща на копко а преди мисля че ги представляваха за Бьлгария.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Сондажни машини,автосонди.

                        Имат си вече тяхно собствено представителство Копко..преди година купихме една помпа за нагнетяване на цимент та дойдоха на място на обекта чак да проведат своеобразно обучение и след това се завериха гаранционните документи!!!!
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #72
                          До: Сондажни машини,автосонди.

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Имат си вече тяхно собствено представителство Копко..преди година купихме една помпа за нагнетяване на цимент та дойдоха на място на обекта чак да проведат своеобразно обучение и след това се завериха гаранционните документи!!!!
                          За инжектиране на анкери или цементации е тая помпа .
                          Правил ли си инжектиране на анкери ?
                          Питаха ме за инжектиране на анкери ама не сьм правил , циментации да ама не е сьщото

                          Коментар


                          • #73
                            До: Сондажни машини,автосонди.

                            Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                            За инжектиране на анкери или цементации е тая помпа .
                            Правил ли си инжектиране на анкери ?
                            Питаха ме за инжектиране на анкери ама не сьм правил , циментации да ама не е сьщото
                            Да,за ибоанкери става въпрос!Правил съм,та до гуша ми е дошло!То не е особено забавно..нема -нема та се намери някой анкер та хване 50-ина торби цимент,та изливаш като ненормален....
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #74
                              До: Сондажни машини,автосонди.

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              Да,за ибоанкери става въпрос!Правил съм,та до гуша ми е дошло!То не е особено забавно..нема -нема та се намери някой анкер та хване 50-ина торби цимент,та изливаш като ненормален....
                              Обясни как се прави . Цимента се разбьрква и с помпа се вкарва , но как дай снимки или разкажи повече. Виж за какви анкери става вапрос. Мислех да пусна такава тема , но щом знаеш как става . Даже ако ми дадат обекта ,ако си сьгласен ела ти да ги цементираш.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #75
                                До: Сондажни машини,автосонди.

                                Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                                Обясни как се прави . Цимента се разбьрква и с помпа се вкарва , но как дай снимки или разкажи повече. Виж за какви анкери става вапрос. Мислех да пусна такава тема , но щом знаеш как става . Даже ако ми дадат обекта ,ако си сьгласен ела ти да ги цементираш.
                                Не мога да поема ангажимент да циментирам анкери,които не съм направил...ако е да ги направя и циментирам...няма проблем,но пак зависи къде в БГса и за каква бройка става въпрос...
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X