Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Сондажни машини,автосонди.

    Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
    Сандвиг купиха Там рок, Бьолер, Ингерсол ранг
    Копко се обединиха с американската Мичан , останаха Демаг евентуално сами ама те не произвеждат мисля ролкови длета само сондажна апаратура.
    И в Европа се тровят Сандвиг и Копко кои да хване по голяма част от пазара .
    Ама казват че Бьлгария не им е преоритет и само проформа за име били тука.
    А подразбрах че някои неща на Копко ги правят в Китай ама по цената не си личи
    Ингерсол станаха Копко, не Сандвик...
    За демаг не знам в момента - мисля, че са станали част от Бьолер преди да ги купи Сандвик, но може и да бъркам...
    Още им е рано да се бият за българския пазар - само се сети ти как си правиш тръбите ...
    Всички големи произвеждат в Китай или Бразилия - просто акционерите искат повече папо...

    Коментар


    • #47
      До: Сондажни машини,автосонди.

      Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
      Ингерсол станаха Копко, не Сандвик...
      За демаг не знам в момента - мисля, че са станали част от Бьолер преди да ги купи Сандвик, но може и да бъркам...
      Още им е рано да се бият за българския пазар - само се сети ти как си правиш тръбите ...
      Всички големи произвеждат в Китай или Бразилия - просто акционерите искат повече папо...
      Стига бе Ингерсол купили Копко настина ли незнаех-сигурен ли си в това?
      Ами защо тогава Сандвиг предлагат Ингерсол пнемоудьрници и корони .
      Аз знам че компресорите на Ингерсол Копко ги обслужват и продават , имам такьв , ама сондажната техника , незнам наистина.
      Мене какво аз не сьм изобщо фактор за сондажния пазар . Фактор са големите кариери пьтно строителни фирми открити и закрити рудници такива като мене обираме дупки обекти които са трудни не им се занимава на големите не са им рентабилни частни обекти не до там платени .
      На нас силата ни е в личното отношение , консултациите , обратната врьзка с клиентите , че взимаме по сложна рискова и не до там платена работа .
      А 60% от лоста ми е фабричен а 90% от оборудването е оригинално фабрично, струва ми много и се лишавам от много неща заради това но сьм маняк на тая тама

      Коментар


      • #48
        До: Сондажни машини,автосонди.

        Първоначално публикуван от mimi6 Преглед на мнение
        В Европа са основно търговци - и май се оказва, че почти единствените производители точно на това са Сандвик и Копко.
        И май има още един двама, които не си вдигат телефона на обаждания от България...
        Успех!
        благодаря за съвета, информацията и пожеланията за успех!
        до сега не ме се е случвало да не ми вдигат телефона, но знае ли човек
        [/QUOTE]
        Има си бая производители които са останали ненезависими или са се обединили.

        Ако става въпрос за ролкови длета то за мен / ако са за работа в България /, мисля че вариантите са два.
        Т.е като съотношение цени качество.
        Мое мнение е че ако се отработват длетата с ограничена,като технически параметри сондажна апаратура е безмислено да се хвърлят пари примерно за Smith или Baker Hughes или др.
        Просто изискванията към съвременните длета са - апаратура с възможности, лост здрав добър, съвременен тежък долен край и др.

        Аз така и не разбрах какво търсиш точно.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #49
          До: Сондажни машини,автосонди.

          Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
          Стига бе Ингерсол купили Копко настина ли незнаех-сигурен ли си в това?
          Ами защо тогава Сандвиг предлагат Ингерсол пнемоудьрници и корони .
          Аз знам че компресорите на Ингерсол Копко ги обслужват и продават , имам такьв , ама сондажната техника , незнам наистина.
          Копко купиха сондите на Ингерсол през 2004. Не съм сигурен, че ингерсол са правили пневмоударници и корони изобщо - марката вече също я няма - мисля че са ги купували и брандирали...Ако Мишън са били част от Ингерсол - те вече са част от Сандвик.
          Що се отнася до компресорите - Марката Ингерсол си я има още - продава ги и ги сервизира Киров. Възможно е Киров да е оторизиран сервиз и на копко (които имат Атлас Копко България ама там дали има техници...), защото те продават чуковете на копко и монтьорите им понякога така са облечени.

          Коментар


          • #50
            До: Сондажни машини,автосонди.

            Аз сьм сигурен за Ингерсол че са правили пнемоударници --имам такьв, може да не ги произведат вече като марка Ингерсол но можеш да си купиш такьв от Сандвиг.
            Мишьн незнам да са били част от сандвиг -може .
            А киров да не ти идват на сервиз --тежко ти .
            Киров са тьрговци продават каквото им дойде много са зле и от кьм цени и от кьм обслужване сервиз .
            С в сверата на сондирането ли си или се интересуваш интересно ми е да споделям и обменям мнение с хора от бранша

            Коментар


            • #51
              До: Сондажни машини,автосонди.

              Атлас Копко си имат май дистрибутор в България. Основно май минно оборудване.
              Имах някъде контакти с тях.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • #52
                До: Сондажни машини,автосонди.

                Аз сьм ходил при тях ,,те директно си продават инструмента ,незнам защо реши Киров ги дистрибутира преди да ама сега .

                Коментар


                • #53
                  До: Сондажни машини,автосонди.

                  Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                  Атлас Копко си имат май дистрибутор в България. Основно май минно оборудване.
                  Имах някъде контакти с тях.
                  С в сверата на сондирането ли си колега или се интересуваш като хоби интересно ми е да споделям и обменям мнение с хора от бранша

                  Коментар


                  • #54
                    До: Сондажни машини,автосонди.

                    Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                    С в сверата на сондирането ли си колега или се интересуваш като хоби интересно ми е да споделям и обменям мнение с хора от бранша

                    По горе май писах,че някога съм работил в сферата на ДНС.

                    Но темата е добра и дано не я оспамят.
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #55
                      До: Сондажни машини,автосонди.

                      Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                      С в сверата на сондирането ли си или се интересуваш интересно ми е да споделям и обменям мнение с хора от бранша
                      Като цяло съм търговец - от доста години вече се въртя в разни браншове - от транспорт до тежко кариерно оборудване, сондирането ми е слабост отскоро...

                      Коментар


                      • #56
                        До: Сондажни машини,автосонди.

                        благодаря на всички които ми помогнахте !
                        спешно ми трябва crown -o-matic за Skytop ........ предложения за производител дали ви се намират!?

                        thx

                        Коментар


                        • #57
                          До: Сондажни машини,автосонди.

                          Първоначално публикуван от mimi6 Преглед на мнение
                          благодаря на всички които ми помогнахте !
                          спешно ми трябва crown -o-matic за Skytop ........ предложения за производител дали ви се намират!?

                          thx
                          Колега за кой модел SKY TOP става вьпрос дай повече информация за тоя crown-o-matic
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #58
                            До: Сондажни машини,автосонди.

                            Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                            Колега за кой модел SKY TOP става вьпрос дай повече информация за тоя crown-o-matic
                            като на снимката
                            Skytop Brewster TR 650 с DRWWKS H 14610-38

                            Коментар


                            • #59
                              До: Сондажни машини,автосонди.

                              А тая помпа не си знае годините много е лесна за обслужване -така казваха и колегите които имат опит с руските ,накрая сменях ризи и бутала за норматив --ама моя такьв.
                              Да не си колега от фирмата -нямяш снимка .
                              Та какво за нея помпа ?

                              Коментар


                              • #60
                                До: Сондажни машини,автосонди.

                                Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                                А тая помпа не си знае годините много е лесна за обслужване -така казваха и колегите които имат опит с руските ,накрая сменях ризи и бутала за норматив --ама моя такьв.
                                Да не си колега от фирмата -нямяш снимка .
                                Та какво за нея помпа ?
                                да те поправя ж.р. колега ))
                                принципно не зная от коя фирма си, а снимка ... незнаех че е необходимо!
                                та относно Skytop Brewster TR 650 DRWWKS H 14610-38
                                трябва ми за него
                                Crown - O - Matiс, та чудех се кой е производителя !
                                някакви съвет

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X