Обява

Свий
Няма добавени обяви.

високи обороти

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • високи обороти

    Колеги от година карам КИА"sportage" бензин 2000сс 16v-1997год.Имам проблем сьс хьбовете-не зацепват.От няколко дена се появи и още един проблем-колата ми работи само на високи обороти,около 2500-3000об/мин.Забравих да кажа че има и газов инзжекцион.Някои има ли идея каква може да е причината.Помагаите моля ви.

  • #2
    До: високи обороти

    ЧЕК-а свети ли?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: високи обороти

      Oтначало светваше само на моменти когато при ниска скорост подам повече гас,но сега вече свети постоянно.Сега вече оборотите ми падат ,но колата работи много неравномерно.Имам чувството че е само на 2 цилиндара.Ходих в сервиз и ми казаха че дебитомера ми е повреден ,а и дюзите били частично запушени.Днес ще потарся нов датчик и след като го сменя ще видя дали ще има подобрение.

      Коментар


      • #4
        До: високи обороти

        ГИ к'ъв е?
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: високи обороти

          Колеги заключваите темата колата вече е ОК.Смених дебитомера,почистих дюзите,а се оказа че и катализатора е натрошен,така че се наложи да сменя и гарнето.Кьм всичко това се оказа че на моменти смесва и бензин и газ.Сега вече се надявам всичко да е наред.Остава само да си оправя и хьбовете.

          Коментар


          • #6
            До: високи обороти

            Най-добре се оправят хъбовете с ръчни...
            Заключвам.
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X