Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аварийно захранване за GSM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аварийно захранване за GSM

    Колеги,вижте случаино на каква джаджа попаднах http://www.consumer.philips.com/cons...2Go+SCE2110-10 без да права реклама на фирмата ми изглежда доста практично и полезно нещо,въпросът ми е дали някои има впечатления за това..другото което гледам е че не виждаям никъде цена и ако някои знае как вървят ще съм много благодарен.
    който може го може,който не може седи и наблюдава 8) 0889992228

  • #2
    До: Аварийно захранване за GSM

    Страницата мяза на евтино менте, едва ли си струва. А темата ти е ценна, ИМХО.
    Прочее, тъкмо вчера получих информация от небезизвестния ФСА, че в едната посока от вентилатор за процесор, набутан в потока през прозореца на колата, нормално се свалят 18 В, и 20 - 50 мА. Което напълно стига за събуждане на телефонна батерия. В обратната посока не дава нищо, и вече се лигавихме по темата "е срежи го де, ще видиш що". Обаче всички ни мързи, понеже няма значение, нали в едната посока работи.

    Коментар


    • #3
      До: Аварийно захранване за GSM

      Интересно откритие, но леко безсмислено Ако имаш въздушен поток, значи се движиш, значи имаш въртящ се генератор на джипа, значи нямаш нужда от това ветрогенераторче...... Ако си пеша там въпросът става по-сложен- трябва да търсиш силен вятър и да му дебнеш посоката, докато се позареди батерията(на Еверест сигурно ще стане).
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #4
        До: Аварийно захранване за GSM

        не мисля че е с ветрови генератор това чудо заради това:входна мощностНапрежение0,9 - 1,5 V DC
        пък и пише че е с батерия,друг е въпроса с какво ще си заредиш батерията насред гората........
        който може го може,който не може седи и наблюдава 8) 0889992228

        Коментар


        • #5
          До: Аварийно захранване за GSM

          Да. Ще си нося една батерия, за да събуждам друга батерия. Че и устройство за целта. КПД 25% с мъка. Единствен бонус - такива батерии продават на лафката. Предварително изтощени, за 2лв/бр. Освен това е кютук, дебел колкото пръст, резервната батерия - още толкоз.

          Но, щом мога да нося тая джаджа без да я губя, какво ми пречи да си нося резервна батерия за телефона? За същия обем - 4 пъти повече енергия. Може даже две. В портфейла, щото са плоски.

          Устройствата с манивелка са малко по-идейни, само дето няма нормален човек, способен да върти скрибуцащата пластмаса 30 минути подред. Отделно, че 30 мото-минути му е ресурса на трансмисийката.

          Коментар


          • #6
            До: Аварийно захранване за GSM

            Това чудо на техниката става за другото чудо-аЙфон. На тая нагризана ябълка до батериятя се стига след 1 час разглобяване. Запоена е и залепена с лепило.

            ПП затова имат подобен аксесоар.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #7
              До: Аварийно захранване за GSM

              Eто един сайт за подобни дивотии има и симпатични неща
              http://www.bezpanika.com/index.php?o...124&Itemid=101
              Пътят е целта.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X