Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почти безплатна енергия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Почти безплатна енергия?

    Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
    ее пак идеала гониш..
    мда, въпрос на мащаб, всъщност е като стирлинг

    навремето с подобни (големи колкото къща) са започнали отводняването на мините в Англия и почнала индустриализацията , та явно може се докара мощност стига място да има.

    всъщност стирлинг в камината май ще дава достатъчно ток за домакинство, ето какво прави с една свещ.. http://www.lekarstvo.com/dl/stirling2.mov

    Отводняването на мините е правено с двигатели задвижвани с възвратно постъпателни движения от серия греди със снадки като на влаковите колелета.Началното движение е взимано от огромни вятърни мелници на майната си.В последствие мелниците са заменени от парни машини.А иначе отводнителната помпа на края на сисетемата си е цилиндър с бутало и закрепен звънец на нея или клепало.Като спре да се чува и бегом навън.
    BMW X6

    Коментар


    • #92
      До: Почти безплата енергия?

      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
      Мини ядрен рактор...
      Точно...Нема що друго да е...
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #93
        До: Почти безплатна енергия?

        Според мен, на човека са му монтирали казан за ракия, но не е искал да се разчува

        Коментар


        • #94
          До: Почти безплатна енергия?

          Първоначално публикуван от Kamen13 Преглед на мнение
          Според мен, на човека са му монтирали казан за ракия, но не е искал да се разчува
          Ако го мислиш сериозно прочети първия пост от темата.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #95
            До: Почти безплатна енергия?

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Ако го мислиш сериозно прочети първия пост от темата.

            Разбира се, че се шегувам. Тая тема я следя с интерес, защото съм виждал на живо няколко подобни мега хай-тех инсталации за производство на енергия. Аз също съм подписвал декларации за конфеденциалност, но извода от всичко което съм виждал, е че нещата които наистина си струват, бързо стигат до пазара и никой не може да ги спре. Особено скептичен съм към, накои учЕни, които идват при мен със следния проблем: "Измислил съм нещо страхотно, но е толкова страхотно, че няма да го разбереш. Трябват ми 200 000лв. да направя прототип.". Една от инсталациите които съм виждал, създаваше енергия от завихряне на вода. Струваше луди пари а работи няколко седмици. Загрятата от нея вода беше такъв жабуняк, че не ставаше за нищо. Производителността и беше около 1/3 от тази, на вакуумно-тръбен колектор.

            Коментар


            • #96
              До: Почти безплатна енергия?

              Здравейте, малко съм объркан колко много хора са се хванали на въдицата на конспирацията. Всички тези установки за свободна енергия, са измислени още през 30-те години, но се замислете кой има файда от това. Тази установка за която е започнала темата, както са се досетили доста от вас е, торсионна помпа която работи на принципа на триенето казано с две думи. Една елементарна постановка ще покаже ефекта на КПД. Ако си разтъркате ръцете енергично ще усетите затопляне по дланите, въпросът е колко енергия сте вложили и колко сте получили.
              http://mazeto.net/index.php?topic=361.0
              Има доста описания на процеса но дали това е истината?? Все пак се деформират енергиини полета, които военните са използвали за получаване на тежка вода и за какво ли още не.
              Може някой да има обяснения за торсионните полета,радиантната енергия и изкривяване на времевият континиум за получване на елктичество, НО... всички които са се опитали да го кажат на човечеството са в рая за съжаление. Най-лощото в цялата работа е ,че много хора се възползват от невежеството за да мамят.
              Дано съм бил полезен, поне няма да си блъскате главите като мен 20г. в търсене на свободната енергия.
              Успех
              Енергията е свободна, само трябва да си я вземем.

              Коментар


              • #97
                До: Почти безплатна енергия?

                Що ли ми става смешно, когато чуя за "усукване на полета", а когато стане въпрос за "торсионни полета", вече се смея с глас...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #98
                  До: Почти безплатна енергия?

                  Сега.
                  направих си труда да изгледам филмчето което са качили на сайта си тези от Деметра-гея.Огромен цех в Бобов дол,и най-любопитното-Интервю с Константин Тренчев,който е...председател на борда на директорите на тази фирма...
                  Та,можем да намерим контакт господина Тренчева,и да го питаме аджеба...

                  Коментар


                  • #99
                    До: Почти безплатна енергия?

                    Може би нещо такова е монтирано в мазето........
                    http://superwavefusion.com/the-process/

                    Коментар


                    • До: Почти безплатна енергия?

                      Първоначално публикуван от gaco Преглед на мнение
                      Може би нещо такова е монтирано в мазето........
                      http://superwavefusion.com/the-process/
                      Добре де, от има-няма 20 години е известен фокусът с паладия. Още ли се намират хора за ментосване?

                      Коментар


                      • До: Почти безплатна енергия?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        ... Още ли се намират хора за ментосване?
                        "Има, има!"

                        Това беше отговорът, който получих на подобен въпрос.

                        Преди няколко месеца, по телефона ми се обади непознат мъж и ми предложи да купя някакви много ценни части, за които имало пазар, ама на друга, много по-висока цена... Завари ме в добро настроение и след като се смях няколко секунди, го попитах, дали още има балъци, които се връзват.

                        Механизмът, във всичките подобни измами, разчита на алчността и желанието за бърза печалба (разбирай далавера), у някои хора.
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • До: Почти безплатна енергия?

                          Кажете каква е заблудата за паладия, звучи интересно и за първи път го чувам - контролиран ядрен синтез в домашни условия
                          Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                          Коментар


                          • До: Почти безплатна енергия?

                            Първоначално публикуван от BAlexandrov Преглед на мнение
                            ... контролиран ядрен синтез в домашни условия
                            От това по-добро обяснение, здраве му кажи!
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: Почти безплатна енергия?

                              Стопили едно-две парчета паладий при електролиза на тежка вода, хем лесно се повтаря фокусът. Открили хелий. Шум голям, паладият поскъпна тройно (а и преди това не беше евтин).

                              После биха отбой. В паладия протекла съвсем обикновена и позната рекомбинация на атомен водород до молекулен, явление познато от стотици години, изяснило се откъде тази енергия и защо фокусът става само от време на време, изяснило се и защо циклично работеща установка, демонстрираща процеса, концентрира в единия си край атмосферен хелий.

                              Щеше да е гот, ама морето не се подкваси.

                              Коментар


                              • До: Почти безплатна енергия?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Стопили едно-две парчета паладий при електролиза на тежка вода, хем лесно се повтаря фокусът. Открили хелий. Шум голям, паладият поскъпна тройно (а и преди това не беше евтин).

                                После биха отбой. В паладия протекла съвсем обикновена и позната рекомбинация на атомен водород до молекулен, явление познато от стотици години, изяснило се откъде тази енергия и защо фокусът става само от време на време, изяснило се и защо циклично работеща установка, демонстрираща процеса, концентрира в единия си край атмосферен хелий.

                                Щеше да е гот, ама морето не се подкваси.
                                А отделя ли се тази енергия 25 пъти повече от вложената?
                                Колко паладии се хаби и каква енергия се добива с него?
                                Става ли системата за промишлено производство?
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X