Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Багажник за Фероза

    Колега , на мен ми харесва как е станало.То е ясно , че без изваждане няма и надграждане. Аз лично съм по -привърженик на първия вариант , който си описал , но и така изглежда добре.
    Комплименти!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #17
      До: Багажник за Фероза

      Комплиментите за майстора аз само си чоплех носа и се пипах за портфейла.
      Тома Томов
      Вече с Kia Sportage.

      Коментар


      • #18
        До: Багажник за Фероза

        Колега ,колко пари излезе багажника(само рамката,която майстора е направил)?

        Коментар


        • #19
          До: Багажник за Фероза

          200лв,като варианта,който мислех първоначално т.е. гредите да стигат до ценралния ролбар излизаше 150лв.
          Тома Томов
          Вече с Kia Sportage.

          Коментар


          • #20
            До: Багажник за Фероза

            Еми не е лоша цена ама като сложиш и напречните греди идва малко дебело,а?Аз си мислех да взема само две напречни и едната да я монтирам за хард топа, а другата ще се захване за страничния улеи за вода на вратите.Има подобна разработка в нета и ми хареса.Имам и подобна на твоята кутия и искам да си я закрепя за тях.

            Коментар


            • #21
              До: Багажник за Фероза

              Чудя се защо не заварихте напречни тръби , като част от конструкцията щеше да стане доста по-здраво и по-евтино .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #22
                До: Багажник за Фероза

                И аз това си помислих,ама човека може да има и друга кола и да си ги ползва и на двете.

                Коментар


                • #23
                  До: Багажник за Фероза

                  Никъде не намерих напречни греди,които да се продават по една,а да купувам два комплекта излизаше по-скъпо от варианта на,който се спрях.Иначе човека ми предложи да ми завари и напречни греди,но ми се искаше като не е багажника отгоре да няма напречни греди,което сега не ми се струва много умно. Затова бе големия зор и бързане,защото Ферозата ми е МПС за всичко.
                  Тома Томов
                  Вече с Kia Sportage.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Багажник за Фероза

                    Първоначално публикуван от zillius Преглед на мнение
                    Еми не е лоша цена ама като сложиш и напречните греди идва малко дебело,а?Аз си мислех да взема само две напречни и едната да я монтирам за хард топа, а другата ще се захване за страничния улеи за вода на вратите.Има подобна разработка в нета и ми хареса.Имам и подобна на твоята кутия и искам да си я закрепя за тях.
                    Ако имаш предвид онзи вариант с планките монтирани на хардтопа под задните прозорци наистина е най-евтино и лесно могат да ти ги направят.Читавите греди за водоточния улей,които намерих като цени в нета бяха от 200лв. на горе.
                    Тома Томов
                    Вече с Kia Sportage.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Багажник за Фероза

                      След неуспешно търсене на автобокс за фероза ето моето решение за 38 лв.Извинявам се за качеството на снимките. Иначе използвани матеряли са комплект греди за ЛАДА и 6 парчета профил10-20мм.Колонките на едната греда ги завъртях на 90градуса а другата греда си остана заводски .Профилите ги захванах с винчета и работата се успа време за изработка 2часа с пазаруването и боя.И газ към морето .....
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        До: Багажник за Фероза

                        Тези греди за ЛАДА, откъде ги намери ?

                        Коментар


                        • #27
                          До: Багажник за Фероза

                          Първоначално публикуван от dreik_1 Преглед на мнение
                          След неуспешно търсене на автобокс за фероза ето моето решение за 38 лв.Извинявам се за качеството на снимките. Иначе използвани матеряли са комплект греди за ЛАДА и 6 парчета профил10-20мм.Колонките на едната греда ги завъртях на 90градуса а другата греда си остана заводски .Профилите ги захванах с винчета и работата се успа време за изработка 2часа с пазаруването и боя.И газ към морето .....
                          Отзад на хардтопа захващането сигурно ли е?
                          Тома Томов
                          Вече с Kia Sportage.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Багажник за Фероза

                            Тези греди са тънки , като вестник и като изгният се разпадат . С тези видии в тях това лято ще изкарат , но за другото по-добре ги смени с нещо по-здраво .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • #29
                              До: Багажник за Фероза

                              Oнази напречната отпред не ти ли пречи да си отваряш "капандурата"?
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Багажник за Фероза

                                Значи поред
                                1 Гредите ги купих на кръстовишето К.Величков и Тодор Александров има павильон с автоаксесоари -цена 28лв.
                                2 Захващането за хардтопа ме изненада приятно -устиска от София до Царево и обратно като бях качил детско походно легло и количка карах средно със 110км.ч./имаше силен насрещен вятър и на места повече от 90 не можех да вдигна/
                                3 Днес смених гредичките с профил20/30/1,5мм. иначе вярно оригиналните са като весник
                                4 За съжаление няма всички хубости на едно място не може да се отваря капандурата но този багажник ще го ползвам при повече товар и няма да е постоянно на Ферозата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X