Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Е, за банята Йори е спец, той да ти обяснява
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      ако е гранд витар няма автоматични хабове предния most се върти постояно но има ляк
      ва испански форуми сам чел че слагат хабове warn така че проблема е решен ням повече шъмове по малък разход на гориво а може и да се кара със вклъчена раждатка ако се тегли ремарке...
      на жимнито са автоматични ама един път ако нещо се объркат да не вклъчват слагам ръчни и край на проблемите....
      поздрави

      Коментар


      • #18
        http://miarroba.com/foros/ver.php?fo...uedas+manuales
        тук има снимки как се инсталират рацните хабове,,,,
        поздрави......

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от ninja_1
          Ми тъй де...Значи LSD си е.Мани,аз съм пробвал да спирам едно колело само,докато е на подемник,ама не става.Пак казвам ,работи само в движение...М/у другото ,за виско в диф,не съм чувал...ако знаеш нещо друго,Дима...
          Соти нещо си се объркал, LSD-то си работи и от място спираш на лед и тръгваш превърта едната гума половин оборот след това започва да "жули" дифа и започва да се върти и другата гума, иначе когато съм в кал с яки обороти не се чува нищо ;-)
          no signature no problems

          Коментар


          • #20
            От място на лед-естесвено,то какво съпротивление има?Ама при по-голямо...Димата е прав,зависи колко е натегнат,но на практика има смисъл само в движение...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #21
              то ако седиш на място нямаш нужда и от скорости
              no signature no problems

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                не може да се включва от 2Н на 4Н в движение . диференциала не се върти. това важи за стария модел . голям недостатък . особено ако си свикнал със стария модел
                899180483

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                  Първоначално публикуван от aroren Преглед на мнение
                  не може да се включва от 2Н на 4Н в движение . диференциала не се върти. това важи за стария модел . голям недостатък . особено ако си свикнал със стария модел
                  МОЖЕ на Всички Гранд Витари и дори на старите, когато са зацепени хъбовете или е с капачки. Без значение на скоростта с която се движиш !!!
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                    МОЖЕ на Всички Гранд Витари и дори на старите, когато са зацепени хъбовете или е с капачки. Без значение на скоростта с която се движиш !!!
                    Вярно може, днес ми се наложи да го пробвам на един супер заледен надлез, след като завъртя гъза и имах чувството, че е сега ще тръгне назад. Итъй като кмета ни е отстранен от поста си (от Пловдив съм), продължих да си карам 4Н по ледените пързалки из града. На два пъти, обаче при ляв завой се чу доста силно, еднократно "дум" в дясното колело, усещането в колата е като да удариш носача в нещо, някой, дали има представа какво би могло да е ?
                    Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                    Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                      Ако си с автоматични хъбове сигурно е от тях. Моите от време на време чаткаха яко като ги напъна, но вече съм с ръчни и нямам проблеми.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                        Първоначално публикуван от BaHKoTo1 Преглед на мнение
                        Ако си с автоматични хъбове сигурно е от тях. Моите от време на време чаткаха яко като ги напъна, но вече съм с ръчни и нямам проблеми.
                        С ръчни съм, няма да е от това, зачудвам се да не е каре, ама звука е глух и силен, карето по-чука
                        Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                        Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                          Първоначално публикуван от chavdi Преглед на мнение
                          С ръчни съм, няма да е от това, зачудвам се да не е каре, ама звука е глух и силен, карето по-чука
                          Това Витара или Гранд е ?
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                            Гранд 1999г.
                            Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                            Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                              Първоначално публикуван от aroren Преглед на мнение
                              не може да се включва от 2Н на 4Н в движение . диференциала не се върти. това важи за стария модел . голям недостатък . особено ако си свикнал със стария модел
                              Не само може,ами си го включвам с 80-100км/час без проблем.Не подвеждай хората без самия да знаеш за какво става въпрос.
                              Yamaha Yz450F
                              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                              Всичко с ''рошави''гуми!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Въпрос за 4x4 на Grand Vitara 1999-2005

                                Първоначално публикуван от chavdi Преглед на мнение
                                Гранд 1999г.
                                Пробвай на изчистен асвалт, да има по голямо сцепление да направиш пълен кръг на ляво и след това на дясно и слушай дали има разлика. Това упражнение на 4Х4 и спрян касетофон .
                                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X