Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KLX 650/ЧАСТИ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KLX 650/ЧАСТИ???

    ЗДРАВЕИТЕ ФЕНОВЕ!ИМАМ НУЖДА ОТ РАДЯТОР 2-ТА ТРОИНИКА И ФИЛТЪРНА КУТИЯ.ИМАМ И ДРУГИ ЛИПСИ НО ПО МАЛОВАЖНИ.ОЧАКВАМ СЪДЕИСТВИЕ ОТ ВАША СТРАНА
    SUPER-MOTO VIJ ASVALTA OT BLIZO

  • #2

    Коментар


    • #3
      Re: KLX 650/ПОМОГНЕТЕ С ЧАСТИ

      Първоначално публикуван от STOYAN VIHRENOV
      ЗДРАВЕИТЕ!КАРАМ КЛХ 650 НО МЕ БЛАСНА ЕДНА КОЛА ПРЕДИ 2-СЕДМИЦИ.ТРИЯБВАТ МИ РАДЯТОР,2-ТА ТРОИНИКА И ФИЛТАРНА КУТИЯ ИМА И ДРУГИ ЛИПСИ НО НЕ ТОЛКОВА ВАЖНИ.ОЧАКВАМ МАЛКО ИНФОРМАЦИЯ КОИ КАКВОТО ЗНАЕ.БЛАГОДАРЯ ЗА САДЕИСТВИЯТА
      Баси! 14 правописни грешки в 3 реда! Направо биеш рекорда на Шарко!

      Коментар


      • #4
        лошото е че този си е тук
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от fanatic
          лошото е че този си е тук
          Abe 6to za hora ste?Tozi forum e za motori a ne za balgarski i literatura Taka moje taka pi6e ne mu razvaliate temata.Ako slu4aino zaiajdaneto osmislia jivotavi kakto mi se struva 4e e togava prostete,JIVEIITE.Moderatorite izviniavam se za latinicata

          Коментар


          • #6
            Неее, ние не се заяждаме! Просто коментираме и изразяваме мнение Нали за това е форума - за коментари и мнения. Освен това неполагането на елементарни опити за грамотно писане и писането на ЛАТИНИЦА са неуважение към интелекта на събеседниците Питай Стефан А, и се пише Iceberg

            Коментар


            • #7
              Човека иска помощ от вас а вие се заяждате за правописа,и на мене ми е неприятно да чета текст с правописни грешки но все пак бъдете снизходителни и си премълчете това все пак му е втори пост има време да се научи.

              Коментар


              • #8
                Пак казвам, че сме далеч от идеята за заяждане!

                Коментар


                • #9
                  офф не бях аз с текста ама имали значение!имам си по малък брат и тои вместо мен е пуснал запитването докъто бях на работа.имате ли други коментари по темата освен критиките към пр.крешки на брат..ми..
                  SUPER-MOTO VIJ ASVALTA OT BLIZO

                  Коментар


                  • #10
                    или може да няма значение кои е писъл текста
                    SUPER-MOTO VIJ ASVALTA OT BLIZO

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от STOYAN VIHRENOV
                      офф не бях аз с текста ама имали значение!имам си по малък брат и тои вместо мен е пуснал запитването докъто бях на работа.имате ли други коментари по темата освен критиките към пр.крешки на брат..ми..
                      Абе като ти чета новия пост, не е бил малкия ти брат ама хейде..... Иначе тук части за тоя мотор надали ще намериш. Наблюденията са ми, че тук моторджийте карат най-новите и съответно най-леки мотори. Тук всички ги тресе една треска - офроуд, така че непрекъснато гледат нагоре към по-новите модели, защото все им се струва, че сегашните им не са достатъчно проходими

                      Коментар


                      • #12
                        Идеи ...

                        http://kawasaki-bg.com/

                        Иначе разбрах, че си се свързал с Родригез ... той знае доста за КЛХ-ите, ама май не са особено много, пък и частите за тях ...
                        Виж при обичайните заподозряни вносители на машини в Дупница, Яхиново и подобни.
                        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                        Коментар


                        • #13
                          даа трудна работа

                          ами аз от теб разбрах за Родригез.чета доста твои мнения и така се насочих към него
                          SUPER-MOTO VIJ ASVALTA OT BLIZO

                          Коментар


                          • #14
                            Re: KLX 650/ЧАСТИ???

                            филтърна кутия ми трябва само...че моторчето умира
                            SUPER-MOTO VIJ ASVALTA OT BLIZO

                            Коментар


                            • #15
                              Re: KLX 650/ЧАСТИ???

                              Нова е малко под 250 лева, виж дали не може да се оправи твоята ? Или няма оправия ?
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X