Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхацу Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    как ги прават тези цени се чудя, явно само шрот се внася от германия и италия, другия месец ще ходя до германия и всеки ден следя в mobile.de , под 2000 е Дайхацу не мойе да се намери в читаво състояние и като се добави и 2500 -3000лв мито+ддс+транспортни разходи сметката излиза дебела, явно се пазарува от моргите главно или коли с дефект!
    Disco II td5
    2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
    planed: air locker, rear D44bumper

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от ivanomir
      как ги прават тези цени се чудя, явно само шрот се внася от германия и италия, другия месец ще ходя до германия и всеки ден следя в mobile.de , под 2000 е Дайхацу не мойе да се намери в читаво състояние и като се добави и 2500 -3000лв мито+ддс+транспортни разходи сметката излиза дебела, явно се пазарува от моргите главно или коли с дефект!
      Явно повечето са на инвалид,включително и моята.Аз я взех за 4500лв.
      Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от ivanomir
        как ги прават тези цени се чудя, явно само шрот се внася от германия и италия, другия месец ще ходя до германия и всеки ден следя в mobile.de , под 2000 е Дайхацу не мойе да се намери в читаво състояние и като се добави и 2500 -3000лв мито+ддс+транспортни разходи сметката излиза дебела, явно се пазарува от моргите главно или коли с дефект!
        И двете между които се чудех са на инвалиди... всъщност обикалям да търся фероза или самурай от няколко месеца и тези, които не са на инвалиа са наистина единични бройки. Всъщност май нито една фероза, която не е на инвалид не съм оглеждал. Самураи тук таме се срещат, ама са или тотални гробници внесени отдавна в България или на огромни цени. Тази в Мездра спецялно е и карана две години в българия и остава още почти една от инвалидноста.

        Но наистина го има и момента, че от десеината, които съм гледал само тези двете не бях в супер отчайващо състояние .
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #19
          Ако не са на инвалид,просто стават много скъпи.
          Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Chilio
            За добро или за лошо обаче и мене ме влече Фероцата, така че ако може за мене да провериш за тази за около пет бона
            Дай мейл да ти пратя снимките.
            Колата изглежда добре.Има части почти за още една фероза.Раздатка,кутия,двигател със свалена глава,много ламарини,ресьори и т.н.
            Намира се в едно врачанско село.Иска 5 500
            Уморените коне не ги убиват , нали ??

            Коментар


            • #21
              ето ми мейла - mskordev@ntv.bg

              Остава да кажеш, че не е и на инвалид и вече ще звучи прекалено хубаво за да е истина

              Коментар


              • #22
                A между другото никъде не спомена година (не че тя е най-важното пред състоянието) и също така ако е по-старичък, четох че имало и карбураторни, та дали е инжекцион?

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от mac
                  Първоначално публикуван от Chilio
                  За добро или за лошо обаче и мене ме влече Фероцата, така че ако може за мене да провериш за тази за около пет бона
                  Дай мейл да ти пратя снимките.
                  Колата изглежда добре.Има части почти за още една фероза.Раздатка,кутия,двигател със свалена глава,много ламарини,ресьори и т.н.
                  Намира се в едно врачанско село.Иска 5 500
                  Части и мен ме интересуват.
                  Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Константин
                    Първоначално публикуван от mac
                    Първоначално публикуван от Chilio
                    За добро или за лошо обаче и мене ме влече Фероцата, така че ако може за мене да провериш за тази за около пет бона
                    Дай мейл да ти пратя снимките.
                    Колата изглежда добре.Има части почти за още една фероза.Раздатка,кутия,двигател със свалена глава,много ламарини,ресьори и т.н.
                    Намира се в едно врачанско село.Иска 5 500
                    Части и мен ме интересуват.
                    Не дава нищо поотделно.На мен ми трябваше СК и РК за един проект,ама не дава.Комплект с джпката.
                    Уморените коне не ги убиват , нали ??

                    Коментар


                    • #25
                      Значи който купи джипката, може да продаде частите и така да си смъкне фактически цената Ще го имам предвид ако аз я взимам, че тука има интерес

                      Коментар


                      • #26
                        Привет момчета!От половин година съм на Фероза и съм много доволен.За цените сте абсолютно прави.Докарах си я от Германия и ми струваше 5000 лв. до пред вратата.Оказа се ,че аз съм от малкото платили мито-3000лв.За кола на десет години,която съм взел да карам аз,беше необходимо профилактика ,отстраняване на възникнали през годините проблеми-но всичко това е неизбежно.За сметка на това,карам стабилен джип,с много добра проходимост и отново подчертавам,че съм много доволен.
                        VENI-VIDI-VICI!

                        Коментар


                        • #27
                          Освен това си направих труда и потроших някой GSM-лев като се обадих на хора,предлагащи Фероза.Даже при оферти до 7-8000лв. никой не беше платил мито-само на инвалид.Аз обаче съм суеверен.През ръцете ми са минали доста инвалиди,а и на много съм помогнал да станат такива,така че предпочетох да съм чист и си платих.
                          VENI-VIDI-VICI!

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от dit_dh
                            а и на много съм помогнал да станат такива

                            какво искаш да кажеш?
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #29
                              Суеверен съм да карам на инвалидно право.Искам да знам,че си е моя.
                              VENI-VIDI-VICI!

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от fanatic
                                Първоначално публикуван от dit_dh
                                а и на много съм помогнал да станат такива

                                какво искаш да кажеш?
                                То...май е ясно Помниш ли класификациите за собственици на ''джип''?
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X