Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхацу Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайхацу Фероза

    След голямо избиране и колебание дали да е Susuki Samurai,или да е нещо друго,реших да е Дайхацу Фероза.Ако някой има мнения , моля да ги сподели.Благодаря,Ще почерпя!
    Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

  • #2
    Хубаво си решил, колицата е добра, и може би има най-доброто съотношение цена/качество/възможности на пазара.
    Не че Самурая е лош, но сравнение с него Ферозата е доста по-сериозен автомобил, с повече удобство и комфорт, за сметка на почти същата проходимост.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: Дайхацу Фероза

      Първоначално публикуван от Константин
      След голямо избиране и колебание дали да е Susuki Samurai,или да е нещо друго,реших да е Дайхацу Фероза.Ако някой има мнения , моля да ги сподели.Благодаря,Ще почерпя!
      Здравей адаш и градски!
      Преди около година и аз бях пред същата дилема и направих същия избор! Поздравления за твоя избор и със здраве да я караш! Събрал съм доста информация за Ферозите, която с удоволствие ще споделя с теб!
      Тел. ми е 0887945955 следващите няколко дена може и да нямам винаги обхват, че съм по ловните полета!
      Поздрави!
      Константин Колев
      JEEP KJ 3.7 V6

      Коментар


      • #4
        РЕ:

        А защо не и витара ? В същия клас е .
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #5
          Торсиони срещу Макферсон, ресьори срещу пружини? Тойота срещу Сузуки?
          За такива пари Витарата ще е във състояние "щайга", дизайна на едното е на Бертоне, на другото на Сузуки... Къде е преимуществото?
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Абе всичко хубаво ама много малки бе мамка им и на 2-те. 191 см съм как да са навра в тази въшка. за килата ниама да споменавам, ама съм около 100-те. :-)

            Ферозата е по добра по това което см чел. да си я караш със здраве

            Ето Ви малко информация за тази кола от хората по света

            http://www.difflock.com/buyersguide/...ak/index.shtml

            и технически характеристики

            http://www.difflock.com/buyersguide/...echnical.shtml
            LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
            LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
            [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

            Коментар


            • #7
              А бе то и аз не съм малък-185см. и 117кг., но се събирам и се чувствам добре вътре .А за информацията благодаря на всички.
              Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Константин
                А бе то и аз не съм малък-185см. и 117кг., но се събирам и се чувствам добре вътре .А за информацията благодаря на всички.
                Тук един продава май продава една FEROZA за около пет бона.
                С нея дава още една на която и няма шасито или нещо такова,-въобще не съм сигурен в това което говоря, но ако се интересуваш в понеделник или вторник мога да проверя и да те светна.
                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                Коментар


                • #9
                  Благодаря ти,но за хубаво или за лошо вече си купих една.
                  Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                  Коментар


                  • #10
                    За добро или за лошо обаче и мене ме влече Фероцата, така че ако може за мене да провериш за тази за около пет бона

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Chilio
                      За добро или за лошо обаче и мене ме влече Фероцата, така че ако може за мене да провериш за тази за около пет бона
                      OK.
                      Във вторник ще имаш резултат.Ако човека е там ще прасна 2 снимки.
                      Той е земеделски производител.Идеята с която го заговорих беше аз да му дам уазката да си наглежда нивята, а тои да ми дадае Дайхацуто.
                      Уморените коне не ги убиват , нали ??

                      Коментар


                      • #12
                        За да не отварям нова тема, някой има ли впечатления случайно от тази "автокъща" или каквото е там в Петрич, тъй като гледам в Мобиле-то много обяви оттам за Фероца, а и за други компактни "жипки"... На доста атрактивни цени (4-5 хиляди без ДДС). Но също така попаднах на непотвърена информация че били големи мошенници, която не знам вярна ли е или е дело на конкуренцията... Та с две думи, някой ходил ли е до там да гледа джипки и евентуално купувал ли си е от тях? Предполагам че става дума за внос от Италия...

                        Коментар


                        • #13
                          Специално съм ти пуснал нова тема

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от mac
                            Първоначално публикуван от Chilio
                            За добро или за лошо обаче и мене ме влече Фероцата, така че ако може за мене да провериш за тази за около пет бона
                            OK.
                            Във вторник ще имаш резултат.Ако човека е там ще прасна 2 снимки.
                            Той е земеделски производител.Идеята с която го заговорих беше аз да му дам уазката да си наглежда нивята, а тои да ми дадае Дайхацуто.
                            Промени ми се спешно програмата.Не успях. Ще гледам до края на седмицата да имаш телефона на продавача.
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • #15
                              Почва да става доста разпространен автомобил . Снощи и аз капарирах една фероза и тия дни ще я взема . За който си търси да спомена, че аз се чудех между две. Избрах вече едната за добро или лошо. Другато обаче също не е никак зле, макар и с малко забележки, но е с около 1 000 лв по-евтина от тази, която предпочетох. Намира се в Мездра, който иска и има възможност може да я погледне. Обявата е в mobile.bg, червена на цвят, в регион враца, обявената цена е 5350. Това би трябвало да стигне да я намерите.
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X