Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхацу Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    VENI-VIDI-VICI!

    Коментар


    • #32
      Айде да не отварям нова тема, че и без това собствениците на ферози четат тек Принципно откъде намирате части за тях? Не е като да ги има под път и над път В момента например ми трябва реле за фаровете. Туй ми е единственото неработещо за сега, защото някой идиот е вързал халогение към дългите и реленцето си е заминало .
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #33
        аз карам бертоне 1.6 , за сега съм доволен. успях да го взема за 6000 лв. някойда разполага с преден кардан
        Bertone freeclimber 1.8 115hp

        Коментар


        • #34
          quote="sapporo"]аз карам бертоне 1.6 [/quote]

          Сигурен ли си, че не караш фероза? Май Бертоне в двигател 1.6 няма- май са само с тези на БМВ
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #35
            Гледам в Стара Загора се е появила нова Фероза,с ролбари и халогени на покрива.Много е хубава,но и тя е Врачанска.Явно там са повечето инвалиди.
            Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

            Коментар


            • #36
              Двигателя е на бмв 1,6 100 магарета М40 ако се не лъжа, бертонето си е жива фероза
              Bertone freeclimber 1.8 115hp

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от Константин
                Гледам в Стара Загора се е появила нова Фероза,с ролбари и халогени на покрива.Много е хубава,но и тя е Врачанска.Явно там са повечето инвалиди.
                Прав си ! Аз имам един приятел катаджия и онзи ден , докато пиехме по кафе ми каза че за 1 час от 12 спрени(проверени) коли 10 били на инвалиди ! Тук е свърталището на "сакатите хора".
                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                Коментар


                • #38
                  Ама нали ви казах бе момчета-всичко живо кара на инвалид-проверил съм.То, че така е по-изгодно е ясно-икономия на три хиляди лв.друг е въпроса,че с влизането в митницата и те питат:"нали на инвалид?!"
                  VENI-VIDI-VICI!

                  Коментар


                  • #39
                    колеги защо се мъчите в търсене,погледнете купува продава,човека си дава РОКИТО за 8 бона което е нищо ако някои от вас си дава сметка за какво става на въпрос,е ако всичко което казва е така,но се съмнявам да лъже,защото е от категорията които карат оффроад
                    ПАВКО
                    0888802068

                    Коментар


                    • #40
                      има ли някой с по-богат опит с фероза
                      Bertone freeclimber 1.8 115hp

                      Коментар


                      • #41
                        За "богат опит" не смея да кажа,но все пак питай нещо конкретно-не се знае от коя трънка ще изкочи заекът.
                        VENI-VIDI-VICI!

                        Коментар


                        • #42
                          От колко време е имаш, и за това време какво си обслужвал по нея, без двигател, защото моя е друг. Аз моята е имам от една година и до сега съм сменил предни накладки, преден вътрешен лагер на главина /разбрах, че е разбит докато си сменях накладките, иначе не го чувах в купето, беше разбит защото мой познат автомонтьор го натегна повечко от необходимото./, и задни амортисьори, като пригаждах. За сега моята се държи добре, и се надявам и за напред да е така.
                          Bertone freeclimber 1.8 115hp

                          Коментар


                          • #43
                            И аз смених предни накладки.Предно-ляво спирачно маркуче се беше запушило-смених го като съединих две жигулови + прехоник към медната тръбичка.З сега се държи прилично.Радиаторът беше остарял горкият та си взех нов.Разбира се консумативи-ангренажен ремък,филтри,кабели.Май е това.Да чукна на дърво,държи се добре машинката.
                            VENI-VIDI-VICI!

                            Коментар


                            • #44
                              при мен до 3000 оборота в купето е добре, но над тях е малко шумна. При теб как е?
                              Bertone freeclimber 1.8 115hp

                              Коментар


                              • #45
                                Няма проблеми.Свиква се.Карал съм и Москвич-осмица/между другото-не бях недоволен/.
                                VENI-VIDI-VICI!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X