Страница 1 от 4 1234 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 78

Тема: Дайхацу Фероза

Място
    Стара Загора
    Публикации
    203
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране Дайхацу Фероза

След голямо избиране и колебание дали да е Susuki Samurai,или да е нещо друго,реших да е Дайхацу Фероза.Ако някой има мнения , моля да ги сподели.Благодаря,Ще почерпя!

Място
    София
    Публикации
    8,836
    Точки (при гласуване)
    22

По подразбиране

Хубаво си решил, колицата е добра, и може би има най-доброто съотношение цена/качество/възможности на пазара.
    Не че Самурая е лош, но сравнение с него Ферозата е доста по-сериозен автомобил, с повече удобство и комфорт, за сметка на почти същата проходимост.

Място
    Стара Загора
    Публикации
    102
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране Re: Дайхацу Фероза

Цитат Мнение на Константин
    След голямо избиране и колебание дали да е Susuki Samurai,или да е нещо друго,реших да е Дайхацу Фероза.Ако някой има мнения , моля да ги сподели.Благодаря,Ще почерпя!
    Здравей адаш и градски!
    Преди около година и аз бях пред същата дилема и направих същия избор! Поздравления за твоя избор и със здраве да я караш! Събрал съм доста информация за Ферозите, която с удоволствие ще споделя с теб!
    Тел. ми е 0887945955 следващите няколко дена може и да нямам винаги обхват, че съм по ловните полета!
    Поздрави!
    Константин Колев
    JEEP KJ 3.7 V6

Място
    Бургас
    Публикации
    1,561
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране РЕ:

А защо не и витара ? В същия клас е .

Място
    София
    Публикации
    8,836
    Точки (при гласуване)
    22

По подразбиране

Торсиони срещу Макферсон, ресьори срещу пружини? Тойота срещу Сузуки?
    За такива пари Витарата ще е във състояние "щайга", дизайна на едното е на Бертоне, на другото на Сузуки... Къде е преимуществото?

Място
    Стара Загора
    Публикации
    378
    Точки (при гласуване)
    8

По подразбиране

Абе всичко хубаво ама много малки бе мамка им и на 2-те. 191 см съм как да са навра в тази въшка. за килата ниама да споменавам, ама съм около 100-те. :-)

Ферозата е по добра по това което см чел. да си я караш със здраве

Ето Ви малко информация за тази кола от хората по света

http://www.difflock.com/buyersguide/...ak/index.shtml

и технически характеристики

http://www.difflock.com/buyersguide/...echnical.shtml

Място
    Стара Загора
    Публикации
    203
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

А бе то и аз не съм малък-185см. и 117кг., но се събирам и се чувствам добре вътре .А за информацията благодаря на всички.

Място
    Своге
    Публикации
    636
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

Цитат Мнение на Константин
    А бе то и аз не съм малък-185см. и 117кг., но се събирам и се чувствам добре вътре .А за информацията благодаря на всички.
    Тук един продава май продава една FEROZA за около пет бона.
    С нея дава още една на която и няма шасито или нещо такова,-въобще не съм сигурен в това което говоря, но ако се интересуваш в понеделник или вторник мога да проверя и да те светна.
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

Място
    Стара Загора
    Публикации
    203
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

Благодаря ти,но за хубаво или за лошо вече си купих една.

Място
    София
    Публикации
    62
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

За добро или за лошо обаче и мене ме влече Фероцата, така че ако може за мене да провериш за тази за около пет бона

Място
    Своге
    Публикации
    636
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

Цитат Мнение на Chilio
    За добро или за лошо обаче и мене ме влече Фероцата, така че ако може за мене да провериш за тази за около пет бона
    OK.
    Във вторник ще имаш резултат.Ако човека е там ще прасна 2 снимки.
    Той е земеделски производител.Идеята с която го заговорих беше аз да му дам уазката да си наглежда нивята, а тои да ми дадае Дайхацуто.

Място
    София
    Публикации
    62
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

За да не отварям нова тема, някой има ли впечатления случайно от тази "автокъща" или каквото е там в Петрич, тъй като гледам в Мобиле-то много обяви оттам за Фероца, а и за други компактни "жипки"... На доста атрактивни цени (4-5 хиляди без ДДС). Но също така попаднах на непотвърена информация че били големи мошенници, която не знам вярна ли е или е дело на конкуренцията... Та с две думи, някой ходил ли е до там да гледа джипки и евентуално купувал ли си е от тях? Предполагам че става дума за внос от Италия...

Място
    шумен
    Публикации
    341
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

Специално съм ти пуснал нова тема

Място
    Своге
    Публикации
    636
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

Цитат Мнение на mac
    Цитат Мнение на Chilio
    OK.
    Във вторник ще имаш резултат.Ако човека е там ще прасна 2 снимки.
    Той е земеделски производител.Идеята с която го заговорих беше аз да му дам уазката да си наглежда нивята, а тои да ми дадае Дайхацуто.
    Промени ми се спешно програмата.Не успях. Ще гледам до края на седмицата да имаш телефона на продавача.

Място
    София
    Публикации
    7,631
    Точки (при гласуване)
    33

По подразбиране

Почва да става доста разпространен автомобил . Снощи и аз капарирах една фероза и тия дни ще я взема . За който си търси да спомена, че аз се чудех между две. Избрах вече едната за добро или лошо. Другато обаче също не е никак зле, макар и с малко забележки, но е с около 1 000 лв по-евтина от тази, която предпочетох. Намира се в Мездра, който иска и има възможност може да я погледне. Обявата е в mobile.bg, червена на цвят, в регион враца, обявената цена е 5350. Това би трябвало да стигне да я намерите.

Място
    София-Бистрица
    Публикации
    193
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

как ги прават тези цени се чудя, явно само шрот се внася от германия и италия, другия месец ще ходя до германия и всеки ден следя в mobile.de , под 2000 е Дайхацу не мойе да се намери в читаво състояние и като се добави и 2500 -3000лв мито+ддс+транспортни разходи сметката излиза дебела, явно се пазарува от моргите главно или коли с дефект!

Място
    Стара Загора
    Публикации
    203
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

Цитат Мнение на ivanomir
    как ги прават тези цени се чудя, явно само шрот се внася от германия и италия, другия месец ще ходя до германия и всеки ден следя в mobile.de , под 2000 е Дайхацу не мойе да се намери в читаво състояние и като се добави и 2500 -3000лв мито+ддс+транспортни разходи сметката излиза дебела, явно се пазарува от моргите главно или коли с дефект!
    Явно повечето са на инвалид,включително и моята.Аз я взех за 4500лв.

Място
    София
    Публикации
    7,631
    Точки (при гласуване)
    33

По подразбиране

Цитат Мнение на ivanomir
    И двете между които се чудех са на инвалиди... всъщност обикалям да търся фероза или самурай от няколко месеца и тези, които не са на инвалиа са наистина единични бройки. Всъщност май нито една фероза, която не е на инвалид не съм оглеждал. Самураи тук таме се срещат, ама са или тотални гробници внесени отдавна в България или на огромни цени. Тази в Мездра спецялно е и карана две години в българия и остава още почти една от инвалидноста.

Но наистина го има и момента, че от десеината, които съм гледал само тези двете не бях в супер отчайващо състояние .

Място
    Стара Загора
    Публикации
    203
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

Ако не са на инвалид,просто стават много скъпи.

Място
    Своге
    Публикации
    636
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране

Цитат Мнение на Chilio
    Дай мейл да ти пратя снимките.
    Колата изглежда добре.Има части почти за още една фероза.Раздатка,кутия,двигател със свалена глава,много ламарини,ресьори и т.н.
    Намира се в едно врачанско село.Иска 5 500

Страница 1 от 4 1234 ПоследенПоследен

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •