Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати автомобили на наши колеги! Моля оглеждайте се!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднати автомобили на наши колеги! Моля оглеждайте се!

    Вчера 14 октомври пред хотел Еди в Бистрица са откраднати Нисан Патрул и теглената платформа от него с тунинговано Дайхацу Роки.

    Автомобилите са от варненския тим и са тук заради състезанието в Бистрица.

    И двата автомобила са добре подготвени и уникални, моля оглеждайте се за някаква информация свързана с тях.

    Ако научите каквото и да е по въпроса моля изпратете лично съобщение.

    Ето снимки на двата автомобила:

    VPetrov.photography

  • #2
    Възможно ли е да изпишете номерата на Ремаркето и Дайхацуто?

    Коментар


    • #3
      Най вероятно става въпрос за откуп,"практиката" го показва :x
      Горките хора,представям с колко труд и време/за парите е ясно/ са положили.......Шибана държава,какъв ЕU съюз......
      IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

      Коментар


      • #4
        Здравейте, успех в търсенето. Ако не ги разсфасоват сигурно ще ги намерите. Пиша понеже днес бях в Ябланишко и на връщане видях качен на платформа4х4, но не такава ами от типа пътна помощ. След нея се движеше друг 4х4. И 2-та бяха тунинговани, но се разминахме за секунди и не можах да видя нищо повече . Преднолагам, че са били на състезанието и напълно възможно да са друг екип, който се е прибирал. Съответно искам да се извиня ако е така. Понеже не видях добре, и описанието не съвпада напълно, няма как да твърдя каквото и да било. Просто го казвам, тъй като няма как да знам нищо със сигурност.

        Надявам се да се развият нещата по най-добрият възможен начин

        Коментар


        • #5
          Гадна работа..
          Практиката показва, че всички такива комплектации, биват спирани от постовете на КАТ, я дали има книжка за двуосно ремарке, я дали са му законни надписите, демек за пустите 10 лева..
          Ако човека не си е оставил документите вътре, значи не може да са минали караулката през Панчарево, в София въобще не могат да влязат - или са дръпнали към Ярема от Симеоново или са все още в някой гараж в Драгалевци...
          Ще се обадят скоро, защото тия неща няма кой да ги купи на части, но за 3 бона ще ги върнат..
          Има една група помияри която действа в района на Студентски град, моя съвет е като му се обадят на колегата, да се навие и да викне баретите..

          Коментар


          • #6
            И друго - във форума има доста различни хора, мисля че ще има и такива които реално да помогнат (хора от съответните силови структури на държавата и не само), така че нека да пишат на ЛС на Венци Петров без да се афишират, не сме малко мисля че имаме потенциала да направим много неща.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Куадра, остави тия работи, ако има човек с достъп до камерите в София, особенно на бул. Черни връх - да, ама ме съмнява да е возено оттам..
              До няколко дни ще му се обадят на човека, според наглостта си ще му искат между 3 и 5 хилки, убеден съм че ще си я открие на много близко място от хотела /ако това е хотела с фитнеса на Еди гребеца/..
              Все пак това са само мои предположения и времето ще покаже, но във всички случай не е зле да се заиграят в тая работа белезниците...

              Коментар


              • #8
                Гадна работа . Ако е 4.2 може и да не става въпрос за откуп ,ама времето ще покаже .По-добре да не коментираме ,ако се стигне до разбиране ,защото "тези" четат.
                B+

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от vokel
                  Гадна работа . Ако е 4.2 може и да не става въпрос за откуп...
                  Хм, аз не познавам изпатилите колегите и нямам претенции да познавам пазара на Патрул GR в България, но знам, че 4.2-литровите се броят на пръстите на едната ми ръка и са се морски.. Така, че ако говорим за 4.2 дизела (със сигурност не е бензина, те са 3!) трудно биха го продали на части..

                  Коментар


                  • #10
                    Номера на daihatsuto е T7030AT на платформата е B2050EK, на Патрула T 5030TT. Благодаря за съдействието.

                    Коментар


                    • #11
                      Ако Патрола е уникален с този мотор, същото важи и за Рокито.Няма много части за тях и рядко се срещат,ако казаното от Volk не стане кьде ще ги дянат

                      Коментар


                      • #12
                        зза днес в два форума виждам тр откраднати коли....това е наи скапаната държава в света-нище не е на сиурно място

                        Коментар


                        • #13
                          Кажете какво стана в крайна сметка, намериха ли се джипките?
                          LZ1PER

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X