Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уникален талант

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Уникален талант

    http://www.youtube.com/watch?v=a_h3h...eature=channel

    а тук с две ръце едновременно!

    http://www.youtube.com/watch?v=CKI7X...eature=channel


    П.П. Разгледайте и останалите му клипове

  • #2
    До: Уникален талант

    Браво, докато ги гледах и детето се включи. Малкият ми син е очарован. Мерси за линковете, Тишо. Хлапето пак ще се амбицира да нарисува нещо. Два дена вече не е хващал молив и пастели. Трябва някога да снимам нещо негово и да ти го пратя.
    Последно редактирано от bodo; 18-06-09, 23:40.

    Коментар


    • #3
      До: Уникален талант

      Ей така ги изгледах
      Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
      Honda CB 919 Hornet
      0898849413-Светльо
      Кръвна Група: 0+

      Коментар


      • #4
        До: Уникален талант

        Е това е талант,не бях виждал подобно нещо...

        Коментар


        • #5
          До: Уникален талант

          Не е истина!.... Уникално.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #6
            До: Уникален талант

            А, стига, бе...
            Това го казахме заедно с жената.
            Талант... Изпитах удоволствие като гледах как от едно нищо се ражда страхотна мадама...
            Благодаря Тихомире!
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              До: Уникален талант

              Търпите ли обратно мнение?

              Рисунката е добра, но не по-добра от половината рисунки на кой да е клас от рисувателно училище.

              А скорост с помощта на компютъра може да се постигне и по-голяма!

              Да различим голямото изкуство от кинотриковете.

              Коментар


              • #8
                До: Уникален талант

                Монка, не става въпрос за скоростта. там е дадено на бърз кадър, за да стане къс клипа.
                Не съм ходил в рисувателно училище, и не знам какво е там. И след като аз мога да рисувам къщичка с дърво и оградка, ми направи голямо впечатление.
                Ама мадамата е добра, нали
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  До: Уникален талант

                  Е мацката ме разбри! Много е яка На мен това ми хареса от клипчето
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #10
                    До: Уникален талант

                    Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                    Е мацката ме разбри! Много е яка На мен това ми хареса от клипчето
                    Ние точно за нея говорим,не за художника.За нейните,а не за неговите качества

                    Коментар


                    • #11
                      До: Уникален талант

                      E, може и да е, може и да не е кой-знае какво.

                      За мен обаче хора, можещи да рисуват така, да пишат музика и книги, са си друга категория изобщо. Аз съм толкова на другия полюс, че ми е като извънземен тоя талант, направо.

                      А го правят с лекота. Аз съм устроен другояче и за такива неща не ме бива изобщо, ама хич съвсем. Затова и се възхищавам всеки път като видя нещо такова.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Уникален талант

                        Хипнотизирващо.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Уникален талант

                          има талант човека...използва го добре...
                          Като стана въпрос за рисувателните училища или така наречените Художествени Гимназий..Малко са хората в тези училища,които могат да рисуват така портрети(Ние ги правим малко по-артистични а не толкова схематични)Казвам това с огромно покритие,защото преди няма и месец завърших една от най-елитните художествени гимназий в България - ПГПИ Акад. "Дечко Узунов" в Казанлък ..единствената ми критика към рисунките в клипчето са : Че са схематични и някак си векторни ми се струват(векторни все едно на Корел дрол съм цъкал "Мацката") абе каквото и да говорим човека рисува добре
                          [FONT=Century Gothic][SIZE=5][B][U][COLOR=PaleGreen][I]Save the Bulgarian Nature :):):)[/I][/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Уникален талант

                            Присъединявам се към мнението на Симеон.
                            Талантлив художник, без да е нищо особено.

                            Бих искал да го видя при портрет на старица с повечко бръчки.
                            То на младо и красиво, всеки може .

                            Таланта е даден от Господ, на доста хора.
                            Въпросът , дали има какво да кажат на връстниците си, посредством изкуството, дели талантливите, на малки и големи.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #15
                              До: Уникален талант

                              Всъщност (освен ако не е използван някакъв трик), рисуването на 2 напълно различни образа едновременно е наистина трудното (във второто клипче). Като човек рисувал, мога да кажа, че е изключително трудно да синхронизираш така ръце, очи, мозък, че да се получи показаното. А и пълноценното ползване на лявата ръка, за повечето хора е проблем, така че показаните умения в клип 2 са наистина уникални...
                              Последно редактирано от Фани; 20-06-09, 08:13.
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X