Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFROAD гуми за Патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • OFFROAD гуми за Патрол

    Здравейте колеги . Какви гуми да сложа на моят Патрол GR-1993г. за да мога да се движа в кал при не много натоварен терен без да се налага да го повдигам допълнително?

  • #2
    До: OFFROAD гуми за Патрол

    В зависимост от състояние на окачването всички МТ гуми в размери от 31" до 33" - по височина, и от ширина на джантите от 10,5" до 12,5"....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: OFFROAD гуми за Патрол

      Както казва колегата -"В зависимост от състояние на окачването"
      Така че ти препоръчвам по възможност да ги пробваш преди закупуване.Лично моя препоръка, вземайки предвид заглавието- Малатеста каиман 32"
      [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

      Коментар


      • #4
        До: OFFROAD гуми за Патрол

        Първоначално публикуван от GECATA Преглед на мнение
        ... Лично моя препоръка, вземайки предвид заглавието- Малатеста каиман 32"
        Добър избор за каране на кал. Не толкова на сух и твърд терен и категорично неподходящи за повече каране по асфалт, особено със скорости над 70-80 км/ч.

        Официално размерът е 235/85 R16, което горе-долу отговаря на 32".
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: OFFROAD гуми за Патрол

          Точно такъв Кайман 235/85/R16 имам на редукторния УАЗ от 3 години.
          За кал гумите са много добри. Също и в кални коловози !! Държат се добре и на страничен наклон !
          Другото хубаво е .... много твърдия борд, който позволява даже и при спаднала гума да можеш да се движиш.
          На асфалт освен увеличения шум, нещо друго съществено не съм забелязал.
          Е .... аз повече от 90 не го карам !
          За сняг обаче ..... са пълна скръб .... !!!
          Даже се наложи да правя още канали в Севлиево, но и пак са далече от истината !

          Коментар


          • #6
            До: OFFROAD гуми за Патрол

            А BFGoodrich A/T...?Аз мисля, че са добър компромис за кал, асвалт и макадам...е виж ся за сняг нямам още впечатления...някой ако има нека сподели...
            Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

            Коментар


            • #7
              До: OFFROAD гуми за Патрол

              Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
              А BFGoodrich A/T...?Аз мисля, че са добър компромис за кал, асвалт и макадам...е виж ся за сняг нямам още впечатления...някой ако има нека сподели...
              За BFG AT e приказвано доста. Прегледай например тази тема.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                От: OFFROAD гуми за Патрол

                Здравейте,

                Може ли някой да сподели мнение какви са максималните гуми в метров размер, които могат да се качат на Патрол y61 (къс) със стандартно окачване и без да закачат в калниците и пластмасите? И по конкретният ми въпроси е 33инча гуми ще закачат ли? Прилагам и един линк на калкулатор за конвертиране от метров инчов размер и обратното.
                Поздрави

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X