Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

    Не само луканки и не само в Стара Загора

    Коментар


    • #32
      До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Пламен е прав. Калниците са пътник на секундата в която този булбар ще срещне пречка на пътя или извън него.
      На Фронтерата аналогичен булбар при среща в дърво пострадаха сериозно 2-та калника, а булбара се сгъна като вейка. Този тип булбари са само да плашат Голфовете
      Пернишкия тунингован Голф,нали???

      Коментар


      • #33
        До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

        Може ли още снимки на предната броня с повече подробности за самата нея...
        NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
        Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

        Коментар


        • #34
          До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

          Тази кола е сред фаворитите ми сред доработваните от нас машини, не само заради тунинга, но и модела 80 на ТЛК с Турбо дизеловия мотор е чудесна комбинация.



          Вълшебните копчета!



          Тук е момента да похваля колегата scorpion1972 за изработката на тези ушерители за калници.



          За сега ми харесват и мисля че няма да "клюмнат" след като ги напече слънцето, продукта е качествен и се радвам че е произведен в България.






          И понеже мнооого ми хареса колата на Бай Течо не можах да се сдържа вече имаме и 80ка в парка ни.



          Напълно готова


          Щастливия собственик


          ние обядвахме това , наистина са много вкусни продуктите на Бай Течо.
          Още един такъв клиент и ще трябва да сменям на всички механици работните дрехи .

          Коментар


          • #35
            До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

            Да ти е честита бай Течо, да си я караш със здраве мнооого безавариини километри.Относно тунинга попадна на точното място и още по точния човек и това е Явор Вромос свалям му шапка много добро изпълнение.Радвам се и за това че Ямбол се прочува, кой с луканки кой ,със гумени разширители напред и само нагоре.Поздрави на всички фенове.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • #36
              До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

              Благодаря за пожеланията и дай Боже всекиму.Иначе автомобила се държи доста добре на асфалт и на друго,уширителите държат на драки и тръни доста мъжки,кал и дерета не са проблем дори без блокаж.Минах през едно много хубаво наводнено лозе/кал до коляно/и единственния проблем беше в един тракторист ,че като изсъхне трябвало да минава да зоравнява коловозите с гребло ,че нямало да може да минава с трактора/бяха станали като канали с тия гуми/На асфалт ми се губи малко скорост /не можах да вдигна повече от 150,преди вдигаше 180км/ч,иначе е стабилна,няма олекване и люлеене.Возията не може да се сравнява,няма дупки няма изрязан асфалт --като кораб голям кеф.А и нещо друго ми прави впечатление ---губят ми се километри/дали е от размера на гумите/,Бургас-Ямбол около 90км а реално е около 100.И взех да се замислям дали лифта е достатъчен ,като корам и ми трябва мнооого малко за да мога да гледам на другите коли през люковете ама някак ще го преглътна.Яворе голямо благодаря и да не забравя --имам познат шие работно облекло --нямаш дертове само дай гладни хора ----имаш човек насреща.Не можах да направя снимки че стана тъмно ,но тестовете не са свършили така че оставям Ви в очакване

              Коментар


              • #37
                До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                Първоначално публикуван от bai techo Преглед на мнение
                Благодаря за пожеланията и дай Боже всекиму.Иначе автомобила се държи доста добре на асфалт и на друго,уширителите държат на драки и тръни доста мъжки,кал и дерета не са проблем дори без блокаж.Минах през едно много хубаво наводнено лозе/кал до коляно/и единственния проблем беше в един тракторист ,че като изсъхне трябвало да минава да зоравнява коловозите с гребло ,че нямало да може да минава с трактора/бяха станали като канали с тия гуми/На асфалт ми се губи малко скорост /не можах да вдигна повече от 150,преди вдигаше 180км/ч,иначе е стабилна,няма олекване и люлеене.Возията не може да се сравнява,няма дупки няма изрязан асфалт --като кораб голям кеф.А и нещо друго ми прави впечатление ---губят ми се километри/дали е от размера на гумите/,Бургас-Ямбол около 90км а реално е около 100.И взех да се замислям дали лифта е достатъчен ,като корам и ми трябва мнооого малко за да мога да гледам на другите коли през люковете ама някак ще го преглътна.Яворе голямо благодаря и да не забравя --имам познат шие работно облекло --нямаш дертове само дай гладни хора ----имаш човек насреща.Не можах да направя снимки че стана тъмно ,но тестовете не са свършили така че оставям Ви в очакване
                Ще чакаме с нетърпение.
                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                Коментар


                • #38
                  До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                  Първоначално публикуван от bai techo Преглед на мнение
                  ...И взех да се замислям дали лифта е достатъчен ,като корам и ми трябва мнооого малко за да мога да гледам на другите коли през люковете ама някак ще го преглътна....
                  Абе човек, тъкмо се канех да си лягам и го прочетох това... досега съм се търкалял по пода от смях

                  Честито!
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #39
                    До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    ...Джанти 15"/10" -44 с гуми BFG MT 35/12,5/15" "заспаха" на колата

                    Предвижда ли се някакъв тунинг на автоматика? Все пак важна е не само визията, но и ефективността на автомобила, нали? С тези "баници" автомата става неадекватен в определени режими, примерно скорост между 60 и 90, баири и т.н.

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Според мен, първото нещо което ще бъде изхвърлено са калниците.
                    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                    Пламен е прав. Калниците са пътник на секундата в която този булбар ще срещне пречка на пътя или извън него. ...
                    Калниците на 80-тката са много здрави, не ги отписвайте толкова бързо. Това са най-здравите ламарини от всичко, което съм карал до момента.

                    Коментар


                    • #40
                      До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                      Следя този проект с бяла завист.
                      За Явор е ясно какво може да прави с Тойоти и не само.

                      Честито на щастливия собственик.
                      Да си кара "кораба" с кеф и с попътен вятър!

                      Яворе, един глупав въпрос от мен:

                      Какво е това сферично-прозрачното зад 80-ката?



                      Не'къв нов туних ли ?

                      Коментар


                      • #41
                        До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                        Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                        Какво е това сферично-прозрачното зад 80-ката?
                        Не'къв нов туних ли ?
                        Надуваема сфера. Влизаш в нея и ходиш по вода, стига да няма вълни, че вътре става фрапе

                        Коментар


                        • #42
                          До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Надуваема сфера. Влизаш в нея и ходиш по вода, стига да няма вълни, че вътре става фрапе
                          ОФФ: Яворе, кажи им истината. Това е летяща чиния чакаща за монтаж на лебедка!
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #43
                            До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                            С тези разширители на калниците сте се оляли,обаче.Жалко за хубавата работа по тунинга-невероятно грозно стоят на оригиналните пластмасови.Имам абсолютно същия автомобил,не бих му сложил никога тия изрезки от транспортна лента(да ме прощава скорпиона)
                            Последно редактирано от CarTest™; 04-07-09, 22:22. Причина: Ненужно дублиране на снимки

                            Коментар


                            • #44
                              До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                              Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                              С тези разширители на калниците сте се оляли,обаче.Жалко за хубавата работа по тунинга-невероятно грозно стоят на оригиналните пластмасови.Имам абсолютно същия автомобил,не бих му сложил никога тия изрезки от транспортна лента(да ме прощава скорпиона)
                              Прощавам ти колега обаче тебе никой не те кара да си слагаш "ИЗРЕЗКИ"Въпрос на вкус казало кучето и си облизало х.я.Между другото като я имаш същата случайно да си я тунинговал,че да ти трябват разширители.Не се притеснявай за сега едвам насмогвам но за теб ще отделя един комплект ако ти трябва.
                              Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                              На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                              Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                              Коментар


                              • #45
                                До: "Пълна промяна" на TLC 80 Monstera на bai techo

                                Айде няма нужда. Ако му трябват аз лично ще му ги сваля от контейнерите за боклук.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X