Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не случих на Гранд...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Не случих на Гранд...

    АКО не само моя пост е изтрит ,което е сигурно това значи че на доста хора не им се нрави разискването на тази тема под тази форма.И искам да попитам "Eraser"-а(Заличителя-Модератор) ако бях писал че ще стигам до самоуправство заедно с част от превъзбудените колеги дали щях да бъда санкциониран ? Самоуправството е уредено в разпоредбата на чл.323 от НК,който смята да ходи на "среща" нека прочете ,ще му бъде от полза : "Който самоволно, не по установения от закона ред, осъществи едно оспорвано от другиго свое или чуждо действително или предполагаемо право, се наказва в немаловажни случаи с лишаване от свобода до пет години и глоба до хиляда лева." Ако и този пост бъде изтрит без никакво обяснение ще потърся отговор от Администратора .Приятна вечер !
    JEEP PATRIOT, 2.0CRD , 2008
    JEEP CHEROKEE XJ ,SPORT 4.0L 2000
    JEEP COMMANDER, 4.7L , 2009
    JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4.7L H.O , 2005 OVERLAND 0878102108 -Иван

    Коментар


    • До: Не случих на Гранд...

      Заличителите вече не смогват с гумата.
      Подфорум Jeep е място на което се водят технически дискусии.
      В началото тази тема имаше такива отенъци, но вече не.
      Ако искате да обсъждате обществени взаимоотношения, трябва да си отворите тема в локумджийската част на портала.

      Коментар


      • До: Не случих на Гранд...

        Първоначално публикуван от PAJERO-PININFARINA Преглед на мнение
        ...значи че на доста хора не им се нрави разискването на тази тема под тази форма
        Да, не им се нрави. И не, не го изтрих аз, но ако не бяха ме изпреварили щях да съм аз. Тъй че ме брой мен.

        Не знам до каква степен на изкривяване трябва да стигне човек за да счита че щом нещо е купено евтино, заблудата, гримирането и откровените измами на стоката от страна на продавача са разрешени и оправдани.

        Купувачът е взел "Вървящ, изправен автомобил". В описанието не са влизали "няма му кардана, и под лагерите на вала съм набивал ламаринки".

        По твоята логика, ако човекът търсеше да купи животоспасяващо лекарство, и го беше намерил на по-тънка цена, не трябва да се мръщи ако лекарството се беше оказало захар на бучки, или направо плъхомор. Зер - платил го е евтино.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X