Обява

Свий
Няма добавени обяви.

светва гасне ламбда сондата

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • светва гасне ламбда сондата

    здравеите колеги вчера покарах около 200км по доста лош път с доста големи дупки в една доста голяма дупка влязох с около 60 70 км и веднага след това ми светна ламбда сондата или лампа която изобразява некаква помпа със светкавица за високо напрежение мисля че е ламбда сонда това.спрях веднага изгасих двигателя запалих отново и не светеше тогава така след 10 на км пак после пак,та забелязах че като друсне в дупка и светва ако влезна в друга дупка изгасва мисля че е хлабав некаде датчика но къде да го открия модела е фронтера автоматик 2,2 дти ще съм ви много благодарен ако ми помогнете също така може ли да е от калпава нафта,че ми подариха около 200 литра та гледам да е издухам като е меша с лук оилска но пак казвам светва когато друсне в дупка и гасне когато пак друсне или рестартирам двигателя

  • #2
    До: светва гасне ламбда сондата

    Лампичката не е за ланда сондата,а за двигателя и неговите обслужващи системи.Можеби наистина е слаба връзка някаде .Без диягностика в сервиз трудно ще изгасиш лампичката на ЧЕК ЕНДЖИНа.
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • #3
      До: светва гасне ламбда сондата

      проблемът е отстранен сцепено маркучле на егр.клапана за отработените газове и грешката е изчистена.за 5мин.работа беше ама като го не знаеш поздрави на Любо с елкона

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X