Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма участници за МХ3 в Троян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няма участници за МХ3 в Троян

    Днес в 13и30 часа ми звьнят от БФМ да ми кажат че двама от нашите сьстезатели могат да участват в МХ3
    От нашият клуб ние имаме един учасник Димитьр Вергов
    Как може часове преди да започнат официалните прегледи ние да набираме броика за участие И наи итересното е че единият от двамата Симеон Спасов които е на13 години и се сьстезава от тази година в МХ2 -РШ го канят да участва в МХ3
    1 Тои няма годините по регламент да участва в МХ3
    2 Вие ми обяснете може ли с мотор които е 250сс да участва в сьстезание кьдето моторите са над 450сс ( MX3 )
    Другият ни сьстезател е Красимир Градинаров да тои маже да вземе участие Но часове преди сьстезанието НЕ

    Вие Драги колеги на какво мнение сте
    Права ли сьм в този случай

    Искам само да пожелая успех на ДИМИТЬР ВЕРГОВ които е сьстезател кьм MONI RACING
    и на наи голямата ни надежда в този клас МХ2 ПЕТЬР ПЕТРОВ

    Моля Ви напишете вашите коментари по тази тема

  • #2
    До: НЯМА УЧАСНИЦИ ЗА МХ3 В ТРОЯН

    Още ли не си свикнала със страната на абсурдите или ще свикнеш или ще се изселиш от тук след някоя годинка при някоя по цивилизована нация.
    Относно Печето и Вергов, пожелавам им добро представяне на родна земя.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      До: Няма участници за МХ3 в Троян

      Първоначално публикуван от MONI RACING TEAM Преглед на мнение
      Днес в 13и30 часа ми звьнят от БФМ да ми кажат че двама от нашите сьстезатели могат да участват в МХ3
      От нашият клуб ние имаме един учасник Димитьр Вергов
      Как може часове преди да започнат официалните прегледи ние да набираме броика за участие И наи итересното е че единият от двамата Симеон Спасов които е на13 години и се сьстезава от тази година в МХ2 -РШ го канят да участва в МХ3
      1 Тои няма годините по регламент да участва в МХ3
      2 Вие ми обяснете може ли с мотор които е 250сс да участва в сьстезание кьдето моторите са над 450сс ( MX3 )
      Другият ни сьстезател е Красимир Градинаров да тои маже да вземе участие Но часове преди сьстезанието НЕ

      Вие Драги колеги на какво мнение сте
      Права ли сьм в този случай

      Искам само да пожелая успех на ДИМИТЬР ВЕРГОВ които е сьстезател кьм MONI RACING
      и на наи голямата ни надежда в този клас МХ2 ПЕТЬР ПЕТРОВ

      Моля Ви напишете вашите коментари по тази тема
      Публикуван списък с участниците има ли?
      [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        До: Няма участници за МХ3 в Троян

        Първоначално публикуван от MONI RACING TEAM Преглед на мнение
        Днес в 13и30 часа ми звьнят от БФМ да ми кажат че двама от нашите сьстезатели могат да участват в МХ3
        От нашият клуб ние имаме един учасник Димитьр Вергов
        Как може часове преди да започнат официалните прегледи ние да набираме броика за участие И наи итересното е че единият от двамата Симеон Спасов които е на13 години и се сьстезава от тази година в МХ2 -РШ го канят да участва в МХ3
        1 Тои няма годините по регламент да участва в МХ3
        2 Вие ми обяснете може ли с мотор които е 250сс да участва в сьстезание кьдето моторите са над 450сс ( MX3 )
        Другият ни сьстезател е Красимир Градинаров да тои маже да вземе участие Но часове преди сьстезанието НЕ

        Вие Драги колеги на какво мнение сте
        Права ли сьм в този случай

        Искам само да пожелая успех на ДИМИТЬР ВЕРГОВ които е сьстезател кьм MONI RACING
        и на наи голямата ни надежда в този клас МХ2 ПЕТЬР ПЕТРОВ

        Моля Ви напишете вашите коментари по тази тема
        Един ден случайно попаднахме на една тренировка на Вергов и още двама(единия го наричаха кучето а другия много лопаше ), и останах доста впечатлен от Вергов!Много готино момче и много добър състезател!
        На пистата в Хисар гледахме тренировката
        Пожелавам му успех в състезанието и да се нареди в челната единица!


        п.с. От къде мога да прочета нещо повече за Вергов придружено със снимков материял?
        YAMAHA WR450F

        Коментар


        • #5
          До: Няма участници за МХ3 в Троян

          Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
          Един ден случайно попаднахме на една тренировка на Вергов и още двама(единия го наричаха кучето а другия много лопаше ), и останах доста впечатлен от Вергов!Много готино момче и много добър състезател!
          На пистата в Хисар гледахме тренировката
          Пожелавам му успех в състезанието и да се нареди в челната единица!


          п.с. От къде мога да прочета нещо повече за Вергов придружено със снимков материял?
          От тази година Димитьр Вергов вече не се занимава активно с мотокроса Просто тои самият взе решение да си наблегне на образуванието Но все пак взима участие в РШ и паказва класа в сравнение с други сьстезатели които не спират да тренират
          Относно снимковият материал когато бьдем утвьрдени в форума ще качим доста снимки

          Коментар


          • #6
            До: Няма участници за МХ3 в Троян

            тази година много участници имат т.нар. "проблем" с бюджета
            и са затруднени да участват за това може би в последният момент е станало ясно че няма да идват и са се отворили свободните места
            ..аз също бях предвидил да водя сина си а и аз с него да участваме на всички състезания но в момента това се оказва невъзможно ..нещата тази година много динамично се промениха в някои отношения.

            не познавам тези момчета но ако не са подготвени по добре да не участват ..макар че така или иначе нищо не губят

            ..апропо за снимковият материал...ако искате пратете ми снимки аз ще ги кача

            Коментар


            • #7
              До: Няма участници за МХ3 в Троян

              Ние също имаме състезател от "Крейзи фокс моторс" -Георги Гочев който е съвсем нов в Мх2.Поради това че физически много порасна се наложи в средата на активния сезон от клас 85м.куб. да го преместим в по-горния клас 125м.куб.и да се разделим с амбициите за почти вероятното му второ място за 2009г.Дебюта му беше в Елена където завърши 5-ти първи манш и 9-ти втория.На традиционното в Слатина завърши 3-ти.За участието му на Европейското в Троян ни поискаха 300 евро такса участие но сега говорих с него и ми каза че има само 28 участника от 48 заявки и може би затова още не са поискали да си плати таксатаСмешна работа
              crazyfox.bg@gmail.com

              Коментар


              • #8
                До: Няма участници за МХ3 в Троян

                Аз също пожелавам на Петър Петров добро представяне!А някой знае ли дали ще се излъчва по - телевизията?Благодаря предварително.
                [I]Радослав Димчовски[/I]

                Коментар


                • #9
                  До: Няма участници за МХ3 в Троян

                  пожелавам успешно състезание на всички участници.ники крейзи фокс ,синът ми е луд фен на гочев,сега като му казах,че ще участва и беше много щастлив,надяваме се на едно добро представяне от негова страна .успех на това симпатично момче.утре ще сме там да гледаме.
                  Последно редактирано от nameika; 13-06-09, 13:47.
                  [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
                  [/URL]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Няма участници за МХ3 в Троян

                    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                    тази година много участници имат т.нар. "проблем" с бюджета
                    и са затруднени да участват за това може би в последният момент е станало ясно че няма да идват и са се отворили свободните места
                    ..аз също бях предвидил да водя сина си а и аз с него да участваме на всички състезания но в момента това се оказва невъзможно ..нещата тази година много динамично се промениха в някои отношения.

                    не познавам тези момчета но ако не са подготвени по добре да не участват ..макар че така или иначе нищо не губят

                    ..апропо за снимковият материал...ако искате пратете ми снимки аз ще ги кача

                    Димитър Вергов взе 5 точки от Европеиският шампионат МХ2 в Троян

                    Коментар


                    • #11
                      До: Няма участници за МХ3 в Троян

                      Здравейте да се включа и аз по темата:Прочетох няколко мнения по нагоре за абсурдната ни държава и че в последния момент са се обаждали на състезатели да попълнят бройката ами тогава федерацията поне да йм беше платила таксите, а не състезателите само да го отнасят други да се събират в Монако да речем за награди.
                      Бях там много посна работа но все пак е добре нашите момчета да сверяват часовниците отвреме навреме.
                      Между другото Ники Гого се престави много-добре на Елена макар и като дебют в МХ2 ще навакса така мисля.
                      И последно въпрос към Ники:Има ли писта вече на Аспарухово?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Няма участници за МХ3 в Троян

                        Според мен причината беше голямата конкуренция и слабата подготовка на българските състезатели

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X