Обява

Свий
Няма добавени обяви.

устройство против котлен камък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: устройство против котлен камък

    Изненадах се, че попаднах на такара тема в този форум.
    Приятно ме изненадва и фактът, че има компетентни мнения на хора с опит.
    Доколкото за доказани и недоказани устройства, нека попитам, колко от Вас си избират гуми на база химичен състав на каучука и протоколи от кинематични изследвния? Око да види, ръка да пипне. Ако няма ентусиасти способни да рискуват за да се убедят, Земята още щеше да е плоска...
    Лесно е да намериш причина защо нещо може и да не стане, а ние българите имаме и талант в тази насока. Лесно е да приравниш всичко под общ знаменател към най-малко общо кратно. Прогресът обаче се води от тези които метода "чукът" не ги устройва. И преди да дамгосаш някого като мошенник, помисли дали той не си скъсва гъза за да направи така, че да вкара твоя "чук" в музея при копията и стрелите, където му е мястото.
    Извинявам се, че се впуснах в такива словоизлеяния. Обикновенно не споря със събеседници, които бързат да кажат "аннатема", че да разберат всички, че имат собствена позиция.
    Преди няколко месеца имаше подобна тема във форум на млади майки и за моя изненада се оказа, че има много мислещи хора с различни гледни точки. Научих много от тази тема. За съжаление се включиха прости хора с финансови интереси и я спамнаха. Една добра дискусия отиде в "кръглата папка".
    Пожелавам успех на всички уастници във форума и нека чашата да бъде наполовина пълна...

    Коментар


    • #32
      До: устройство против котлен камък

      Първоначално публикуван от ЗИТА РУСЕ Преглед на мнение
      ...За съжаление се включиха прости хора с финансови интереси и я спамнаха...
      Дотук темата е напълно смислена. Ако посочите точно спама в нея, може да помислим за почистването му. А с това "прости хора" имаме един доста ярък дебют на нов участник във Форума.

      Нека да ви напомня нещо друго. С това потребителско име участвате в портала от името на търговска организация, за което си има отделен ред:http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3496 Моля, направете си личен профил или придобийте правилния статут, за да можете да ползвате този.

      Коментар


      • #33
        До: устройство против котлен камък

        Извинявам се ако не съм се изразил ясно. За простите хора и спама ставаше въпрос за темата във форума на мамите. Там затриха темата и моята регистрация, въпреки че в нито едно мнение не съм склонявал към закупуване на нещо. Това го направи един наш псевдо партньор.
        Доколкото за името, аз съм пределно честен и открит. Включих се в темата не защото на Даниел му пука за негативното отношение на някого към един изцяло български продукт, а защото ме боли като производствен мениджър в българска компания. Ако някой реши, че се опитвам да правя реклама - така е! Аз, чрез себе си рекламирам фирмата като начин на мислене и действие. Няма значение какъв продукт правиш или продаваш. Когато си честен и съвестен, резултатът е един.
        Не ме приемайте с лошо. Няма да се включвам повече с мнения по тази тема освен ако някой не ме попита нещо. Мир.
        Прекрасен ден на всички.

        Коментар


        • #34
          До: устройство против котлен камък

          И все пак? Аз ли да ви избера новото потребителско име или ще го направите сам? Както стана ясно по-горе, това не може да остане. Моля, изберете си и го напишете!
          LZ1PER

          Коментар


          • #35
            До: устройство против котлен камък

            Първоначално публикуван от zita ruse Преглед на мнение
            ... Мир.
            Прекрасен ден на всички.
            Мир, мир, ама и новия профил е името на завода. Философията - философия, а както вече казах, за рекламата тук си има ред. И цени. Моля, не започвайте изявите си тук с нарушения на местните правила.

            Коментар


            • #36
              До: устройство против котлен камък

              Ето и решението на въпроса с "неверниците". Дайте на "неверниците" няколко бройки за тест, и след една година да кажат има ли ефект. Ако да, всички останали ще си поръсим главата с пепел.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                До: устройство против котлен камък

                Тъй де. Имаме доста кадри в Русе и Бургас. В Русе водата отлага котлен камък даже в чаша за пиене, като постои 2-3 часа.

                Коментар


                • #38
                  До: устройство против котлен камък

                  Първоначално публикуван от zita ruse Преглед на мнение
                  Извинявам се ако не съм се изразил ясно. За простите хора и спама ставаше въпрос за темата във форума на мамите. Там затриха темата и моята регистрация, въпреки че в нито едно мнение не съм склонявал към закупуване на нещо. Това го направи един наш псевдо партньор.
                  Доколкото за името, аз съм пределно честен и открит. Включих се в темата не защото на Даниел му пука за негативното отношение на някого към един изцяло български продукт, а защото ме боли като производствен мениджър в българска компания. Ако някой реши, че се опитвам да правя реклама - така е! Аз, чрез себе си рекламирам фирмата като начин на мислене и действие. Няма значение какъв продукт правиш или продаваш. Когато си честен и съвестен, резултатът е един.
                  Не ме приемайте с лошо. Няма да се включвам повече с мнения по тази тема освен ако някой не ме попита нещо. Мир.
                  Прекрасен ден на всички.
                  Здравейте и от мен!

                  Аз съм много голям фен на такива устройства облекчаващи и поефтиняващи живота ни. Като хапчета за икономия на горива, устройства за намагнитване, за намаляване показанията на електромера и всички други.
                  Мога да тествам такова у-во т.к. водата в селото където живея е много варовита. Моля изпратете ми 1 брой за тест. Или ще Ви го върна, или ще го заплатя. За контакти s_s1 маймунка mail.bg
                  А положителните резултата са най-добрата реклама за Вас.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #39
                    До: устройство против котлен камък

                    Това е насочено към модераторите, така че ако решите може и да не го публикувате.

                    Едва ли ще учудя някого ако кажа, че се регистрирах на този форум заради тази тема. Офроудът не ми е страст (макар че ако някой добър ме повози може би ще ме запали). В този смисъл, ако си сменя потребителското име от Зита Русе на Даниел Ангелов, ще е само лицемерие, щтото приказките същите само името друго. А аз мразя това! От друга страна пък, форумът си има правила и кой съм аз, та да не важат за мене. Хубаво, ама аз нямам икономически интереси (нито ще рекламирам, нито ще продавам). Тогава защо да плащам?
                    Патова ситуация, от която виждам два изхода:
                    1. Затривате ми постингите и профила и всеки по пътя си;
                    2. Споразумяваме се някак на взаимни компромиси.

                    Първият вариант не ми харесва, ама ако го изберете го приемам и забравям за форума. Тоя форум го е имало и ще го има и без мене.
                    За втория вариант предлагам следното - за да запазя името трябва да платя за минимум 3 месеца по 40 лева = 120 лева. Вие забравяте за тези пари, а аз Ви подарявам 5 устройства за душ (че при тях монтажът е елементарен и ефектът се вижда веднага по огледалото и плочките) на обща стойност 510 лева, пък Вие ги давайте на който от "кадрите" си пожелаете. Аз пък няма нито да побликувам обяви, нито да споменавам името на изделията, нито да склонявам някой да си купи нещо или не.
                    В този форум не търся клиенти, а мислещи събеседници с алтернативни гледни точки. В спора се ражда истината. Аз така се уча.
                    Избързвам да пожелая весели празници (в случай че ме утепате) и една по добра нова година.

                    Коментар


                    • #40
                      До: устройство против котлен камък

                      Това вече е приказка. Ако някой има нужда - да си заяви някоя от 5-те бройки. В София варовик няма, за добро или за лошо.

                      Колкото до правилата и изключенията от тях - нека и други се изкажат.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #41
                        До: устройство против котлен камък

                        Наистина искам да изпробвам такова устройство. Реално имам нужда т.к. водата на селото в което живея е ужасно варовита. Не съм си купил до сега, защото мразя да съм пре...каран. И понеже се навъдиха много предлагащи такива примамливи неща не се връзвам на нищо. Затова не съм си купил до сега някое от гореизброените устройства.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #42
                          До: устройство против котлен камък

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Наистина искам да изпробвам такова устройство. Реално имам нужда т.к. водата на селото в което живея е ужасно варовита. Не съм си купил до сега, защото мразя да съм пре...каран. И понеже се навъдиха много предлагащи такива примамливи неща не се връзвам на нищо. Затова не съм си купил до сега някое от гореизброените устройства.
                          Еми вземи, пробвай, и ако ти върши работа - плати си го, както си му е реда. Ако не - върни го. И междувременно кажи тук какъв е резултата, да търся пепел за ръсене на глави.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            До: устройство против котлен камък

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Еми вземи, пробвай, и ако ти върши работа - плати си го, както си му е реда. Ако не - върни го. И междувременно кажи тук какъв е резултата, да търся пепел за ръсене на глави.
                            Естествено, че ще пиша тук, но първо очаквам ръководството на форума да приеме предложението на Зита. Повече ме интересува това по нелъскавата у-во, което се закача за водомера. Ще направя следния опит: 2 чаши с вода преди/след покрити с тензух и оставени на топло да се изпарява водата и веднага ще проличи дали устройството е ефективно.
                            И понеже няма още лични ще дам моя мейл:
                            s_s1 маймунка mail.bg
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              До: устройство против котлен камък

                              Ние сме от Русе и доста сме чели за това устройство в наш местен весник.Много положителни неща бяха написани за него!Аз лично познавам собственика на фирмата,която го създаде.Името му е Сашо и е много от наШте,харесва всички моторни спортове и кара всичко!Ако имам някаква грешка,моля да бъда извинен!
                              Тюркеджиев старши
                              П.п. Нямам нищо против човека с име Даниел Ангелов,който не познавам но ако има желание да го повозя,насреща съм!
                              Последно редактирано от brake; 10-12-09, 17:44.
                              sigpic

                              Коментар


                              • #45
                                До: устройство против котлен камък

                                Имам само един въпрос - къде отива излишният варовик. Изясняваме този въпрос и ще мислим за уреждане на тестове.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X