Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми МЕДВЕД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Йори сигурен ли си че това на клипа са я-192.
    +това, май наистина са на 3 атмосфери
    А и това не е кал!
    Аз мисля че ще вършат добра работа-купувам ги
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

    Коментар


    • #47
      я 192

      стига критики де.екстра са 192
      на кал са по'добри от 90 процента от цифроманските гуми...
      не стават да пътваш по аутобан с 150... ама
      верно са уникално здрави...
      и са 80'до 90 лева та...
      да си ги караш със здраве....
      висете отпуснато

      Коментар


      • #48
        От: Гуми МЕДВЕД

        Здравейте и аз си купих вчера гуми за Витарата си "Медвед" 235/75/15 по 180 лв бр. такива гуми на такава цена в Разград няма а цените са над 230лв.
        И съм доволен от цената чух че стават за кал и за сняг но не знам трябва да ги проБвам.

        Коментар


        • #49
          От: Гуми МЕДВЕД

          Стават да.
          Особено за сняг са едни от най-добрите предлагани у нас и то на добра цена.

          Коментар


          • #50
            От: Гуми МЕДВЕД

            И аз съм се засилил да взимам такива но не намерих къде се продават в София ако някои знае ще му бъда много благодарен да напише къде ги има.
            [SIZE=4][COLOR=red]Искам България чиста[/COLOR][/SIZE]

            Коментар


            • #51
              От: Гуми МЕДВЕД

              А дали се предлагат в размер 215/75/15 и могат ли да се карат без вътрешни ?

              Коментар


              • #52
                Гуми Медвед

                Първоначално публикуван от IvanZ Преглед на мнение
                влез в някой от руските сайтове за офроуд или гугъл примерно и напиши Я-569. има снимки, мнения. аз карам с такива и чакам зимата да ги пробвам на сняг, защото това е предимно "снежна" гума. но и от показаното досега съм доволен - шумни и вдигат разхода/ агресивна шарка все пак/, в пясък и мокра трева са отлични, в калта горе-долу. малко трудно се намират - виж сайта на "нира".
                Здравейте търся гуми МЕДВЕД 235/75R15 с индекс Я-569. Някои знаели къде могат да се намерят?

                Не мога да намеря никъде и в гоогле няма обяви прерових доста саитове и там няма някои знаели къде мога да ги намеря?
                Последно редактирано от nickbochev; 12-12-13, 21:15. Причина: Сливане

                Коментар


                • #53
                  От: Гуми МЕДВЕД

                  Могат да се намерят в някои магазини, където по принцип се продават различни руски гуми.
                  Освен това, често има в продажба и такива - втора употреба.
                  Също така, е добре да се знае, че са значително по-тежки от други в същия размер, и доста по-трудно се балансират, а пък големите грайфери ги правят доста по-неикономични, т.е, следва да се очаква повишаване на разхода на гориво, както и леко понижение на очакваната скорост.
                  За каква машина се търсят?
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #54
                    От: Гуми Медвед

                    Това мнение съм го писал 2006 година. От тогава насам карах и с други гуми. Сега например BFG AT. "Медвед" не си струват, след една година каране станаха твърди като пластмаса със всички следващи от това негативи. Помисли за истински гуми и си разчисти кутията за ЛС. Поздрави!
                    Първоначално публикуван от Igrata91 Преглед на мнение
                    Здравейте търся гуми МЕДВЕД 235/75R15 с индекс Я-569. Някои знаели къде могат да се намерят?

                    Не мога да намеря никъде и в гоогле няма обяви прерових доста саитове и там няма някои знаели къде мога да ги намеря?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Гуми МЕДВЕД

                      Ако се ползват само зимно време, няма да станат твърди като пластмаса. На когото не му се вярва, може да дойде и да види при мен. Преди ги "въртях" на Черока, сега съм ги "обул" на Терано-то. Ползвам ги само през периода ноември-март и така, он 2006 г. насам, като в момента грайферът в средата на протектора е около 11 мм. За цената, на която съм ги купувал (някъде към 140 лв./бр.), спокойно са се изплатили.
                      При наличие на повече сняг тази зима, ще видим - как ще се представи Нисан-а с тях.
                      Ето снимков материал на тема проходимост в сняг, с Джийп-а:







                      В крайна сметка, пак стигаме до въпроса - на какво ще се монтират?
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #56
                        От: Гуми МЕДВЕД

                        Mitsubishi Padjero

                        Коментар


                        • #57
                          От: Гуми МЕДВЕД

                          Това е нискобюджетно гума за всеки сезон.Карал съм със такива гуми и впечатленията ми са чи зимата нямат проблеми.Имам приятел който кара на състезания такива гуми и има доста стълбички.......
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • #58
                            От: Гуми МЕДВЕД

                            Ето, как стоят монтирани на Терано-то, както са току-що минали на автомивка:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Medved-1.JPG
Прегледи:2
Размер:138.1 КБ
ID:5545834

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Medved-2.JPG
Прегледи:1
Размер:132.3 КБ
ID:5545835

                            За сравнение, летните 235/70/16 Pirelli.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pirelli-1.JPG
Прегледи:1
Размер:250.8 КБ
ID:5545836

                            Като височина са почти еднакви.
                            Виждал съм такива освен на Чероки и на Опел Фронтера, ако мярна някое Паджеро, ще го снимам - за съпоставка.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • #59
                              От: Гуми МЕДВЕД

                              Първоначално публикуван от Igrata91 Преглед на мнение
                              Mitsubishi Padjero
                              Къса база ?
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Гуми МЕДВЕД

                                да къса база аз съм слагал такива от един познат стоят му много добре и се държи много добре но не мога да намеря да си закупя много рядко се намират.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X