Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми МЕДВЕД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми МЕДВЕД

    Кой ги внася и от къде могат да се вземат

  • #2
    Кой Медвед? Има три вида. Кажи им другото име. Х-ууу (голяма буква и три цифри).

    Коментар


    • #3
      Виждал съм в Плевен в "Автомеханика".

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Стефан
        Кой Медвед? Има три вида. Кажи им другото име. Х-ууу (голяма буква и три цифри).
        От къде да знам,някъде четох,че били добри.Има ли някъде сайт да се видат.

        Коментар


        • #5
          влез в някой от руските сайтове за офроуд или гугъл примерно и напиши Я-569. има снимки, мнения. аз карам с такива и чакам зимата да ги пробвам на сняг, защото това е предимно "снежна" гума. но и от показаното досега съм доволен - шумни и вдигат разхода/ агресивна шарка все пак/, в пясък и мокра трева са отлични, в калта горе-долу. малко трудно се намират - виж сайта на "нира".

          Коментар


          • #6
            Ето ги въпросните мечки. На мен искаха да ми ги продадат срещу 190 лева парчето
            Казах им, че ще си помисля

            Коментар


            • #7
              Такива гуми има в магазина на арменците в люлин 10. За мен това не са гуми. По гадно нещо, което прилича на гума не съм виждал.
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                има ги и....

                има ги на доста места.не знам къде живееш ама ще ти кажа на двата края на софия- едното е на един магазин на караулката на Горубляне (като караш през горубляне отляво точно преди светофара продават камионджииски гуми ) там беха 139 лева ама преди 3-4месеца съм ги гледал. другото е на военна рампа има склад на Ния или както там се казваше фирмата мисля 150лв. има ги и в Дружба и абе на много места.доста хора си ги крали тука- Коцето, Вушев мисля.аз съм карал една УАЗ ка на горските с такива.съвсвм прилични.ама са много тежки!
                на сняг са перфектни на кал са по слаби(малко лошо се самопочистват).ама са много добри като цяло.само теглото е в повечко.гумите са добри нищо че изглеждат странно.издържат доста километри...
                за кал има по-добър модел на Я ама са диагонални и са сметани да превозваш и сандъци с снаряди.има ги по 95лв. ама са зверски тежки и на дъжд са ужас.ама на кал са зверове.та според за каквото ти трябват.а и тоя Я 192 им е модела нямат пукане може да караш по пирони..... в калта с тях няма да останеш....
                успех.....
                висете отпуснато

                Коментар


                • #9
                  а има ги и в един.....

                  има ги и в един магазин до Митко Фулдата дет живее в Слатина. 149 лева са там.........
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • #10
                    Re: има ги и....

                    Първоначално публикуван от dhx
                    за кал има по-добър модел на Я ама са диагонални и са сметани да превозваш и сандъци с снаряди.има ги по 95лв. ама са зверски тежки и на дъжд са ужас.ама на кал са зверове.та според за каквото ти трябват.а и тоя Я 192 им е модела нямат пукане може да караш по пирони..... в калта с тях няма да останеш....
                    успех.....
                    Би ли казал дали има все още посочените от теб гуми на тази цена и къде ги има-защото и аз се интересувам и търся такива-но ги намирам на някакви нереални цени тук в Варна/почти двойна цена/

                    Коментар


                    • #11
                      карал съм Медведи на Нива около 20 К км. Ам ане с тая идиотска шарка. Малко квадратни стояха и една идея по-широки от стандартните на нива. На сняг, лед и сухо са добре, но на мокър асфалт ... хич ги немаше. В кал имам некакви наблюдения ама са малко.

                      Коментар


                      • #12
                        Слънцето изгрява и мъглата се разкъсва.

                        http://wwwboards.auto.ru/uaz/561956.html

                        Айде сега кажи какво си видял и какво искаш.

                        Коментар


                        • #13
                          ами ...

                          190 лева си е наистина мого висока цена.нямам време сега да обиколя да видя къде точно ги има ама там дет писах ги имаше и сигурно още ги има.а за 190 лева има и ханкоок (правят отстъпка ако земеш 4) че ти ги слагат безплатно и ти правят реглаж на мостовете за тая цена....
                          справки Фаяд на Симеоновско шосе.
                          висете отпуснато

                          Коментар


                          • #14
                            Пак няма кой да чете ...
                            Всичката продукция на ЯШЗ не струва 190 лева, щото там са неставащите за нищо Я-245 и ставащите за кариерни самосвали чудесии по 40 000 евро едната.

                            Коментар


                            • #15
                              Моите са с шарката показана на снимката по-горе и размер 235/75/15. Купих ги от Добрич за 155 лв. преди 6 месеца. Ако те интересува мога да проверя дали има още.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X