Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми МЕДВЕД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/y...eleznica05.AVI
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #32
      хихи тоя все едно е на лед така буксува
      no signature no problems

      Коментар


      • #33
        Тази гума за кал НЕ става. И изобщо не знам за какво става. Не си хвърляй парите на боклука. Доста по зле са от мойте, а те за кал не стават.
        що бе йори! аз от тези гуми до сега съм страшно доволен, нямам никъкви проблеми, ходя си където си искам,що да не са добри?? не бих казал същото! Толкоз години са се карали от военни и какви ли не...супеп са! мене ме кефят, много са яки!
        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от reichfurrer
          Тази гума за кал НЕ става. И изобщо не знам за какво става. Не си хвърляй парите на боклука. Доста по зле са от мойте, а те за кал не стават.
          що бе йори! аз от тези гуми до сега съм страшно доволен, нямам никъкви проблеми, ходя си където си искам,що да не са добри?? не бих казал същото! Толкоз години са се карали от военни и какви ли не...супеп са! мене ме кефят, много са яки!
          Най- вероятно не си пробвал други затова ти се струват добри.
          По дървена и скапана гума май няма на пазара.(Сори)
          LZ1VMH

          Коментар


          • #35
            Специално смених формата на филма за да го видите и да се вразумите. Явно искате да хвърляте пари на боклука. Аз на същото място минах съвсем бавно и без пробуксуване, а съм с гуми които не стават изобщо за кал и се пързалям редовно. И въобще всички руски гуми са пълен отпадък. Имал съм възможността да карам някои от тях и да наблюдавам как се справят на различни терени. Най страшно е когато се карат на асвалт, усещането е незабравимо. И най скапания регенерат ги превъзхожда неколкократно.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #36
              сещам се за едно предимство - това е гумата с най-голям диаметър, която може да се качи на 6" широка джанта.

              Коментар


              • #37
                Освен това тя никога от нищо не се къса. Нито от пеперудка.
                Да, пеперудата е противопехотна мина. Голяма е колкото плоска кибритена кутия, един снаряд разпилява 300, и всяка може да откъсне човешко стъпало. Което е несравнимо по-здраво закрепено от борда на всяка гума за джип. Освен тази))
                Освен да се въртят те трябва и да се карат. За прости грубости Я-192 е по-добра. За който вече може да кара - Я-409. Тя е и по-скъпа.

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  Освен това тя никога от нищо не се къса
                  Освен от тръби набити в земята.Някъде бях споменал,че две наведнъж отидоха на боклука.

                  Коментар


                  • #39
                    Да, и аз чувах че не ставали много в противотанков чувал))

                    Коментар


                    • #40
                      абе аз ще си ги карам засега щото и без това немога да си позволя други поне за момента
                      Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                      Коментар


                      • #41
                        Само да припомня че живеем в мирно време
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #42
                          А па аз нямам такива щото нямам джанти за тях((( Те нали не могат без вътрешна, пък мойте са хем широки хем L. За безкамерни. Мани.

                          Коментар


                          • #43
                            аз ще ти дам мойте
                            Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                              Този имам чувство,че кара с 3 атмосфери напомпани гуми

                              Коментар


                              • #45
                                Първоначално публикуван от inko
                                Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                                Този имам чувство,че кара с 3 атмосфери напомпани гуми
                                А аз имам чувството, че това не са гуми.
                                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X