Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Moto Morini Kanguro 350 проблеми и поддръжка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Moto Morini Kanguro 350 проблеми и поддръжка!

    Имам проблем ето вижте на картинката мисля си че тече масло от цилиндара и на таблото ми свети една червена лампа но не знам за какво е тя някои ако се сеща да помага!
    [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

  • #2
    Е тва кво е двутактово, четеритактово.... Такива снимки мога да ти покажа на 1000 модела ти би ли познал от кво са? Немисля не ами съм сигурен, че няма да успееш... поне марката кажи...
    Лек ден
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      Поне да беше снимал целия мотор, че да имаме повече ориентири
      Казвай марка, модел и т.н. без бой
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #4
        ми два три поста надолу сам писал един пост за мотора на както и да е мотора е Moto Morini Kanguro 350 има и снимка по долу в един пост четеритактово е V образен двигател 350 кубика
        [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

        Коментар


        • #5
          Ааааааа, виждаш ли, вече говорим на общ език
          Пък и кой би се досетил, че имаш ТОЗИ мотор предвид?

          Няма да мога да ти помогна кой знае колко, но и според мен ти изпуска главата. А на лампичката (или окол нея) няма ли някаква картирка нарисувана?
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #6
            ами няма никакви знаци но мисля че е за маслото а одевe налях и 1 литар още и на телат тaм за проверка е между двете черти смятам че няма да е нещо сериозно ама не знам и лампичката ту свети ту пак спре не знам и ас кво става даже и филтара за маслото измих и Hе знам
            [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

            Коментар


            • #7
              Този твоя проблем е за доктор!!
              Виж намери някой дето си има добра представа от ремонт на 4Т мотоциклетни двигатели и му го връчвай да ти го оправи.
              Така с картинки и половинчати обяснения няма да стане (и без пари )
              Според мен този твой двигател иска един основен преглед и след това ремонт. Иначе само от дистанционни съвети може повече да го развалиш или да почнеш да сменяш неща за които само се предполага че са развалени а те всъщност да са си здрави
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #8
                значи разбрах и друго за какво може да е лампата може да е за бензина щото като гледам в рзервара има като поплавак нещо а и има две жици които излизат от кранчето за пускане на бензина а онова по цилиндара не знам може да е опраскало нещо иначе мотора си варви както преди апак и не може оная лампа ту да свети ту да гасне или свети или не
                [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от NoCommenT
                  значи разбрах и друго за какво може да е лампата може да е за бензина щото като гледам в рзервара има като поплавак нещо а и има две жици които излизат от кранчето за пускане на бензина а онова по цилиндара не знам може да е опраскало нещо иначе мотора си варви както преди апак и не може оная лампа ту да свети ту да гасне или свети или не
                  Брех, той с много екстри бе !
                  По принцип, червена лампа е за спирачките, налягането на маслото в двигателя или релерегулатора (говоря при колите) а на мотор ... такава джаджичка за бензина си е направо супер екстра
                  А колкото до маслото по цилиндъра, виж дали не са ти разхлабени болтовете или пък да ти е избила гарнитурата между цилиндъра и главата !
                  По принцип за това има омасляване по това място, а ако видите по МЗ-та какво е .... каде що има дупка все - черно
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #10
                    Конкритво за този теч аз не бих се притеснявал като гледам колко прахоляци са полепнали това е много малък теч които освен проблими с външния вин друго няма да предизвика, а тази лампа освен за зареждането може да е и за маслото но не вярвам . Вържи волт метар на акумулатора и отчети стоиностите като първо включиш фара щом ти светне лампата напрежението ще падне поне 1-2 волта и ще разбереш дали е от него

                    Коментар


                    • #11
                      неска го разфарлях малко мотора то е сичко под резервара та за да махнеш резервара трябва сичко да махнеш та гледам и умувам и барша с парцала и по едно време гледам един маркуч скасан снададох го тоя маркуч не знам и за кво е ама излиза от дясната страна на резервара там има още едно нещо дет пуска бензин ама няма кранче за спиране и пускане и излизат два маркуча та единия беше скасан вначалото и кат го напраих и мотора се оправи добре че го видях иначе имаше да се чуда апак си мислех че е от ваздушния филтар нещо не щеха да са намалят оборотите и гаснеше и мотора ма стана
                      [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

                      Коментар


                      • #12
                        Честит успех! Дано да нямаш повече проблеми с моторчето и вземи да отвориш една тема със заглавие - името на мотора и да ни информираш за държанието му, щото тук определено се карат повече дръпнати очички
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #13
                          ами може да направа такава тема няои ден ще направа някя друга снимка и ще постна
                          [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

                          Коментар


                          • #14
                            пич внимаваи с течовете че марката малко ме плаши.дано да се разминаваш всеки път така леко.успеххх!
                            SUPER-MOTO VIJ ASVALTA OT BLIZO

                            Коментар


                            • #15
                              и аз карам kanguro 350. червената лампа на таблото е REZ-резерва. колкото до това че ти намалява маслото е нещо нормално. мотора фабрично харчи малко масло защото няма гумичи на клапаните. просто триабва по често д го проверяваш. иначе мотора не е лош и е много лесен за потдръжка.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X