Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за HardTop

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за HardTop

    Здравейте,Искам да се консултирам с вас.
    Решил съм да слагам твърд таван на Витарата.В Мобилето се въртят 2 оферти.Едната е на хората от Горубляне,цената е 800лв. и там нещата са ясни.
    Но има още едня обява за цена 650лв.На няколко пъти в рамките на 2 месеца,успях да се свържа,но ми се казва ,че са в отпускадо края на месеца(миналия и този отново),да се обадя по-късно и т.н.В един от разговорите човека спомена че е от Волуяк.Но по-често никой не вдига телефона,а в същото време обявата в Мобилето се обновява.Не се включват телефонни секретари ,така че няма никаква логока...
    Та питането ми е, има ли някой от вас който да си купувал таван от тези хора или това е поредния блъф.

  • #2
    До: Въпрос за HardTop

    Аз също званях на тези с обявата но след като две седмици никой не ми вдигна тел. хвърлих кърпата Сигурно не са менте защото сам говорил с колеги които карат с тяхни хардтопи и са доволни от тях! А защо не вдигат може да има ФАТАЛНА причина!
    НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРЕЧКА-СТРАХЪТ

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за HardTop

      Не звучат като да има фатална причина.Днес говорих и ме прехвърлиха пак за края на месеца.Та за това и пуснах темата.
      Или съм много наивен или много търпелив

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за HardTop

        Ами тегли им една майна тогава
        НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРЕЧКА-СТРАХЪТ

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за HardTop

          Аз взех таван от тях. Първо си поръчах предната част и я получих сравнително барзо.
          Хареса ми и поръчах задната част, получих я след около 3-4 месеца, точно за пролетта.
          Когато вдигаха телефона, ме отлагаха със седмица две. От тавана като изпълнение съм доволен.

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за HardTop

            Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
            Не звучат като да има фатална причина.Днес говорих и ме прехвърлиха пак за края на месеца.Та за това и пуснах темата.
            Или съм много наивен или много търпелив
            На мен ми отговориха да звънна след месец ,че си местили офиса.
            Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
            Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за HardTop

              Преди малко успях да се свържа пак.Отпуската продължава(а в същото време подновяват обявата,при това платена)Да сме се чуели на 1 юли.Тавана щял да стане за 3 дни!

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за HardTop

                Най-после сагата свърши. Та да завърша и темата.
                В средата на Юни поръчах таван в Горубляне с обещанието да стане за 2 седмици.Предплатих и капаро 200лв. защото съм искал бял . Но след 2 седмици не стана. Имало проблеми с поръчката на стъклата. Както и да, стъклата дойдоха, но тавана все не ставаше.Дойде август и на поредното ми обаждане бе отговорено, че сега въобще не им било до моя таван. Това най-малкото прозвуча обидно,чашата преля и отидох и си взех капарото.
                Започнах отново упорито звънене на майстора от Волуяк. Най-накрая в началото на септември се свързах,видяхме се и ми обеща за 2 седмици да го имам такъв какъвто го искам,бял с амортисьор на капака и т.н.
                Но седмиците минаваха и така нямаше нищо на лице. Накрая, преди няколко дена при поредния разговор се разбрахме да направи това което може,единственото условие да е бял.
                И така от днес,след няколко ходенета до Горубляне и Волуяк и безброй обаждания, най-после имам таван.
                Качеството е приемливо. Можеше да е и по-добре боядисан,но това бих могъл да си го оправя и сам. Черните тавани определено стоят по-добре,но пък ще се нагряват много през лятото.А и колата ми е бяла.

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за HardTop

                  Браво , дано търпението си е струвало.

                  п.п. Сигорно трябва да се полее с бира да не тече....
                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за HardTop

                    Да, при всички случаи си струваше.
                    "Шушляка" вече едва се крепеше и не знаех каво ще правя през зимата. Колата щеше да започне да гние! Чудно,но през цялото време имах чувството че това е човека,който ще ми свърши работа.
                    В интерес на истината се поозори доста докато уплътни ръба м-у задната врата и задния капак.
                    Забравих да кажа, и че през цялото това време правих опитида купя таван от тия с разглобяема задна част от Ebay, но германците упорито отказваха да го пращат до България. Имаше дори един в заводския си кашон. Но трябва да отбележа че цената им варира над 300Е, а пътя би бил над 100Е.

                    П.п. До човека който ми се обажда по темата за да се консултира за преден таван. Обади ми се,имам нещо предвид.
                    Последно редактирано от ctef; 29-10-09, 15:58.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за HardTop

                      Аз ти се обаждах , ще се чуем утре след 9 сутринта.
                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за HardTop

                        Дай да го видим тоз таван.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за HardTop

                          Пичовете от Волуяк са малко странни птици, като са на кеф си вдигат телефона, като не са ... няма вдигане.Имам чувството че изработват и продават някой таван и после докато не свършат парите не им се занимава
                          Чакам една лайсна за хард-топа, която се монтира на задната врата, да видим до кога.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за HardTop

                            И аз имах същите проблеми миналата година и с двуте обяви много несериозни хора не знам защо нали си плащаме .
                            Самоче аз съм по нетърпелив и много се нервя когато някои уж търговец се опитва да ме върти на пръста си за това си направих ламаринен таван от рифел .
                            Струваше ми околу 250 лв. за материали и два дни работа .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос за HardTop

                              Аз от такива несериозни хора съм се напатил доста ( не във офруда ) така, че още при първата проява на некорекнст ми светва червена лампичка. И пари предварително НИКОГА не давам.
                              В крайна сметка дори да ти свърши работа файдата от тва, че ти е изгубил времето,а времето е пари лекарствата за нерви също са скъпи
                              gsm - 0899388807

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X