Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам този филм

    Църна Маца, Бел Котак
    Crna macka, beli macor
    Black Cat, White Cat


    и накрая Любимият ми превод на Немски

    Schwarze Katze, weisser Kater




    http://www.imdb.com/title/tt0118843/?ref_=sr_1

    Минаха Мноооого години от както гледах за първи път Великият филм на Костурица и го позабравих. Е, реших да си го припомня и "паднах от стола"! Не, наистина - Гледайте го, заслужава си!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Препоръчвам този филм

      От сръбските, най-ме кефи "Плячката на Третия Райх"
      http://zamunda.net/details.php?id=101315&hit=1
      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
      (А1+)
      О877ООО98О

      Коментар


      • От: Препоръчвам този филм



        Много добре показано реално оцеляване в джунглата. Има го в замунда.

        Коментар


        • От: Препоръчвам този филм

          This is 40

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MV5BNzQxMDQ1NjA4N15BMl5BanBnXkFtZTcwNTE5MjQ3OA@@._V1_SX214_.jpg
Прегледи:1
Размер:17.0 КБ
ID:5454246

          За БГ е минус петилетка и малко жената не е така водеща, но все пак обхваща голяма част
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • От: Препоръчвам този филм

            Гледайте "Cloud Atlas" има го в замунда.
            -------Honda CR-V 128к.с.--------
            "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

            Коментар


            • От: Препоръчвам този филм

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Има го и в Замунда, дори и със субтитри. Е, кофти качеството, ама се гледа.

              Още един холивудски вариант на случило се - Seal Team Six / Шести отряд на морските тюлени: Нападението срещу Осама бин Ладен (2012)




              Някак си по-реален ми се вижда, или поне бойни сцени в него. Търсим в замунда.

              Коментар


              • От: Препоръчвам този филм

                Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
                Гледайте "Cloud Atlas" има го в замунда.
                Последният път, когато така ме впечатли филм, беше Lord of War с Никалъс Кейдж. Смятай колко рядко ми се случва. Но е похвално, че филмовата индустрия все пак вади на бял свят по нещо такова, ако ще и на интервали от по няколко години. Не помня друг случай да съм се решил да прочета книгата, по която е правен даден филм, за капак и в оригинал съм й се заканил...
                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                Коментар


                • От: Препоръчвам този филм

                  Stand Up Guys / Мъже за пример (2012) с Ал Пачино много як филм.
                  П.П. има го и в замундата
                  Последно редактирано от Zahari007; 08-03-13, 13:01. Причина: П.П.
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам този филм

                    Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                    Джанго без окови, много готин филм!
                    Уникален диалог,а Кристифър Уолц е просто недостижим
                    !
                    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                    Mark Twain
                    СтоЕнчA

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам този филм

                      Странно, аз съм гледал и двата последно препоръчани филма, но смятам, че са много слаби. Единствено големите имена ги спасяват, иначе не влизт в никакви мои класации. В първия Пачино и Уокън, а във втория Тарантино.
                      Гледайте и споделяйте, за да разбера да не съм се извратил аз нещо

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам този филм

                        Аз също бих препоръчал Джанго.
                        Ама аз съм си сбъркан явно, щото всичко на Тарантино си ми харесва много.
                        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                        Seat Leon 2007 1.9 TDI

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам този филм

                          Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                          Аз също бих препоръчал Джанго.
                          Ама аз съм си сбъркан явно, щото всичко на Тарантино си ми харесва много.
                          Добър филм
                          Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам този филм

                            Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                            Последният път, когато така ме впечатли филм, беше Lord of War с Никалъс Кейдж. Смятай колко рядко ми се случва. Но е похвално, че филмовата индустрия все пак вади на бял свят по нещо такова, ако ще и на интервали от по няколко години. Не помня друг случай да съм се решил да прочета книгата, по която е правен даден филм, за капак и в оригинал съм й се заканил...
                            Добър е. В началото малко трудно потегля действието, но след това си заслужава трите отделени часа.

                            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                            ...Гледайте и споделяйте, за да разбера да не съм се извратил аз нещо
                            Тоя с Пачино не съм го гледал. Джанго е свеж.
                            Принципно - щеше да е голяма скука ако всички харесвахме едни и същи неща...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам този филм

                              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                              Добър е. В началото малко трудно потегля действието, но след това си заслужава трите отделени часа.
                              Е то аз първо го гледах до ~30-тата минута, след ден-два го почнах отначало до около час, след още ден-два го минах целия, пак отначало Междувременно четох спойлери в уйкипедия - странно, но не ми развали кефа нито грам.

                              Странно, аз съм гледал и двата последно препоръчани филма, но смятам, че са много слаби. Единствено големите имена ги спасяват, иначе не влизт в никакви мои класации. В първия Пачино и Уокън, а във втория Тарантино.
                              Гледайте и споделяйте, за да разбера да не съм се извратил аз нещо
                              Този с Пачино естествено не е най-доброто му участие, но все пак ми хареса. Можеха да разчупят финала, щото беше ясно какво ще се случи. Пачино и Уокън се справят добре с "пенсионерските" си роли, хем че и без друго са си там, за разлика от да речем еквивалентните изяви на Бруси, който ще си умре екшън герой - с бастун в едната ръка и автомат в другата.

                              А Джангото ми хареса бая повече. Макар да е в стила "паралелна вселена" като "Бастардс"-ите, на моменти ми навяваше на "Килл Билл", т.е. усеща се как Тарантино се е кефил, докато го е правил.
                              Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам този филм


                                Доста приятен филм!
                                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                                Mark Twain
                                СтоЕнчA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X