Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Технически преглед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Технически преглед

    Вчера следобед отидох на технически преглед. Бях просрочил с десетина дни и очаквах глоба. Тъкмо присъединиха кабели, маркучи към ауспуха и удари страхотен град. Двамата юнаци изкараха колата ми от халето и вкараха техните лични коли да не ги очука градът, който беше доста сериозен.
    Аз останах в колата отвън, а след малко ми донесоха лепенката и си взеха 35-те лева.

    Външно колата ми изглеждаше много добре

  • #2
    До: Технически преглед

    Напрактика почти всички паркетници с ондеманд минават по подобна процедура и без да вали градушка. Просто на 99% от местата нямат техническа възможност да им проверят спирачките...
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #3
      До: Технически преглед

      Последния път и аз минах така и без градушка. Изглежда на човека не му се занимаваше с моя автомобил.
      Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

      Коментар


      • #4
        До: Технически преглед

        На мен пък ми проверяват спирачки, ръчна, фарове, отдолу гледат нещо.... По-рано когато минавахме преглед пред КАТ, когато нямаш корупционен познат, ни проверяваха всичко по колата.... и то доста сериозно.. Абсурд беше да отидеш с мръсна или с побитости кола на преглед или с неработеща ръчна... Мен лично са ме връщали с едно старичко БМВ, за дето му бяха потъмнени мигачите.... Доста проблеми по пътищата ще изчезнат, ако има сериозен TUV и в нашата мила родина....

        Коментар


        • #5
          До: Технически преглед

          А пък в Хасково е супер лесно. Заставаш пред пункта, идва един чичка, пита те дали имаш спирачки, на колко хиляди км е колата и др. и накрая вика: "Ама да не ме лъжеш нещо?". След това ти взима документите, чакаш 10-15 мин.(без дори да влизаш вътре), излиза с лепенките и ти казва да отидеш да си платиш. И това всеки път с години, чак ми става тъпо. Та за това и не се чудя що им отказват спирачките на много коли. Мечешка услуга. И на всичкото отгоре ако случайно вземеш, че се опълчиш нещо може и боя да си изядеш.

          Коментар


          • #6
            До: Технически преглед

            Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
            ... Абсурд беше да отидеш с мръсна или с побитости кола на преглед ...
            E точно това си беше простотия! Прахът по колата или вдлъбнатината в ламарината на калника нямат нищо общо с безопасността.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              До: Технически преглед

              Къде живеем всички!?
              ...тук е така.Така ще бъде.
              Всички ние сме генератори на корупция , връзкарство и компромис...
              Няма как да има ТЮВ , като в Германия!!!;
              ...няма кой да го направи - той е вреден за системата!!!
              СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

              Коментар


              • #8
                До: Технически преглед

                Навремето за да мине москвича на преглед за CO пренастройвахме карбуратора. Обаче така настроен не вървеше добре, та след прегледа наново настойка за да върви

                Скоро видях на един москвич лепенка "екологично чист автомобил" от 90-та година та ми навя стари спомени

                Коментар


                • #9
                  До: Технически преглед

                  Всички знаем, че колите не се проверяват. така, че не знам за какво ги даваме тия 30лв. всяка година.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • #10
                    До: Технически преглед

                    Колеги , наскоро подочух , че при преглед изискват платен данък.
                    Някой има ли пресни впечатления, че наближава денят?
                    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                    Коментар


                    • #11
                      До: Технически преглед

                      Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                      Колеги , наскоро подочух , че при преглед изискват платен данък.
                      Някой има ли пресни впечатления, че наближава денят?
                      Да, искат. Голям талон,полица за гражданска отговорност, квитанция за платен данък...Аз минах и двете коли, януари месец. На Рено-сервиз, под комина. Най-малко коли има там по принцип.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Технически преглед

                        Колко човека отиват на ГТП с изправни коли и са сигурни в това като са си проверили сами колата поне тези работи за които не се изискват технически средства???????
                        Някои дали си е правил труда да прочете копието от протокола за преглед които се дава при прегледа (естествено ако изобщо ви дадът такъв)???????
                        Има такива неща за проверка които за повечето собственици на МПС са им най последна грижа НО при задраскано НЕ на протокола краиният резултат долу на протокола ще е НЕИЗПРАВЕН така че дори сравнително нова кола може да не мине на ГТП.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Технически преглед

                          Аз не мога да разберакакво ви притеснява и срещу какво протестирате Ако не е днешната система умираме ния бедните Как да купим кола която да е по германски редовнаКато самата държава всячески се стреми аз да нямам пари като германците.А парите да са у нейните хора .Ако и това ни отменят ЗАГИВАМЕ ние обикновенните
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • #14
                            До: Технически преглед

                            Са се сетих друго колко катастрофи има тая година с Лади и Москвичи?Колко и колко катастрофи с колко избити с нови изрядни коли
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #15
                              До: Технически преглед

                              Вече няма Лади и Москвичи!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X